Festival transformace – c) platba za workshopy a koncerty (bez ubytování a jídla)

Tantra festival - Cesty transformace

TANTRA, TANEC, ŠAMANISMUS, TRANSFORMACE STÍNU, TEMNÝ EROS, MEDITACE, YOGA, DECHOVÉ TECHNIKY

PŘÍRODA MALEBNÉ ŠUMAVY A KOMFORT HOTELU

If you only speak English, go to this page.

Tato stránka umožňuje zajistit si účast na festivalu ve dvou platbách. Po přihlášení přijde instrukce na platbu za workshopy a koncerty. Ubytování a jídlo můžete uhradit na místě při registraci na festival nebo pozdější platbou před začátkem festivalu.

Letní Festival transformace

nezapomenutelný festival v srdci Evropy s vlastním příběhem

proběhne ve dnech 2. – 7. 7. 2024 nově v krásné přírodě Šumavy a komfortu hotelu Zadov. Můžete se spolehnout, že stojí za to zahájit léto právě na něm. Tak si již rezervujte dny v kalendáři. V pátek 5.7. není třeba brát si dovolenou, využijeme státní svátek.

Workshopy v jiném jazyce než čeština budou opět do češtiny překládány. Pro zahraniční účastníky budeme překládat češtinu do angličtiny.

Aktuální verzi programu postupně aktualizujeme na stránce Festivalu transformace. Přihlášení na festival pak realizujte na této stránce nebo stránce pro ubytování, které je vyhrazeno pro páry nebo jednotlivce na samostatných pokojích.

Potřebujete-li více informací o lektorech a obsahu workshopů podívejte se na web FestivalTransformace.cz  Aktuality můžete sledovat na facebooku Festival transformace  a YouTube kanálu Festival transformace.

Z organizačních důvodů se prosím přihlaste na jedné z níže uvedených stránek tohoto hlavního webu umenimilovani.cz, který má proces zpracování přihlášky více automatizován:

a) formulář na této stránce, je určen pro jednotlivce a páry ubytované na 3-5 lůžkových hotelových pokojích,

b) přejete-li si ubytování na dvoulůžkových hotelových pokojích nebo být na pokoji sám/sama, klikněte po přečtení obsahu této stránky na tuto variantu.

c) formulář dole na této stránce, kterou čtete, je určen pro ty z vás, kteří si přejete uhradit nejdříve platbu za kurzovné a koncerty a později před festivalem nebo při příjezdu na místě platbu za ubytování a jídlo. Do poznámky uveďte jaký typ ubytování si přejete – zda sdílené pokoje nebo pokoj vyhrazený pro vás. Pokud to bude možné vyhovíme přáním.

Ubytování jednotlivých typů je početně limitováno. Přihlaste se co nejdříve.

Moc se na vás těšíme :-)

Transformační festival – stručný obsah

TANTRA, TANEC, ŠAMANISMUS, TRANSFORMACE STÍNU,  BIOHACKING, TEMNÝ EROS, MEDITACE, YOGA, DECHOVÉ TECHNIKY A KONCERTY v šesti nezapomenutelných dnech

V nádherné přírodě české Šumavy si prožijete jaké naplnění a krásno do života nám může přinést osobní transformace využijeme-li některý z přístupů zpřístupněných Festivalem transformace. Začátek léta oslavíme tím nejlepším v srdci Evropy.

Budete součástí komunity vřelých lidí s otevřeným srdcem a povedou vás jedni z nejlepších lektorů z několika zemí. Starat se o vás bude zkušený profesionální tým masérů, koučů, léčitelů, kuchařů vegetariánské kuchyně a organizátorů.

Během 6 dnů rozvinete více svou schopnost prožívat, cítit a rozumět sami sobě a svým vztahům.

Můžete si vybírat, zda se budete objevovat prožitky tantry, tancem, šamanismem, transformací stínu, temným erosem, Bioenergetikou, jógou, dechovými technikami nebo sdílením ve skupinách včetně hlubokých rituálů.

Tantra festival – jsem vítán(a)?

Ano! V srdci Evropy vítáme všechny starší 18 let, jakékoliv orientace, mírumilovných vyznání a příznivce všech typů vztahů. Můžete být svobodní s přáním poznávat sami sebe a ostatní účastníky. Velmi vítány jsou páry, které si přejí prohloubit svou intimitu prostřednictvím tantrických workshopů a zkušeností. Festival proběhne v ideálním přírodním prostředím, kde se můžete ponořit do svého nitra a i do hloubky mnoha setkání s ostatními.

Kdo pro vás festival zajišťuje?

Festival je organizován Školou Umění milování a Cestami transformace, které založil John Hawken. Festival organizuje Jan Komeda (především dodavatelé, lektoři a programová náplň) a Marie Koudelková (organizace a komunikace s účastníky) spolu s týmem desítek přednášejících, hudebníků, masérů, organizátorů a dobrovolníků. Těšíme se, že se setkáme na tomto nezapomenutelném festivalu blízkosti, lásky, vášně, uvolnění a radosti.

Kde festival proběhne?

V nádherné přírodě české Šumavy v hotelu Zadov s wellnessem obklopeným lesy a loukami. Workshopy budou probíhat na sálech v budově, ve venkovním stanu a i volně v přírodě v závislosti na typu workshopu a aktuálním počasí.

Tantra festival – program

Tento festival je samostatným příběhem, který spolutvoříme od prvního večerního ceremoniálu přes desítky workshopů a setkání až po hluboký a dojemný závěrečný rituál.

Těšíme se na všechny, kteří se již nemohou dočkat setkat se mnohem hlouběji, radostněji a hodnotněji sami se sebou a s dalšími lidmi s otevřeným srdcem. Program je průběžně aktualizován, ale můžete se spolehnout, že to bude 6 dní plných skvělých a hodnotných zážitků, uvědomění a transformací v malebném prostředí Šumavy a skvělými individuálními sezeními a masážemi mezi báječnými workshopy.

Kvalita a uvolněná vzájemně se podporující atmosféra je pro nás důležitější než velké množství vzájemně si konkurujících témat a lektorů. Nakonec v jeden moment může být každý účastník jen na jednom místě. Naopak cílem je vytvořit ucelenou možnost nahlédnout a prožít si, jak obohacující může být objevovat sebe a své vztahy díky tantře, šamanismu a transformaci našich stínů a to vše pod vedením prověřených, kvalitních a laskavých lektorů. Základem naší práce je bezpečné prostředí. Respektujeme hranice každého účastníka a párů, proto jsou jednotlivé workshopy značeny barevnými vlaječkami, které vyjadřují míru pokročilosti daného semináře. Své si najdou nově příchozí i zkušení účastníci.

Každý den je proto věnován jednomu hlavnímu tématu. Současně poběží dva až tři workshopy s naší snahou, aby jeden byl orientován více na začínající v dané oblasti a jeden na pokročilejší účastníky.

úterý 2.7.24 Seznámení se a vytvoření bezpečného a posvátného prostoru – společný vstupní rituál

středa 3.7.24 Základní principy tantry, šamanismu, temného erosu a transformace, včetně transformace stínu a dechových technik

čtvrtek 4.7.24 Mužská a ženská energie (odděleně i společně)

pátek 5.7.24 Obřady a rituály

sobota 6.7.24 Pokročilejší principy tantry, šamanismu, temného erosu a transformace stínu a dechových technik

neděle 7.7.24 Závěrečná ceremonie

Aktuální verzi programu najdete na této stránce Festivalu transformace. Přihlášení na festival pak realizujte na této stránce, stránce pro ubytování v 1 až 2 na samostatných pokojích nebo na stránce pro sdílené pokoje.

Cenová struktura, možnosti ubytování, přihlášení a plateb:

Je možné bydlet na příjemně zrekonstruovaných hotelových pokojích ve 3 až 5 lůžkových pokojích, v omezeném množství na 2 lůžkových pokojích a pokojích vyčleněných pro jednotlivce. Máte-li o konkrétní ubytování zájem, přihlaste se co nejdříve.

S ohledem na zvýšení přehlednosti, snížení administrativní náročnosti, zrychlení zpracování přihlášek předem a na místě při registraci, jsme spojili cenu ubytování, jídla i kurzovné do jedné částky.

Přes vysokou míru inflace se podařilo udržet nárůst cen jen o 1-2.000 Kč oproti loňsku.

Celková cena zahrnuje:

  • kurzovné na všechny workshopy a rituály (mimo individuálně domlouvaných masáží nebo sezení s jednotlivými lektory)
  • vstupné na všechny festivalové koncerty
  • zvolené ubytování (pokud je ještě k dispozici, pokud ne, budeme vás informovat a cena by se upravila, aby odpovídala typu dostupného ubytování)
  • na pokojích jsou koupelny s toaletou a sprchou
  • celodenní plná vegetariánská penze = snídaně + oběd + večeře formou bufetu (pokud máte určitá stravovací omezení, uveďte je prosím do poznámky v přihlášce, budeme se snažit vyhovět). Letos máme vlastní skvělý kuchařský tým!
  • mimo hlavní program je k dispozici bezplatně wellness, kulečníky a prostor pro individuální či skupinová setkávání
  • parkoviště v limitovaném počtu

Částky jsou vždy za všech 6 dní a 5 nocí. Přihlaste se prosím na konkrétní stránce, která odpovídá typu ubytování, které si přejete:

a) sdílené pokoje pro 3-5 osob: celková cena pro jednotlivce a páry ubytované na 3-5 lůžkových hotelových pokojích

18.900 Kč za osobu, na sdíleném pokoji

36.900 Kč za pár na sdíleném pokoji

Pro tuto variantu vyplňte formulář dole na této stránce.

b) vyčleněné pokoje pro 1-2 osoby: vše pro páry či jednotlivce ubytované na samostatných hotelových pokojích

22.690 Kč za osobu, která má pokoj vyčleněný jen sám/sama pro sebe

39.960 Kč za pár, který má vyčleněn pokoj jen sám pro sebe

Pro tuto variantu vyplňte formulář na stránce pro b) variantu samostatně vyčleněných pokojů

c) platba za kurzovné a koncerty bez ubytování a jídla, ubytování a jídlo bude uhrazeno druhou platbou před festivalem, dle konkrétního typu ubytování – buď a) nebo b)

8.960 Kč za osobu

17.920 Kč za pár

Pro tuto variantu vyplňte formulář dole na této stránce.

Potřebujete-li fakturu, je nezbytné to sdělit již při přihlášce do poznámky a uvést současně i plnou identifikaci firmy (název, adresa, IČ, DIČ, zda je plátce DPH). Automatickou platební instrukci, která přijde rovnou po odeslání přihlášky neplaťte, úhradu proveďte až po obdržení faktury. Za vystavení faktury je účtován administrativní poplatek v souladu s platnými podmínkami.

Po odeslání přihlášky formulářem dole na této stránce vám přijde automatická instrukce na variantu c). Pokud jste pár, zaškrtněte pole pár a přihlaste se jednou přihláškou, zajistíte si tak ubytování na stejném pokoji. Neuvedete-li žádný požadavek na ubytování, předpokládáme vaše ubytování na sdílených pokojích. Jednotlivci budou ubytováni na mužských a ženských pokojích. Pokud vám instrukce nepřijde do 5 sekund, prověřte spamovou a hromadnou složku a hledejte mail od skola@umenimilovani.cz, nebude-li ani tam, volejte nám na 731 006 522.

Kompletní informace o letním tantrickém festivalu

Máte-li zájem se festivalu zúčastnit, přihlaste se naším standardním formulářem na konci stránky, která odpovídá vaší preferenci ubytování.

Na webu FestivalTransformace.cz  se můžete podívat na další detaily o festivalu.

Aktuality můžete sledovat na facebooku Festival transformace  a YouTube kanálu Festival transformace.

Chcete-li se na cokoliv přeptat ohledně festivalu, volejte na 731 006 522.

 

Místo konání – krásná Šumava a hotel Zadov

Hotel Zadov se nachází v nádherné šumavské přírodě v nadmořské výšce 1050 m, s překrásným výhledem na podhůří centrální Šumavy. Jeho poloha na svahu pod Churáňovským vrchem (1118 m) uprostřed lyžařského areálu je naprosto ideální pro zimní sporty a nabízí nepřeberné množství možností pro pěší i cyklistické výlety od jara do podzimu.

Pokoje jsou zrekonstruované, vybavené stylovým nábytkem, vlastním sociálním zařízením, TV a SAT. V celém hotelu je bezplatný bezdrátový vysokorychlostní internet (100 Mb/s). Ubytovací kapacita je 185 lůžek ve dvoulůžkových, třílůžkových a rodinných čtyřlůžkových pokojích (dva dvoulůžkové pokoje se společnou chodbou a sociálním zařízením). Hotel disponuje i vícelůžkovými pokoji s vlastním posezením (obývacím koutem). Budete mít tedy kvalitní zázemí pro odpočívání mezi jednotlivými workshopy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR