Evolution

Festival Evolution Jan Komeda

 

Evolution - festival na který stojí za to jít!

Navštivte přednášky a workshopy Jana Komedy

 

 

 

✨VYHRAJTE 4 VSTUPENKY NA FESTIVAL EVOLUTION 21. – 23. 4. 2023

NÁS NAJDETE MIMO PŘEDNÁŠEK NA STÁNKU D01

👇🏻Co máte šanci vyhrát?👇🏻
Dva z vás získají 2 jednodenní elektronické vstupenky (den dle vašeho výběru) pátek až neděle na největší festival, v těchto oblastech: Bio styl, zdraví, eco world, osobní rozvoj, alternativa. Festival se uskuteční v Praze na výstavišti v Holešovicích – pátek až neděle (21.-23.4.2023) více info na: https://program.festivalevolution.cz/
Co pro výhru musíte udělat? Je to jednoduché!😉
1) Dejte like facebookové stránce Umění milování.cz👍🏻
2) Označte do komentáře parťáka, se kterým byste na tuhle akci vyrazili a napište název některého ze 3 workshopů či přednášek, které vede Jan Komeda z www.umenimilovani.cz 😍

Vítěze vylosujeme po skončení soutěže tj. ve středu 19. 4. 2023 v 19:00. Jména výherců zveřejníme pod příspěvkem a oslovíme v soukromé zprávě.
Přejeme hodně štěstí!🙏🏻
#evolution#soutez#umenimilovani
Upozornění, akce není žádným způsobem sponzorována, podporována či spravována společností Facebook ani s ní spojena. FB nemá žádné závazky vůči soutěžícím a výhercům.
Upozorňujeme, že zapojením do soutěže souhlasí výherce se zveřejněním svého jména v případě výhry na našem profilu.

Přednášky Jana Komedy na jarním festivalu EVOLUTION 2023

Tantra = cesta k plnému osobnímu potenciálu

Mnoho z nás žije svůj život pod tíhou neviditelných nebo zjevných limitů. Přijďte si poslechnout, jak se z těchto omezení osvobodit.

pátek 21. 4. 2023 14:30, sál 1, přednáška

Tantra vyvolává rozporuplné reakce. Na jedné straně má mnoho nadšených zastánců. Tantrický přístup k životu pomohl již mnoha jednotlivcům i párům. Na druhé straně vyvolává v některých lidech obavy a zmatek. Pokud se tantra využívá s pochopením a prospěšným záměrem, neskonale prospívá. Stejně tak může škodit, pokud ji někdo zneužije. Přijďte si poslechnout o tantře – cestě, která oslavuje a rozvíjí naše tělo i duchovno. O přístupu k životu, který chápe srdce – lásku stejně důležitou jako pánev – sexualitu. Jen pokud máme v životě přístupné všechny naše kvality a svobodně je můžeme využívat, může nám život dlouhodobě fungovat. Přijďte si poslechnout o světě, kde nemusí mít pravdu jen jeden z partnerů, ale kde ji mají oba. Kde kompromisů je třeba mnohem méně a mnohem častěji můžete žít svůj svět na 100%. Přijďte objevit svůj vnitřní vesmír, který je více naplňují než vnější svět. Zeptejte se na cokoliv, co vás bude o tantře zajímat. Pochopíte proč není důležité ptát se „Kdo jsem?“ ale „Kdo chci být?“.

Zlaté a tmavé stíny ve vztazích (nejen partnerských)

Imponují nám zlaté stíny druhých. Ukončujeme vztahy pro ty tmavé. Chcete-li žít plně svůj život a vztahy, pochopte stíny.

sobota 22. 4. 2023 18:00, sál 1, přednáška

Chceme-li v životě zažívat co nejvíce krásna, harmonie a naplnění, potřebujeme stínům porozumět a zpracovat si je. Obohatí to nás samotné a všechny další v našich pracovních i osobních vztazích. Položí se tím základ dlouhodobě naplněných partnerství a přátelství. Během přednášky pochopíte, co pro nás stíny znamenají a jak zásadní je zpracovat si je. Ukážeme si, jak nás mohou limitovat. Jak z nás jejich potlačování odsává životní energii. Současně objevíte, jak se začít se svými stíny vypořádávat tak, aby vám nehrozil syndrom vyhoření, rozpad vztahu či neschopnost realizovat své projekty, ale abyste žili svůj život naplno.

Emoce a energie dobrý sluha, špatný pán

Nenechme se emocemi a energiemi ovládat. Naučme se jim rozumět a vést je.

neděle 23. 4. 2023 13:30, sál 4, workshop

Tento workshop činí životy naplněnější a radostnější! Ukazuje, že nemusíme být obětí svých emocí, ale že po většinu svého života si můžeme zvolit, co budeme prožívat. Je naší přirozeností chtít zažívat krásno a často se o to snažíme. Mnoho cest a přístupů se ale soustředí jen na kladné prožitky. Všichni však občas zažíváme i mnohem hutnější pocity – vztek, nenávist, žárlivost, skleslost, ublížení … Přes výborné životní podmínky, jsme nespokojení, rozladění či naštvaní. Ukážeme si na praktických cvičeních a porozumíme, že energie (např. emoce) nelze potlačovat, ale můžeme je vést a po krátké chvíli se i rozhodnout, zda v nich setrváme nebo vystoupíme a vstoupíme do jiné. Díky tomu budeme v životě mnohem více prožívat to, co si přejeme. Při tomto workshopu zažilo již bezpočet lidí silné „aha“ momenty a dlouhodobě zásadně přispívá ke krásnu mnoha lidí.

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR