HP

Vydejte se na cestu šťastného partnerství

Prožívat štěstí, lásku,vášeň a svobodu může každý z nás. Jde především o to, kolik toho sami sobě dovolíme a zda se odvážíme vykročit ze svých pohodlných hranic. Stejně tak je to v páru. Jsme přesvědčeni, že většina partnerství může žít neskonale šťastnější život a bezpočet rozchodů je zbytečných. Stačí se jen odvážit a vydat se společně zkoumat hlouběji jeden druhého, sami sebe a svou sexualitu. Je důležité naučit se spolu lépe a pravdivěji komunikovat a přirozené konflikty přetvářet v prohloubení a posílení partnerství, ne v jeho rychlý či plíživý konec.


 

Objevujte s námi kouzlo umění milování

Všichni občas cítíme, jak je někdy náročné v dlouhodobém vztahu, při výchově dětí a běžném pracovním režimu prožívat zářivé, vášnivé chvíle. Mnozí jsme zažili, jak nádherná je blízkost druhého, ale někdy můžeme mít pocit jako by nám přesto něco chybělo. Často, přestože žijeme vedle sebe a máme se rádi, neumíme naplnit jeden druhého. V podstatě chceme to stejné, milovat se a být šťastní, ale někdy máme pocit, že ten druhý je jako z jiné planety. Žít dlouhodobě naplněný vztah je snem většiny z nás. Jak to však bývá, nic není zadarmo a ani dlouhodobě šťastný vztah nám nespadne do klína jen tak sám od sebe. Každá minuta, kterou věnujeme sami sobě navzájem do rozvíjení své sexuality a partnerství, se nám mnohonásobně vrátí. Nezáleží na tom, jestli jsme spolu 1, 20 nebo 40 let. I v mnohaletém vztahu můžeme zažívat stav zamilovanosti, být okouzleni extatickými stavy plnými lásky, vzrušení, blaženosti, rozkoše, vášně, přijetí, uvolnění a splynutí.


Podívejte se na krátké video ze zámku, který bude 23.-26.7. celý vyhrazen pro náš kurz:
RESTART vztahu – romantický víkend na zámku

https://www.youtube.com/watch?v=UoQHCXC5mvA;feature=youtu.be

Ohlasy účastníků

Otevřeli jste mi bránu do světa, který jsem tušila, že existuje, ale který jsem do tohoto víkendu nepoznala. Uvědomila jsem si, jak povrchně vedu svůj sexuální život a jak díky informacím od vás může být mnohem hlubší a zábavnější. Líbí se mi, že jste ukázali, jak je důležité poznat sám sebe, jak to může zaskočit slzami, ale jak je ulevující otevřít se a nechat vyjádřit naše nitro. A nikdo se tomu nesmál, naopak bylo to bráno jako něco, co je v pořádku, že se stane a že se nic neděje, když se to stane… Více

 

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR