LUX Play party – svoboda, radost a plnění snů (PP3)

LUX play party

RADOST, SVOBODA,

SPONTÁNNOST

PLNĚNÍ SNŮ V BEZPEČNÉM PROSTŘEDÍ

První LUX Play party zaznamenaly velký ohlas a mnozí se rovnou ptali, kdy budeme opakovat. Vznikla z toho tedy hezká tradice pro všechny, kteří mají chuť se neformálním způsobem setkávat v bezpečném prostoru. Přijďte především oslavit své aktuální, spontánní a radostné já. Pro tuto oslavu života, včetně všeho „stinného“, co v sobě skrýváme, jsme vybrali k tomu velmi skvěle zařízený klub na severu Prahy. Klub je vybaven vířivkou, společným prostorem, pódiem s taneční tyčí a mnoha zákoutími s předpřipravenými pomůckami a atmosférou.

LUX play party není kurzem, ale velmi pokročilou oslavou svobody, spontánnosti, přirozenosti, radosti z prostého bytí a současně časoprostorem, kde se mohou naplnit mnohé z vašich nejtajnějších přání.


LUX play party – organizace a dress code

Vstup na tuto Play party je možný pouze pokud jste prošli některými z dále uvedených kurzů, případně individuálními sezeními a konzultacemi zaměřenými na tuto tematiku. Srdečně zváni jsou všichni účastníci našich předchozích Play party 1 nebo 2 (tj. TS2 a výše), absolventi masážních kurzů od M3 výše, účastníci UM3 a ročního tantrického výcviku Posvátné tělo, vášnivý duch.

Doporučený dress code je maska zakrývající obličej, která vyjadřuje určitý aspekt vás samotných, tak abychom mohli začít s nádechem utajení a dále cokoliv, co vybočuje mimo běžnou normu – prvky zvýrazňující erotično, dom-sub, burleska… Do poznámky přihlášky můžete uvést, zda máte nějakou fantazii, kterou byste si rádi naplnili. Budete-li mít zájem můžete být součástí hlavního programu.

V prostoru se začneme scházet od 18:00 a je možné využívat prostory klubu již od začátku. Počítáme, že nejpozději v 18:30 budou již všichni účastníci v klubu a zahájíme úvodním slovem a vysvětlením večera. Konec předpokládáme mezi 23-24 hod, s možností prodloužení, pokud bude zájem více účastníků pokračovat déle.

Prostředí

Podívejte se na pár záběrů z klubu, který je stvořen pro zkoumání mnoha fantazií a plnění snů.

LUX Play party prostředí

LUX Play party prostředí

 

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR