Erotika – poznejte všechny barvy sexuality (UM3)

EROTIKA, SEXUALITA A VŠECHNY JEJICH VARIACE.

OSLAVUJME NAŠI PESTROBAREVNOU ROZDÍLNOST.

DOVOLME SI PROŽÍT SAMI SEBE, SVOU PRAVOU PODSTATU.

Erotika je kořením našeho života. Tento kurz je především o radosti, hravosti, veselí, zábavném zkoumání, co mne přitahuje a vzrušuje. Pochopíme jak, naplnění naší sexuality uvolní zablokovanou energii. Ukážeme si, jak moc to může zlepšit naše vztahy, zdraví, pracovní i finanční výsledky.

Nahlédneme do velkého počtu různých her a mnohé z nich vyzkoušíme. Budeme společně objevovat a zábavnou formou zkoumat, co je blízké každému z nás, co nás nejvíce nabíjí energií, vzrušením, radostí. Tento kurz je především o pochopení, že tabu, zábrany a předsudky mají smysl jen tehdy, pokud nás chrání před opravdovým nebezpečím. Pokud nás ale omezují v našem štěstí, životní síle a radosti, nastal čas začít žít podle sebe a ne tak, jak nás vychovali.
Cvičení, hry a dovednosti na tomto kurzu jsou inspirovány moderními směry pracujícími s tělem, včetně sexuální energie, a rovněž staletími prověřenými tradicemi tantry (dálný východ) a Quodoushky (indiánské kmeny amerického kontinentu – především Májové a Toltékové), podíváme se co vše erotika může obsahovat.

Prozkoumáme mimo jiné tato témata:

  • má typologie pohlaví a co z toho vyplývá pro mne a pro partnera
  • jak mi znalost typologie může reálně v životě pomoci
  • seznámíme se s několika rozličnými typy erotických her
  • je pro náš život důležitější divoký fyzický sex nebo láskyplné milování
  • nahlédneme, jak silnou energii můžeme osvobodit, začneme-li věnovat pozornost svým, často tajným přáním a touhám
  • podíváme se, jak upřímnost k sobě a našemu partnerovi má moc prohloubit a upevnit náš vztah
  • připraveny jsou rituály z tantry a šamanských účení, které na jedné straně mohou spustit nádherný příval energie a na druhé straně mohou přivést k hlubokému sebepoznání a osobní transformaci

Erotika a její barvy dle různých typů milenců

Erotica - typologie milencu

Již na předchozím kurzu Vědomý sex jako cesta ke šťastnému vztahu (UM2) se seznámíte s typy milenců. Pozveme vás k rozvíjení se do milence středu, který získá svobodu vstupovat do všech kvalit a tím ve své sexualitě dospěje. Na toto téma navážeme zábavnými cvičeními i v rámci skupiny a přibereme si typologii pohlaví, která nám může přinést ještě více pochopení a přijetí pro sebe a našeho životního partnera.

 

Na workshopu na jedné straně ukážeme, jaká teorie je na pozadí všech praktických doporučení a na druhé straně díky mnoha prožitkům porozumíte více sami sobě, užijete si víkend plný energie, sebepoznání, poznání svého partnera a odnesete si mnohé do svého života.

Nezbytný předpoklad před tímto kurzem

Tento workshop je jeden z nejpokročilejších. Navazuje na předchozí dva kurzy Umění milování – úvodní víkendový kurz (UM1) a Vědomý sex jako cesta ke šťastnému vztahu (UM2) a dále na dovednosti z masážních i stínových kurzů. Proto je vhodné před tímto kurzem absolvovat Kouzlo vědomého doteku a výuka tantrické masáže (M1) nebo Temný eros, vědomé BDSM a přijetí stínů (TS1).

Alternativní splněným předpokladem je Umění milování – tantra a další směry v dvouletém výcviku nebo to může být tantrický výcvik v jiné škole. Pokud jste neabsolvovali UM1 a UM2 uveďte prosím jiné výcviky do poznámky v přihlášce, případně nám zavolejte individuálně a probereme v krátkém telefonátu, zda je možné abyste se připojili.

Organizace semináře

V rámci tohoto workshopu jsou zařazena i cvičení, při kterých se potkáte s více účastníky semináře.

Během workshopu vytvoříme bezpečné prostředí, ve kterém bude mít každý příležitost zkoumat své hranice a bez předsudků vnímat, co je opravdu jeho přirozenost.  Všechny techniky a hry jsou zcela dobrovolné. Pokud kdokoliv v libovolný okamžik nabude dojmu, že si nepřeje cvičit, může se na potřebný čas vzdálit do odpočinkové místnosti.

Workshop zahájíme v sobotu v 10 hod. Plánovaná přestávka na oběd 1,5 hod. Předpokládaný konec ve 21 hod. Nedělní program proběhne od 10 do 18 hod. s přestávkou na oběd.

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR