Od 50 odstínů šedi k nekonečnu barev vášně

50 odstínů šedi prezentuje jednu stranu mince.

Barvy vášně druhou.

Pro naši celistvost, živost, energii a lásku nemůže být jedna bez druhé.

Vyzkoušíme si jak je to nádherné umíme-li vědomě prožívat oba póly, tančit mezi nimi nebo je dokonce cítit a prožívat současně v každé buňce našich těl, srdcí a duší.

Není náhoda, že se erotická trilogie 50 odstínů šedi, temnoty a svobody vyhoupla na vrchol žebříčku nejprodávanějších knih. Příběh o Anastasii Steel učaroval spoustě čtenářů po celém světě. Tématika živočišného vztahu s prvky submise a dominance se objevuje v sexuálních fantaziích mnoha z nás. Sníme o tom, jaké by to bylo pustit kontrolu a oddat se neznámému. Toužíme po intenzivních a vášnivých prožitcích. Pokud vás zajímají hry s dominancí a submisí, odevzdáním se a ovládáním, přijďte prozkoumat, která role vás více přitahuje a naplňuje. Dovolte si užít být tak trochu jiní, odvážní, hraví, svobodní. Vyzkoušíme si techniky vědomého BDSM a Temného erosu. Ukážeme si, jak i dlouhodobý vztah rozehrát barvami vášně. V našem kurzu najdete bezpečný prostor lidí s otevřeným a chápajícím srdcem …

Podívejte se na krátké pozvání na kurz

Během workshopu vytvoříme bezpečné prostředí, ve kterém bude mít každý příležitost jemně zkoumat své hranice a bez předsudků vnímat, co je opravdu jeho přirozenost.  Všechny techniky a hry jsou zcela dobrovolné. Pokud kdokoliv v libovolný okamžik nabude dojmu, že si nepřeje cvičit, může se na potřebný čas vzdálit do odpočinkové místnosti.

Workshop zahájíme v sobotu v 10 hod. Plánovaná přestávka na oběd 1,5 hod. Předpokládaný konec ve 21 hod. Ve studiu je možné přespat za poplatek 200 Kč za osobu nebo 300 Kč za pár. Nědělní program proběhne  od 10 do 17 hod. s přestávkou na oběd.

[insert_PHP] vypisDatoveHlavickyKurzuVObsahu(1);[/insert_PHP]

[insert_PHP] vypisPrihlasovaciFormularVObsahu();[/insert_PHP]

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR