Kouzlo Umění milování – prodloužený víkend pro páry

Toužíte po šťastném vztahu?

Chcete rozzářit vaše manželství nebo partnerství?

Co vše znamená vědomé milování?

 

 

Během prodlouženého víkendu porozumíme, jak může náš vztah a naše milování rozkvést, obohatí-li ho tisíciletími prověřená tantra, indiánská Quodoushka z nagualské tradice Májů, Toltéků a Olméků i nejnovější poznatky moderní sexuologické práce s tělem a jaké kouzlo se stane, přizveme-li naše srdce a duši.

Co si z kurzu můžete vzít do svého života

Využijte volno o listopadovém státním svátku a prožijte se svým partnerem romantické chvíle ve stylovém prostředí krásného wellness hotelu Větruše. Během prodlouženého víkendu 14. 11. – 17. 11. 2015 se zábavnou formou do hloubky seznámíme s dovednostmi potřebnými pro dlouhodobě šťastný a naplněný vztah. Pochopíme, jak prožívat společně mnohdy rozdílné touhy při milování mezi mužem a ženou. Porozumíme, jaký je rozdíl mezi vášnivě ohnivým a hlubokým vodním milováním. Co je to měsíční milování a jak může naplnit celou naši bytost. Zjistíme, jak nás různé přístupy při milování mohou přivést k novým blaženým a energetickým stavům. Osvojíme si několik dovedností, které si následně budeme moci vyzkoušet v soukromí svých pokojů.

Podívejte se na krátké video o kurzu a čtyřhvězdičkovém wellness hotelu Větruše, kde pro nás bude 14.-17.11. vyhrazeno celé druhé patro.

https://www.youtube.com/watch?v=2j22nggYxVc;feature=youtu.be

Tento kurz se zaměřuje na prohloubení intimity v páru, porozumění polaritám mezi mužem a ženou a prožívání intenzivních niterních prožitků včetně navození extatického stavu změněného vědomí díky masážím, milování a párovým meditacím. Mnoho filosofií, vyznání a meditačních technik se nás snaží do změněných stavů vědomí přivést. Mnohdy potřebujeme praktikovat roky, než se do těchto stavů zvládneme uvolnit a odevzdat. Existuje však i jednodušší, přímější a neskonale příjemnější způsob. Tím je vědomý dotek, práce s tělem a sexuální energií. Zažijeme-li si určité dovednosti, můžeme se při masážích, při spojení se svým partnerem, milování, či již během krátké patnáctiminutové orgasmické meditace dostat do hlubokého prožitku a vnímat nádherné pocity absolutního uvolnění, splynutí, přijetí, štěstí, rozkoše a blaženosti.

Aby se pro nás výše popsané stavy staly přístupné, potřebujeme se na jedné straně naučit přijímat vědomé doteky, vědomé milování a na druhé straně vědomé doteky a milování dávat.
Tento prožitkový workshop nepředpokládá znalosti předchozích kurzů. Bezpečně a citlivě rozvineme dovednosti ve všech potřebných směrech.

Jde nám především o kvalitní předání nových dovedností, individuální přístup a silné a krásné zážitky všech párů. Proto je počet účastníků omezen na 15 párů. Na našich kurzech se vám nestane, že byste se museli tísnit s dalšími 60 ti účastníky.

Zaměříme se na témata:
• jak chápat Umění milování
• kam až si přeji posunout své hranice, mohu se i v těchto expandovaných hranicích cítit bezpečně
• jaká přání a touhy jsem si nedovolil realizovat a proč
• jaký intimní kontakt a doteky mi činí opravdu dobře, o co si zatím nedovoluji požádat
• jak mám své potřeby a obavy komunikovat
• zatančíme si erotický i kontaktní tanec a naplno se do nich ponoříme
• budeme se věnovat orgasmické meditaci a jejímu využití v každodenním životě
• seznámíme se, jak tančit mezi mužským (jang) a ženským (jin) pólem světa
• jak prakticky žít sám(a) sebe a přitom posilovat vztah se svým partnerem
• slouží mi předsudky a získané návyky nebo omezují mou životní energii, vášeň a lásku?
• seznámíme se s technikou měsíčního milování
V bezpečném prostředí workshopu budeme mít příležitost do hloubky prozkoumávat expandování svých hranic a bez předsudků vnímat, co je opravdu naše přirozenost.

Ohlasy na předchozí kurzy Školy Umění milování

Otevřeli jste mi bránu do světa, který jsem tušila, že existuje, ale který jsem do tohoto víkendu nepoznala. Uvědomila jsem si, jak povrchně vedu svůj sexuální život a jak díky informacím od vás může být mnohem hlubší a zábavnější. Líbí se mi, že jste ukázali, jak je důležité poznat sám sebe … Eva Více ohlasů
Kde bude kurz probíhat

Vybrali jsme prostředí krásného wellness hotelu Větruše. Semináře budou probíhat v soukromí stylového salonku. b-1-1_vetruse_hradecek

Velmi kvalitní ubytování za výhodnou cenu je k dispozici ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením včetně vany nebo nadstandardních apartmánech s obývacím pokojem.

p-n13584301154-08

p-n13584301812-33

Kurz bude zahájen v sobotu 14. 11. 2015 v 10:00 a končit budeme ve sváteční úterý 17.11. 2015 kolem 17 hodiny. Pokud byste si přáli zajistit ubytování již na pátek 13.11. dejte nám vědět. Je to možné za zvýhodněnou cenu. Hotel má mnoho volnočasových aktivit – masáže, sauna, vířivka, posilovna. Každý den bude výuka probíhat ve třech blocích – dopolední, odpolední a večerní.

V průběhu celého kurzu je možné časy mimo výukové bloky využít i k individuálním konzultacím vašich osobních nebo párových témat s námi. Termín je třeba rezervovat předem.

Stylový wellness hotel Větruše leží 91 km od Prahy po dálnici na Ústí nad Labem
p-n13585171203-003
p-n13584316617-p08
p-n13584324264-01

Cena kurzovného a ubytování

Níže uvedené ceny za kurzovné a ubytování zahrnují:
– 4 výukové dny – plné kurzovné
– 3 noci ubytování na dvoulůžkovém 4**** pokoji s vlastní koupelnou včetně vany
– 3 x snídaně
– dvouhodinový wellness večer – relaxace v sauně a vířivkách

Cena je součtem ceny 1) kurzovného a 2) ubytování

1) Cena kurzovného:
4.700 Kč/osobu = 9.400 Kč/pár, k této ceně se přičítá cena zvoleného ubytování

2) Cena ubytování:
Ubytování si můžete zvolit v několika variantách. Tu kterou zvolíte uveďte prosím do poznámky v přihlášce.

2a) Cena standardního dvoulůžkového 4**** pokoje s vlastní koupelnou včetně vany je 1.770 Kč za noc a pokoj (pár). Jde o speciální cenu pro naši skupinu. Běžná cena je 2.490 Kč. Celková cena ubytování pro pár za celou akci je tedy 5310 Kč.

2b) Je možné zvolit si ubytování v několika VIP pokojích a apartmánech. Pokud budete mít zájem o tento typ pokojů, uveďte to do poznámky přihlášky nebo nám zavolejte na 736 755 000 o aktuální stav volných pokojů.

2c) Především pro účastníky kurzu z blízkého okolí je možné zúčastnit se kurzu i bez ubytování. V tomto případě se platí jen cena za kurzovné a ubytování se neplatí.

Informace k platbě kurzovného vám přijde obratem po podání přihlášky. Pokud ji v mailu uvedeném v přihlášce nenajdete do 5 min. rovnou nás kontaktujte na 736 755 000. Informaci k platbě za ubytování obdržíte po ručním zpracování poznámky, zpravidla do 2 dnů.

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR