Královská čtyřruční a šestiruční masáž – jednodenní workshop

čtyřruční královská masáž

Královská čtyřruční masáž je nezapomenutelný zážitek. A co teprve šestiruční masáž!

Nechte se zasvětit, jak tyto masáže přijmout a darovat.

Vyzkoušejte, jaké to je, vnímat při masáži dotek od několika rukou najednou.

Přijďte si zažít láskyplný rituál „Královská čtyřruční a šestiruční masáž“. V celodenním workshopu objevíte svět magického doteku, který rozezní nejen vaše tělo, ale i duši. Zažijete stav krásného uvolnění a blaženosti. Porozumíte, jak rozvádět energii a uvolnění skrze dotek do celého těla. Masáž si vyzkoušíte dávat i přijímat.

Pokud jste prošli masážními či tantrickými kurzy, skvělé! Máte ideální příležitost sejít se s lidmi s podobnými zkušenostmi a zažít si den plný hýčkání láskyplného vědomého doteku od několika rukou najednou. Na druhou stranu jde o prožitkový workshop, který nepředpokládá hlubší znalosti různých typů masáží. Bezpečně a citlivě projdeme základními technikami a principy. Takže i pokud za sebou  masážní kurz nemáte, jste vítáni.  Důležitá je otevřenost, vnímavost a citlivý přístup. Hlásit se mohou jednotlivci i páry. Přihlášky jednotlivých mužů a žen potvrzujeme v došlém pořadí tak, aby byl zachován poměr 1:1.

Workshop zahájíme v sobotu v 10 hod. Plánovaná přestávka na oběd 1,5 hod. Předpokládaný konec ve 21 hod.

SETKÁNÍ, OSLAVY A PRAKTIKA

Zajímáte-li se o setkávání s lidmi, kteří se radují ze života a mají zkušenosti z našich kurzů nebo jiných obdobných seminářů, přijďte mezi nás na některou z těchto akcí:

Tantrická praktika slouží k procvičování dovedností získaných v rámci různých kurzů nejen ve Škole Umění milování.

Oslavy jsou příležitostí setkávat se minimálně 1x za čtvrtletí v komunitě lidí s otevřeným srdcem a oslavit radost ze života bez alkoholu, kouře a o to intenzivněji ve svém vnitřním světě v blízkosti všech ostatních.

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR