Erotika – poznejte všechny barvy sexuality (UM3)

EROTIKA, SEXUALITA A VŠECHNY JEJICH VARIACE.

OSLAVUJME NAŠI PESTROBAREVNOU ROZDÍLNOST.

DOVOLME SI PROŽÍT SAMI SEBE, SVOU PRAVOU PODSTATU.

Erotika je kořením našeho života. Tento kurz je především o radosti, hravosti, veselí, zábavném zkoumání, co mne přitahuje a vzrušuje. Pochopíme jak, naplnění naší sexuality uvolní zablokovanou energii. Ukážeme si, jak moc to může zlepšit naše vztahy, zdraví, pracovní i finanční výsledky.

Nahlédneme do velkého počtu různých her a mnohé z nich vyzkoušíme. Budeme společně objevovat a zábavnou formou zkoumat, co je blízké každému z nás, co nás nejvíce nabíjí energií, vzrušením, radostí. Tento kurz je především o pochopení, že tabu, zábrany a předsudky mají smysl jen tehdy, pokud nás chrání před opravdovým nebezpečím. Pokud nás ale omezují v našem štěstí, životní síle a radosti, nastal čas začít žít podle sebe a ne tak, jak nás vychovali.
Cvičení, hry a dovednosti na tomto kurzu jsou inspirovány moderními směry pracujícími s tělem, včetně sexuální energie, a rovněž staletími prověřenými tradicemi tantry (dálný východ) a Quodoushky (indiánské kmeny amerického kontinentu – především Májové a Toltékové), podíváme se co vše erotika může obsahovat.

Prozkoumáme mimo jiné tato témata:

  • má typologie pohlaví a co z toho vyplývá pro mne a pro partnera
  • jak mi znalost typologie může reálně v životě pomoci
  • seznámíme se s několika rozličnými typy erotických her
  • je pro náš život důležitější divoký fyzický sex nebo láskyplné milování
  • nahlédneme, jak silnou energii můžeme osvobodit, začneme-li věnovat pozornost svým, často tajným přáním a touhám
  • podíváme se, jak upřímnost k sobě a našemu partnerovi má moc prohloubit a upevnit náš vztah
  • připraveny jsou rituály z tantry a šamanských účení, které na jedné straně mohou spustit nádherný příval energie a na druhé straně mohou přivést k hlubokému sebepoznání a osobní transformaci

Erotika a její barvy dle různých typů milenců

Erotica - typologie milencu

Již na předchozím kurzu Vědomý sex jako cesta ke šťastnému vztahu (UM2) se seznámíte s typy milenců. Pozveme vás k rozvíjení se do milence středu, který získá svobodu vstupovat do všech kvalit a tím ve své sexualitě dospěje. Na toto téma navážeme zábavnými cvičeními i v rámci skupiny a přibereme si typologii pohlaví, která nám může přinést ještě více pochopení a přijetí pro sebe a našeho životního partnera.

 

Na workshopu na jedné straně ukážeme, jaká teorie je na pozadí všech praktických doporučení a na druhé straně díky mnoha prožitkům porozumíte více sami sobě, užijete si víkend plný energie, sebepoznání, poznání svého partnera a odnesete si mnohé do svého života.

Nezbytný předpoklad před tímto kurzem

Tento workshop je jeden z nejpokročilejších. Navazuje na předchozí dva kurzy Umění milování – úvodní víkendový kurz (UM1) a Vědomý sex jako cesta ke šťastnému vztahu (UM2) a dále na dovednosti z masážních i stínových kurzů. Proto je vhodné před tímto kurzem absolvovat Kouzlo vědomého doteku a výuka tantrické masáže (M1) nebo Temný eros, vědomé BDSM a přijetí stínů (TS1).

Alternativní splněným předpokladem je Umění milování – tantra a další směry v dvouletém výcviku nebo to může být tantrický výcvik v jiné škole. Pokud jste neabsolvovali UM1 a UM2 uveďte prosím jiné výcviky do poznámky v přihlášce, případně nám zavolejte individuálně a probereme v krátkém telefonátu, zda je možné abyste se připojili.

Organizace semináře

V rámci tohoto workshopu jsou zařazena i cvičení, při kterých se potkáte s více účastníky semináře.

Během workshopu vytvoříme bezpečné prostředí, ve kterém bude mít každý příležitost zkoumat své hranice a bez předsudků vnímat, co je opravdu jeho přirozenost.  Všechny techniky a hry jsou zcela dobrovolné. Pokud kdokoliv v libovolný okamžik nabude dojmu, že si nepřeje cvičit, může se na potřebný čas vzdálit do odpočinkové místnosti.

Workshop zahájíme v sobotu v 10 hod. Plánovaná přestávka na oběd 1,5 hod. Předpokládaný konec ve 21 hod. Ve studiu je možné přespat za poplatek 250 Kč za osobu nebo 400 Kč za pár. Nědělní program proběhne  od 10 do 18 hod. s přestávkou na oběd.

Erotika – poznejte všechny barvy sexuality (UM3)

Od:
24. 06. 2023 - 10:00
Do:
25. 06. 2023 - 18:00
Typ:
víkendový kurz
Úroveň:
pokročilá
Kde:
Maitrea, Týnská ulička 6, Praha 1
Cena:
Cena pro pár se vztahuje i na dvojice muž a žena přihlášené jednou přihláškou a zaplacené jednou platbou.

Využijte nižších cen za včasné přihlášení a úhradu kurzovného:
1. Zvýhodněná cena - úhrada do 28.03.2023: 3500 Kč za osobu nebo 5690 Kč za pár
2. Standardní cena: 3690 Kč za osobu nebo 5960 Kč za pár
Určeno pro:
páry i jednotlivce
Lektoři:
Jan a Marie

Přihláška na kurz

Erotika – poznejte všechny barvy sexuality (UM3)
V páru?
Ano
Ne
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR
Přihlásit se