Evolution

Festival Evolution Jan Komeda

 

Evolution - festival na který stojí za to jít!

Navštivte přednášky a workshopy Jana Komedy

 

 

 

✨VYHRAJTE 4 VSTUPENKY NA FESTIVAL EVOLUTION 16. – 18. 9. 2022

👇🏻Co máte šanci vyhrát?👇🏻
Dva z vás získají 2 jednodenní elektronické vstupenky (den dle vašeho výběru) pátek až neděle na největší festival, v těchto oblastech: Bio styl, zdraví, eco world, osobní rozvoj, alternativa. Festival se uskuteční v Praze na výstavišti v Holešovicích – pátek až neděle (16.-18.9.2021) více info na: https://program.festivalevolution.cz/
Co pro výhru musíte udělat? Je to jednoduché!😉
1) Dejte like facebookové stránce Umění milování.cz👍🏻
2) Označte do komentáře parťáka, se kterým byste na tuhle akci vyrazili a napište název některého ze 3 workshopů či přednášek, které vede Jan Komeda z www.umenimilovani.cz 😍

Vítěze vylosujeme po skončení soutěže tj. ve čtvrtek 15.9. v 19:00. Jména výherců zveřejníme pod příspěvkem a oslovíme v soukromé zprávě.
Přejeme hodně štěstí!🙏🏻
#evolution#soutez#umenimilovani
Upozornění, akce není žádným způsobem sponzorována, podporována či spravována společností Facebook ani s ní spojena. FB nemá žádné závazky vůči soutěžícím a výhercům.
Upozorňujeme, že zapojením do soutěže souhlasí výherce se zveřejněním svého jména v případě výhry na našem profilu.

Přednášky Jana Komedy na festivalu EVOLUTION 2022

Tantra = cesta ke svému plnému potenciálu

Mnoho z nás žije svůj život pod tíhou neviditelných nebo zjevných limitů. Přijďte si poslechnout, jak se z těchto omezení osvobodit.

pátek 16.09.2022 14:30, sál 1, přednáška

Tantra vyvolává rozporuplné reakce. Na jedné straně má mnoho nadšených zastánců. Tantrický přístup k životu pomohl již bezpočtu jednotlivcům i párům. Na druhé straně vyvolává v mnoha lidech obavy a zmatek. Pokud se tantra využívá s pochopením a prospěšným záměrem, neskonale prospívá. Stejně tak může škodit, pokud ji někdo zneužije. Přijďte si poslechnout o tantře – cestě která oslavuje a rozvíjí naši tělo i duchovno. O přístupu k životu, který chápe srdce – lásku stejně důležitou jako pánev – sexualitu. Protože jen pokud máme v životě přístupné všechny naše kvality a svobodně je můžeme využívat, může nám život dlouhodobě fungovat. Přijďte si poslechnout o světě, kde nemusí mít pravdu jen jeden z partnerů, ale kde ji mají oba. Kde kompromisů je třeba mnohem méně a mnohem častěji můžete žít svůj svět na 100%. Přijďte objevit svůj vnitřní vesmír, který je mnohem více naplňují než vnější svět. Zeptejte se na cokoliv co vás bude o tantře zajímat. Pochopíte proč není důležité ptát se „Kým jsem?“ ale „Kým chci být?“. Mnoho z nás žije svůj života pod tíhou neviditelných nebo zjevných limitů. Přijďte si poslechnout, jak se z těchto omezení osvobodit.

Zlaté a tmavé stíny ve vztazích

Zamilujeme se do zlatých stínů partnera a rozcházíme se díky tmavým. Chcete-li žít plně svůj život a vztah, pochopte své stíny.

sobota 17.09.2022 16:30, sál 1, přednáška

Chceme-li v životě zažívat co nejvíce krásna, harmonie a naplnění potřebujeme tématice zlatého i tmavého stínu porozumět. Obohatí to osobně každého z partnerů i společný vztah a položí to základ dlouhodobě naplněného partnerství. Během přednášky pochopíte, co pro nás stín znamená, že v každém z nás je zlatý i tmavý a že je zásadní mu porozumět. Ukážeme si, jak nás může limitovat ve vztazích i práci. Jak z nás jeho potlačování odsává životní energii. Současně objevíte, jak se začít se svými stíny vypořádávat tak, aby vám nehrozil syndrom vyhoření, rozpad vztahu či neschopnost realizovat své projekty, ale abyste žili svůj život naplno.

Emoce a energie dobrý sluha, špatný pán

Nenechme se emocemi a energiemi ovládat. Naučme se jim rozumět a vést je.

neděle 18.09.2022 12:30, sál 4, workshop

Tento workshop činí životy naplněnější a radostnější! Ukazuje, že nemusíme být obětí svých pocitů, ale že po většinu svého života si můžeme zvolit co budeme prožívat. Je naší přirozeností chtít zažívat krásno a často se o to snažíme. Mnoho cest a přístupů se ale soustředí jen na kladné prožitky. Všichni však občas zažíváme i mnohem hutnější pocity – vztek, nenávist, žárlivost, skleslost, ublížení … Přes výborné životní podmínky, jsme nespokojení, rozladění či naštvaní. Ukážeme si na praktických cvičeních a porozumíme, že energie (např. emoce) nelze potlačovat, ale můžeme je vést a po krátké chvíli se i rozhodnout zda v nich setrváme nebo vystoupíme a vstoupíme do jiné. Díky tomu budeme v životě mnohem více prožívat to co si přejeme. Při tomto workshopu zažilo již bezpočet lidí silné „aha“ momenty a dlouhodobě zásadně přispívá ke krásnu mnoha lidí.

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR