Co je láska? Milují muži a ženy různě?

Jaké podoby má láska?

Jak to vypadá, když miluje muž? A jak žena?

Pochopím někdy přímočaře uvažující muže?

Mohu porozumět emotivnosti žen?

Co od sebe ve vztahu očekáváme?

Může partnerství vydržet dlouhodobě šťastné?

 
Pokud si kladete podobné otázky a zajímají vás odpověďi, přijďte se seznámit s principem mužské a ženské polarity. Naučíte se vnímat přirozené rozdíly mezi mužskou a ženskou energií, lépe komunikovat a přetvářet napětí mezi opačnými póly v láskyplné souznění. Získáte nadhled, schopnost porozumění a neodolatelný šarm. Nebudeme vás nudit dlouhým výkladem. Kurz je prožitkový. Vydáme se společně na cestu otevírání srdcí
Během workshopu vytvoříme bezpečné prostředí, ve kterém bude mít každý příležitost jemně zkoumat své hranice a bez předsudků vnímat, co je opravdu jeho přirozenost.  Budeme objevovat naše vlastní touhy včetně způsobu, jak se dají bezpečným, láskyplným a obohacujícím způsobem naplnit. Všechny techniky a hry jsou zcela dobrovolné. Pokud kdokoliv v libovolný okamžik nabude dojmu, že si nepřeje cvičit, může se na potřebný čas vzdálit do odpočinkové místnosti.

Workshop zahájíme v sobotu v 10 hod. Plánovaná přestávka na oběd 1,5 hod. Předpokládaný konec ve 21 hod. Ve studiu je možné přespat za poplatek 200 Kč za osobu nebo 300 Kč za pár. Nědělní program proběhne  od 10 do 17 hod. s přestávkou na oběd.

[insert_PHP] vypisDatoveHlavickyKurzuVObsahu(1);[/insert_PHP]

[insert_PHP] vypisPrihlasovaciFormularVObsahu();[/insert_PHP]

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR