Jóga – Pozdrav měsíci aneb jogínská večerní koupel při svíčkách

pozdrav mesici Iveta Romanovska

Pozdrav měsíci přináší uvolnění se od stresů a námah uplynulého dne

Naladíme se na čas odpočinku a regenerace  

Naučíme se dechové cvičení

Meditovat a "jógovat" se může naučit každý - začněte mezi námi...

Jóga – Pozdrav měsíci aneb jogínská večerní koupel při svíčkách je večerní setkání, během kterého se budeme věnovat pozdravu měsíci. Ten není tak notoricky známý jako pozdrav slunci, přesto má však hluboké kořeny a velký efekt na naše tělo, duši i psychiku. Tato jógová sestava se praktikuje večer a nese sebou očistný, příjemně chladivý a zklidňující náboj, stejně jako měsíc sám.

Praktikováním pozdravu měsíce docílíte uvolnění se od stresů a námah uplynulého dne a naladění se na čas odpočinku a regenerace (taková jogínská večerní koupel při svíčkách). 

Pokud jste typ člověka, co si často z uplynulého dne večer přináší do postele spoustu myšlenek či emocí, cítíte se příliš nabuzení nebo naopak příliš vyčerpaní, či máte mnoho obav, myšlenek a plánů týkajících se dalších dní a hledáte cestu jak zklidnit tělo i psychiku, tento seminář  je ideální začátek nové cesty… Nicméně i pro lidi klidnějšího ražení může být tento večer zajímavý právě pro jeho příjemný harmonický ráz jako fajn zakončení pracovního týdne…

Jóga – Pozdrav měsíci – obsah  kurzu

Naučíme se podrobně sekvenci asán (pozic) ve které se skrývá nejen krásná symbolika, ale i fyzické benefity.

Aktivně vyzkoušíme základní principy anatomicky zdravého provádění jednotlivých pozic v dynamice i statice s důrazem na dech.

Vedle samotného pozdravu měsíci se můžete těšit i na praxi dechového cvičení a meditačních technik pro zklidnění a harmonii.

Jóga – Pozdrav měsíci – potřebné zkušenosti a lektorka

Seminář je vhodný jak pro déle praktikující právě pro oživení a prohloubení jejich jógové praxe, tak pro začátečníky, kteří chtějí teprve do tajů jógy nahlédnout a to bezpečnou formou pod vedením zkušené lektorky (více o Ivet: https://www.facebook.com/joga.masaze.iveta/)

Iveta Romanovská, IvetaRomanovska@gmail.com, +420 606783365

 

Domů si s fajn pocitem na těle i na duši odnesete i manuál pro případ, že si všechno hned nezapamatujete :)

Těším se na váš
Iveta

 

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR