Jarní rovnodennost – večerní oslava

Životabudič - Živá voda - Škola Umění milování - Jan Komeda

OSLAVTE JARNÍ ROVNODENNOST

 

PROBUĎTE SVOU ENERGII S PŘICHÁZEJÍCÍM JAREM

Přijďte s námi oslavit jarní rovnodennost, kdy světlo převládne nad tmou. Pojďme si společně užít tento svátek hrou a zábavou ve společnosti lidí s otevřeným a tolerantním srdcem. Průběh večera bude z části tradiční a z části dotvořen dle skupiny a záměrů příchozích. V bezpečném prostoru se budeme věnovat kontaktním hrám, meditacím a tantrickým cvičením. Budeme trochu tančit, více navyšovat energii a plnit si přání. V průběhu 5ti hodinového večera posílíme naše záměry pro nadcházející jarní čtvrtletí. Dovolme sami sobě otevřít se energii a naplnit své sny a vize. Odměnou nám bude uvolnění, radost, vzrušení, láska, vášeň, svoboda a přijetí.

Nezapomínejme si hrát! Nezapomínejme se radovat! Všichni s tantrickými zkušenostmi nebo s touhou poznávat, jste srdečně zváni do kruhu laskavých lidí. Po takovýchto setkáních odcházíme nádherně uvolněni, nabití energií a s chutí do všeho, co nás další čtvrtrok čeká.

Astronomická zima končí a jaro začíná 20. března 2020 v 04:49:35h. Tzn. oslavíme příchod jara prvním dnem, který je celý jarní. Sejdeme se 10-15 min. předem, abychom mohli začít včas.

S ohledem na limitovaný počet míst nám prosím zašlete přihlášku co nejdříve.

Jarní rovnodennost – ohlasy

Podívejte se na ohlasy na předchozí akce a kurzy.

Jarní rovnodennost – inspirace pro program oslavy

Rovnodennosti i slunovraty byly považovány za významné dny ve všech kulturách, které vnímaly propojenost s přírodou a jejími cykly. V průběhu staletí se charakter i rozsah oslav vyvíjel.

Na námi pořádaných oslavách čerpáme z tantrických i slovanských tradic a inspirujeme se také šamanskými tradicemi Májů, Toltéků a Olméků. Vytváří se tak překvapivě lahodný a kořeněný mix zážitkových aktivit, které nám pomáhají stále hlouběji a radostněji pronikat do neskutečně bohatého vnitřního světa každého z nás a učí nás jak svým záměrem vést životní energii k tomu co je pro nás významné.

 

SETKÁNÍ, OSLAVY A PRAKTIKA

Zajímáte-li se o setkávání s lidmi, kteří se radují ze života a mají zkušenosti z našich kurzů nebo jiných obdobných seminářů, přijďte mezi nás na některou z těchto akcí:

Tantrická praktika slouží k procvičování dovedností získaných v rámci různých kurzů nejen ve Škole Umění milování.

Oslavy jsou příležitostí setkávat se minimálně 1x za čtvrtletí v komunitě lidí s otevřeným srdcem a oslavit radost ze života bez alkoholu, kouře a o to intenzivněji ve svém vnitřním světě v blízkosti všech ostatních.

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR