Královská čtyřruční a šestiruční masáž – jednodenní workshop_

Královská masáž (čtyřruční masáž) je nezapomenutelný zážitek. A co pak šestiruční masáž.

Nechte se zasvětit, jak takovou masáž přijmout a darovat.

Vyzkoušejte, jaké to je, vnímat při masáži dotek od několika rukou najednou.

Přijďte si zažít láskyplný rituál Královské čtyřruční nebo šestiruční masáže. V celodenním workshopu objevíte svět magického doteku, který rozezní nejen vaše tělo, ale i duši. Zažijete stav krásného uvolnění a blaženosti. Porozumíte, jak rozvádět energii a uvolnění skrze dotek do celého těla. Masáž se naučíte dávat i přijímat.

Pokud jste prošli masážními či tantrickými kurzy, skvělé! Máte ideální příležitost sejít se s lidmi s podobnými zkušenostmi a zažít si den plný hýčkání láskyplného vědomého doteku od několika rukou najednou. Na druhou stranu jde o prožitkový workshop, který nepředpokládá hlubší znalosti různých typů masáží. Bezpečně a citlivě projdeme základními technikami a principy. Takže i pokud za sebou  masážní kurz nemáte, jste vítáni.  Důležitá je otevřenost, vnímavost a citlivý přístup. Hlásit se mohou jednotlivci i páry.

Workshop zahájíme v sobotu v 10 hod. Plánovaná přestávka na oběd 1,5 hod. Předpokládaný konec ve 20-21 hod. Ve studiu je možné přespat za poplatek 200 Kč za osobu nebo 300 Kč za pár.

[insert_PHP] vypisDatoveHlavickyKurzuVObsahu(1);[/insert_PHP]

[insert_PHP] vypisPrihlasovaciFormularVObsahu();[/insert_PHP]

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR