Odpočinkový, inspirativní a charitativní večer se sdílením a zábavou

Osvěta Rodičů a Škola Umění milování

 

Setkejme se a sdílejme,

vzájemně se inspirujme

a podpořme prospěšnou

aktivitu "Osvěta rodičů".

 

 

Zveme vás na odpočinkový, inspirativní a zároveň charitativní večer, jehož součástí bude dárek od nás v podobě vystoupení improvizační skupiny „Nepřipravení“ a sdílení toho co nám pomáhá žít plnohodnotnější a radostnější život. Přijďte prožít večer v krásné atmosféře přátelských lidí a ještě k tomu podpořit dobrou věc. Charita je další oblast, v které chceme podpořit zajímavé a obecně prospěšné projekty.

Touto formou oddychového večera chceme poděkovat všem účastníkům kurzů za chuť a odvahu na sobě a svých vztazích pracovat, kterou v minulosti na našich kurzech prokázali. Za tuto né vždy lehkou práci bychom rádi všechny odměnili, podpořili a pozvali k předvánočnímu setkání do prostor Lucerny, přímo v centru Prahy, kde společně zasdílíme co navštívené kurzy a osobní rozvoj přinesly do osobního, pracovního či intimního života. Co vám z praktických cvičení funguje nebo je potřeba zlepšit? Tímto pravdivým sdílením bychom rádi dodali odvahu lidem, kteří ještě například váhají zda na kurz jít.
Využijeme pár hodin k vzájemné inspiraci, možnosti seznámit se s lidmi podobně naladěnými a také si užijeme zábavné představení s tématikou intimity, vztahů a sexu. Vtipnou formou odlehčíme těmto někdy náročnějším tématům.
Srdečně zveme všechny vaše známé, přátele i rodiny, aby se přišli seznámit s prostorem, absolventy i lektory kurzů.

 

Charita

Celá akce je zdarma. Současně budeme rádi, přispějete-li na místě na obecně prospěšnou aktivitu dle vašich možností. Peníze, které se vyberou v rámci dobrovolného vstupného (po odečtení nákladů na prostor a divadelníky) budou v tomto případě věnovány neziskové organizaci zabývající se osvětou rodičů v jejich právech a především právech jejich hospitalizovaných dětí v nemocnici. Věříme, že mnoho negativních zkušeností vzniká v dětství a je třeba šířit do společnosti pravdivé informace, vycházející  i ze zákona a díky znalostem a podpoře v zákoně se umět přiměřeně postavit za své děti bez zastrašování vnější autoritou.

 

Program:
Večer zahájíme v 18:00. V průběhu večera budeme vzájemně sdílet, hrát hry, soutěžit, možná i tančit, hlavně se radovat a užívat  předvánoční atmosféry.
Také se pobavíme při vystoupení odvážných herců, kteří přijali naše pozvání a výzvu zlehčit některá životní témata. Více o skupině na http://umenivpraci.cz/nepripraveni/ .
Předpokládaný konec večera ve je 22 hodin s možností volného pokračování zábavy dle naladění.

 

Rádi bychom také upozornili na možnost přespání (250 kč osoba nebo 400 Kč pár) v prostorách a rovnou se zúčastnit oslavy slunovratu a tvoření záměrů pro příští rok https://www.umenimilovani.cz/zimni-slunovrat/

 

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR