Přijetí stínu, Temný eros a vědomé BDSM (TS1)

Temny eros bdsm prijeti stinu Škola Umění milování Jan Komeda

JAK MŮŽE TRANSFOMRMACE STÍNU, TEMNÝ EROS A VĚDOMÉ BDSM PŘISPĚT KE ŠŤASTNÉMU ŽIVOTU?

PROČ JSOU NÁZORY NA TYTO SMĚRY TAK POLARIZOVANÉ?

STÍNY, VĚDOMÉ BDSM A TEMNÝ EROS JAKO ZDROJ OSVOBOZENÍ, SKRYTÉ ENERGIE A LÁSKY.

Jak uvádíme i v úvodním článku Erotika, BDSM a Temný Eros, zajímá tato tematika velké množství lidí nejrůznějších profesí a společenského postavení. Názory jsou velmi polarizované a svázané mnoha předsudky. Často i v rámci jedné osoby mezi přiznaným a pravdivým postojem. Semináře tohoto typu však považujeme za velmi důležité. V mnoha školách orientovaných na pozitivní myšlení učí, jak „správně pozitivně vnímat svět“. Dokud ale nesestoupíte do hlubin své duše, dokud se budete snažit za každou cenu udržet na slunci aniž projdete svým popelečním obdobím budou se vám vaše stíny objevovat nevědomě v těch nejnevhodnějších situacích. Neříkáme, že je tento kurz jednoduchý, ale rozhodně je intenzivní. Dary, které na vás čekají cestou do hloubky i zpět za sluncem, vás obohatí na celý život.

Proč nám může přijetí stínu, vědomé BDSM a Temný eros pomoci

Dokud neporozumíte svým stínům, můžete třeba křičet na svého partnera bez zjevné příčiny, můžete použít fyzické nebo psychické násilí na své děti, podřízené … Čím více něco potlačujeme, tím silněji a častěji nekontrolovatelně explodujeme, pasivní agresí chladně trestáme své nejbližší nebo naopak postupem času zcela otupíme, staneme se apatickými a odřízneme se od své životní energie.

Zkuste s námi v bezpečném prostoru hravou formou prozkoumat svou „temnou stranu“, abyste ji vědomě osvobodili a přijali. Povedeme vás technikami, které to umožní. Přínosy se neprojeví jen v oblasti sexuality, ale prolnou se vám do všech oblastí života. Budete např. sami se sebou mnohem vyrovnanější, budete umět vhodně prosazovat své názory. To, co jste zatím vnímali jako útoky ostatních na vaši osobu, vás nadále nebude ohrožovat. Naopak. Přemění se ve zdroj, ze kterého dokážete čerpat pro sebe.

Podívejte se na krátké pozvání na kurz

Hlavní důvod, proč prozkoumávat své stíny, vědomé BDSM a Temný eros je velmi prostý. Pomůže nám to uvolnit obrovský zdroj životní energie, který v sobě mnoho lidí díky společenským konvencím a obavám potlačuje. Zároveň s potlačováním svých stínů v sobě dusíme i živost a mohutný zdroj síly. Potřebujeme zažít rozdíl mezi potlačováním a prožíváním vhodnou formou. Příkladem jsou důtky jako symbol. Pro mnohé symbolizují trest. Proto nezažijí, slastné pocity, vzrušení a energie až extáze, které mohou navodit.

Zažijete-li jednou láskyplné hlazení a nabíjení energie prostřednictvím zkušeného a vědomého dávajícího, budete chápat, že jste svůj symbol důtek jako trestu transformovali v symbol potěšení a radosti. Dalším příkladem může být žena, neovládající své pocity a nálady, kvůli kterým raději otupí a stane se krotkou, ale se zklidněním se vytratí všechna její nádherná živost. Někteří muži se pro změnu natolik bojí své syrové mužné síly, že ji zcela potlačí a zůstanou v roli „hodného chlapce“. Nemají pak dostatek síly a odvahy na výzvy, které před ně staví jejich ženy, práce a okolní svět. Ztrácí svou přitažlivost a nedaří se jim plně využívat svých schopností.

Kurzy tohoto typu jsou pro některé radostné a zábavné, pro jiné naopak hlavně zpočátku velmi náročné. Ve většině případů však způsobí silnou transformaci mnoha osobních i vztahových témat a neuvěřitelně pozitivně prospějí vašemu dalšímu šťastnému životu.

Přijetí stínu, vědomé BDSM a Temný eros – obsah kurzu

Prozkoumáme tato témata:

 • co je to stín nebo démon
 • proč se něčím takovým zabývat
 • nahlédneme do různých technik BDSM a Temného erosu
 • vysvětlíme si jejich rozdíly
 • naučíme se, jak je využít pro prohloubení vztahu, navýšení vášně a rozšíření lásky
 • vyzkoušíme si, jak energii konfliktu transformovat v prohloubení vztahu a v potěšení
 • jak se vymanit ze syndromu hodné holky nebo hodného kluka
 • prožijeme si, propojení se svou vnitřní silou
 • co jsou má nejtajnější přání a touhy
 • co jsou mé stíny a jak se s nimi vypořádat
 • co mi říká submise a dominance
 • prozkoumáme a položíme se do obou protipólů
 • z pohledu vědomého BDSM a Temného erosu nahlédneme, jak žít sám sebe a zároveň posilovat vztah ke svému partnerovi

Přijetí stínu, vědomé BDSM a Temný eros – ohlasy

„S mým manželem jsme absolvovali již několik kurzů Školy Umění milování, všechny byly velmi pozitivní, praktické a obohacující. Ale kurz Temného erosu totálně předčil má očekávání (i když byla nemalá) co je vůbec možné zažít, prožít a následně změnit ve svém životě – tedy pokud do něj půjdete naplno, otevřeně a bez předsudků. Byl velmi hluboký a intenzivní, to, co jsem zažívala na něm, se mi vrací dále i v běžném životě – umožnil mi uvědomit si a sáhnout si na svou ohromnou sílu a sílu svého partnera – jak dokáže být ničivá, když ji nasměrujeme špatným směrem a jak tvořivá a nádherná, když s ní pracujeme.

Odkryl mi zcela nový svět vzrušení a možností prožitku. A když jsem si prošla rituálem zvědomění démona (což byl jeden z nejtěžších zážitků, co jsem kdy na své cestě sebepoznání absolvovala), pomohl mi vrátit do života to, co mi nejvíce chybí – radost z běžných okamžiků, chuť žít a prožívat a být sama sebou. Pokud k tomu přidám jako „vedlejší efekt“ vysokou míru hravosti a radost ze života, ze své energie, ze setkání s ostatními lidmi, můžu jen poděkovat Honzovi za umožnění toho všeho a s jistotou říci – jdeme dál.

To vše je vedeno vysoce profesionálně, zcela plně přítomně a především s velkým citem a respektem k tomu, jak jednotlivé aktivity a energie snáší a pracují s každým z účastníků.

Fantastické aktivity a cvičení, naprosto dokonalé dolaďování atmosféry hudbou, tvé Honzo nejenom znalostní spektrum, ale velmi kvalitní lektorské vedení – pro mě jako lektora a kouče je vždy velkou školou, jak pracuješ s jednotlivými individuálními názory, jak citlivě, ale zároveň velmi přímo a nekonfliktně dokážeš říct, co je potřeba. Respekt a bezpečné prostředí, které vytváříš, zároveň otevřenost a možnost nechat prožít každého vše v jeho levelu, možnostech a energii.

Jana“ více ohlasů.

Temný eros, vědomé BDSM a přijetí stínů – organizace kurzu

V průběhu workshopu vytvoříme bezpečné a láskyplné prostředí, ve kterém s ohledem na stav každého jednotlivce a páru projdeme uvedená témata. Pokud kdokoliv v libovolný okamžik ucítí, že si nepřeje cvičit, může se na potřebný čas vzdálit do odpočinkové místnosti.

Workshop zahájíme v sobotu v 10 hod. Plánovaná přestávka na oběd 1,5 hod. Předpokládaný konec ve 21 hod. Nedělní program proběhne  od 10 do 17:30 hod s přestávkou na oběd.

Přijetí stínu, Temný eros a vědomé BDSM (TS1)

Od:
23. 10. 2021 - 10:00
Do:
24. 10. 2021 - 18:00
Typ:
víkendový kurz
Úroveň:
ze základní do pokročilé
Kde:
Praha
Cena:
Cena pro pár se vztahuje i na dvojice muž a žena přihlášené jednou přihláškou a zaplacené jednou platbou.

3600 Kč za osobu nebo 5700 Kč za pár
Určeno pro:
páry i jednotlivce
Lektoři:
Jan a Marie

Přijetí stínu, Temný eros a vědomé BDSM (TS1)

Od:
22. 01. 2022 - 10:00
Do:
23. 01. 2022 - 18:00
Typ:
víkendový kurz
Úroveň:
ze základní do pokročilé
Kde:
Praha
Cena:
Cena pro pár se vztahuje i na dvojice muž a žena přihlášené jednou přihláškou a zaplacené jednou platbou.

Využijte nižších cen za včasné přihlášení a úhradu kurzovného:
1. Nejnižší cena - úhrada do 04.11.2021: 2990 Kč za osobu nebo 4970 Kč za pár
2. Zvýhodněná cena - úhrada do 14.12.2021: 3300 Kč za osobu nebo 5300 Kč za pár
3. Standardní cena: 3600 Kč za osobu nebo 5700 Kč za pár
Určeno pro:
páry i jednotlivce
Lektoři:
Jan a Marie

Přihláška na kurz

Přijetí stínu, Temný eros a vědomé BDSM (TS1)
V páru?
Ano
Ne
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR
Přihlásit se