LUX Play party – svoboda, radost a plnění snů (PP3) !!! NOVINKA !!!

LUX play party

RADOST, SVOBODA,

SPONTÁNNOST

PLNĚNÍ SNŮ V BEZPEČNÉM PROSTŘEDÍ

Jednoduše řečeno – je to tu. V kuloárech avizovaná první LUX Play party. Mnozí se ptali, kdy to již přijde. První tedy bude na svátek mrtvých aneb Halloween. Když si projdete historické zdroje, zjistíte, že mnohé kultury tento den nazývaly různě, rovněž i význam se měnil. Všechny účastníky pozveme především k tomu, aby vzdali hold svému starému již zemřelému a mnohdy hodně svázanému a limitovanému já. Přijďte především oslavit své aktuální, spontánní a radostné já.

Pro tuto oslavu života, včetně všeho stinného, co v sobě skrýváme, jsme vybrali k tomu velmi skvěle zařízený klub na severu Prahy. Klub je vybaven vířivkou, společným prostorem, pódiem s taneční tyčí a mnoha zákoutími s předpřipravenými pomůckami a atmosférou.

LUX play party není kurzem, ale velmi pokročilou oslavou svobody, spontánnosti, přirozenosti, radosti z prostého bytí a současně časoprostorem, kde se mohou naplnit mnohé z vašich nejtajnějších přání.


LUX play party – organizace a dress code

Vstup na tuto Play party je možný pouze pokud jste prošli některými z dále uvedených kurzů, případně po individuální konzultaci. Srdečně zváni jsou všichni účastníci našich předchozích Play party 1 nebo 2 (tj. TS2 a výše), absolventi masážních kurzů od M3 výše, účastníci UM3 a ročního tantrického výcviku Posvátné tělo, vášnivý duch.

Doporučený dress code je maska zakrývající obličej, která vyjadřuje určitý aspekt vás samotných, tak abychom mohli začít s nádechem utajení a dále cokoliv vybočuje mimo běžnou normu – prvky zvýrazňující erotično, dom-sub, burleska. Do poznámky přihlášky můžete uvést, zda máte nějakou fantazii, kterou byste si rádi naplnili. Budete-li mít zájem můžete být součástí hlavního programu.

V prostoru se začneme scházet od 18:00 a je možné využívat prostory klubu již od začátku. Počítáme, že nejpozději v 19:00 budou již všichni účastníci v klubu a zahájíme úvodním slovem a vysvětlením večera. Konec předpokládáme mezi 23-24 hod, s možností prodloužení, pokud bude zájem více účastníků pokračovat déle.

Prostředí

Podívejte se na pár záběrů z klubu, který je stvořen pro zkoumání mnoha fantazií a plnění snů.

LUX Play party prostředí

LUX Play party prostředí

 

Přihláška na kurz

LUX Play party – svoboda, radost a plnění snů (PP3) !!! NOVINKA !!!
V páru?
Ano
Ne
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR
Přihlásit se