Kouzlo Umění milování – prodloužený víkend pro páry Větruše

Porozumíme, jak může naše milování rozkvést, obohatí-li ho tisíciletími prověřená tantra, Qoudoushka i nejnovější poznatky moderní sexuologické práce s tělem a jaké kouzlo se stane, přizveme-li naše srdce a duši.

 

 

Tento kurz již proběhl v listopadu 2014. Aktuální najdete zde Kurz Kouzlo Umění milování

Co si z kurzu můžete vzít do svého života

Využijte volno o listopadovém státním svátku a prožijte se svým partnerem romantické chvíle ve stylovém prostředí krásného wellness hotelu Větruše. Během prodlouženého víkendu 14. 11. – 17. 11. 2014 se zábavnou formou do hloubky seznámíme s dovednostmi potřebnými pro dlouhodobě šťastný a naplněný vztah. Pochopíme, jak prožívat společně mnohdy rozdílné touhy při milování mezi mužem a ženou. Porozumíme, jaký je rozdíl mezi vášnivě ohnivým a hlubokým vodním milováním. Co je to měsíční milování a jak může naplnit celou naši bytost. Zjistíme, jak nás různé přístupy při milování mohou přivést k novým blaženým a energetickým stavům. Osvojíme si několik dovedností, které si následně budeme moci vyzkoušet v soukromí svých pokojů.
Tento kurz se zaměřuje na prohloubení intimity v páru, porozumění polaritám mezi mužem a ženou a prožívání intenzivních niterních prožitků včetně navození extatického stavu změněného vědomí. Mnoho filosofií, vyznání a meditačních technik se nás snaží do změněných stavů vědomí přivést. Mnohdy potřebujeme praktikovat roky, než se do těchto stavů zvládneme uvolnit a odevzdat. Existuje však i jednodušší, přímější a neskonale příjemnější způsob. Tím je vědomý dotek, práce s tělem a sexuální energií. Zažijeme-li si určité dovednosti, můžeme se při masážích, při spojení se svým partnerem, či již během krátké patnáctiminutové orgasmické meditace dostat do hlubokého prožitku a vnímat nádherné pocity absolutního uvolnění, splynutí, přijetí, štěstí, rozkoše a blaženosti.

Aby se pro nás výše popsané stavy staly přístupné, potřebujeme se na jedné straně naučit přijímat vědomé doteky, vědomé milování a na druhé straně vědomé doteky a milování dávat.
Tento prožitkový workshop nepředpokládá znalosti předchozích kurzů. Bezpečně a citlivě rozvineme dovednosti ve všech potřebných směrech.

Zaměříme se na témata:
• jak chápat Umění milování
• kam až si přeji posunout své hranice, mohu se i v těchto expandovaných hranicích cítit bezpečně
• jaká přání a touhy jsem si nedovolil realizovat a proč
• jaký intimní kontakt a doteky mi činí opravdu dobře, o co si zatím nedovoluji požádat
• jak mám své potřeby a obavy komunikovat
• zatančíme si erotický i kontaktní tanec a naplno se do nich ponoříme
• budeme se věnovat orgasmické meditaci a jejímu využití v každodenním životě
• seznámíme se, jak tančit mezi mužským (jang) a ženským (jin) pólem světa
• jak prakticky žít sám(a) sebe a přitom posilovat vztah se svým partnerem
• slouží mi předsudky a získané návyky nebo omezují mou životní energii, vášeň a lásku?
• seznámíme se s technikou měsíčního milování
V bezpečném prostředí workshopu budeme mít příležitost do hloubky prozkoumávat expandování svých hranic a bez předsudků vnímat, co je opravdu naše přirozenost.

Ohlasy na předchozí víkendy
Otevřeli jste mi bránu do světa, který jsem tušila, že existuje, ale který jsem do tohoto víkendu nepoznala. Uvědomila jsem si, jak povrchně vedu svůj sexuální život a jak díky informacím od vás může být mnohem hlubší a zábavnější. Líbí se mi, že jste ukázali, jak je důležité poznat sám sebe … Eva Více ohlasů

Kde bude kurz probíhat

Vybrali jsme prostředí krásného wellness hotelu Větruše. Semináře budou probíhat v soukromí stylového salonku. b-1-1_vetruse_hradecek

Velmi kvalitní ubytování za výhodnou cenu je k dispozici ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením včetně vany nebo nadstandardních apartmánech s obývacím pokojem. p-n13584301154-08

p-n13584301812-33Ubytování je možné již od 14 hod v pátek 14.11. Můžete přijet odpočinout si již v průběhu odpoledne. Hotel má mnoho volnočasových aktivit – masáže, sauna, vířivka, posilovna. Registrace proběhne od 18:00 do 18:45. Samotný kurz zahájíme od 19:00 hod. večerním blokem. Předpokládaný konec je ve sváteční pondělí kolem 17té hodiny. Každý den bude probíhat ve třech blocích – dopolední, odpolední a večerní.

Páteční odpoledne lze též využít k individuálním konzultacím vašich osobních nebo párových témat s námi. Termín je třeba rezervovat předem.

Stylový wellness hotel Větruše leží 91 km od Prahy po dálnici na Ústí nad Labem

Cena kurzovného a ubytování

Níže uvedené ceny za kurzovné a ubytování zahrnují:
– plné kurzovné – výuku ve čtyřech dnech
– 3 noci ubytování na dvoulůžkovém 4**** pokoji s vlastní koupelnou včetně vany
– 3 x snídaně
– dvouhodinový wellness večer – relaxace v sauně a vířivkách

Cena kurzovného a ubytování: tento kurz již proběhl a není možné ho objednat.

p-n13585171203-003

p-n13584316617-p08

p-n13584324264-01

 

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR