OhlasyKaždý, kdo se rozhodne rozvíjet svou osobnost a svůj partnerský vztah, má velký respekt a úctu. Abychom usnadnili co nejvíce lidem první krok, uveřejňujeme se souhlasem autorů ohlasy, které by vás v něm mohly podpořit. Děkujeme všem účastníkům našich kurzů a akcí za jejich odvahu a ochotu sdílet tímto způsobem své, často intimní zkušenosti, dojmy a pocity.

Honza Komeda

 

Děkujeme Ingrid a Markovi, že sdílí svůj pohled na kurzy Školy Umění milování.


“Srdečně zdravím a chci poděkovat za po všech stránkách skvěle zvládnutý včerejší seznamovací večer. Už si vybírám z dalších akcí a těším se někdy na viděnou :). Mějte se krásně, ať se daří.

Karolina”


Jsme moc rádi, za seznámení Hanky a Víti na naší Seznamce trochu jinak a rozvoj tohoto nového vztahu do založení rodiny.


„… Děkuji také za veškerou podporu a telefonáty s Tebou Honzo, jelikož jsem si teď ověřil, že již opravdu nemám limit ve svém těle, kolik mohu při sexu prožívat vášně, nebo jaký zážitek mohu dopřát partnerce, pokud jej bude chtít mít, který by limitovala moje předčasná ejakulace. Toto bylo mé velké téma a v tuto chvíli jej vnímám za zcela vyřešené. Je to posun ve který jsem ani nedoufal.

Radek“


Petra přišla nejdříve na Seznamku trochu jinak. Následně prošla většinou kurzů Školy Umění milování. Děkujeme za otevřené sdílení svých zkušeností.


“Dobrý večer,
byl jsem poprvé na nějaké seznamovací akci. Do doby, než jsem si o Vás a Vašich aktivitách přečetl na Vašem webu, mě žádné seznamovací večery nezlákaly. Až teď. Tak trochu jako ve snu jsem tím úžasným večerem proplul. Tenhle způsob kontaktního seznamování mě moc zaujal, i když z počátku určitý ostych přeci jen byl. Ten se ale postupně zcela rozplynul. Je úžasné, jak tam pracovala energie mezi těmi lidičkami, ty jemné vibrace, jak lze sebe představit druhému i beze slov, kterými, a s tím naprosto souhlasím, si člověk často díky egu spíše ublíží, než že by mu byla ku prospěchu. Skvělý nápad, nenapadlo mě, že by vůbec někdo takovýto způsob seznamování nabízel a vždy jsem si říkal, že je to škoda. Až jsem najednou objevil Váš web a bylo rozhodnuto! Chtěl bych Vám za ten večer ze srdce poděkovat a popřát Vám hodně nadšení a energie do pořádání dalších akcí! Moc rád zase budu někdy u toho,)

S radostí Filip
ps – díky za kontakty, máte to celé fantasticky propracované”


Na kurz Umění milování jsem odjížděla s manželem a lehkou nervozitou. Hlavou se mi honily různé myšlenky a scénáře, ale zároveň jsem byla plna očekávání a těšila jsem se. Po milém přivítání v klidném, útulném prostředí nás čekalo seznámení s naší skupinou a náplní víkendu.  Během ani ne jedné hodiny, byly obavy a strach pryč. Předsudky a stud vzaly rychle zasvé. Pomocí tance, her, techniky dýchání a dotyku jsme prožili krásný, odpočinkový víkend a získali velký bonus. Nikdy by mě ani ve snu nenapadlo, že uvolnění, vnitřní klid, obrovský příval energie, vášeň a nádherné vzrušení můžeme zažívat najednou a společně v jediný okamžik. Okamžik, který trvá desítky minut nebo hodiny. A navazující pocit blaženosti, spokojenosti a lásky ještě další dny. Děkujeme, že jste nám umožnili nahlédnout pod pokličku tantrického způsobu milování a života. Byl to krásný a osvobozující zážitek. Už teď víme, že budeme chtít ochutnávat zas a znova.

Katka a Michal


Před pěti lety jsem se potkal s Tantrou. A můj život se nádherně změnil. Od té doby jsem navštívil několik kurzů, víkendů a festivalů. Ale cítil jsem, že je stále co objevovat a jednoho hezkého dne mě velmi příjemně oslovila nabídka prožitkového víkendu Umění milování. I když jsem si přečetl, že je spíše pro začátečníky, cítil jsem, že mi nabízí mnoho nového. A to se mi také potvrdilo. To nové, co ke mně na tomto víkendu přišlo, byl otevřený, láskyplný, energický a vnímavý přístup. Byl jsem na kurzu se svým přítelem Honzou, už to pro mě byl nádherný projev přijetí. Během cvičení, tance, meditací, výměny doteků, pohledů do očí, objímání, celkové něhy a přirozenosti těla, jsem se dostal opět blíž sám k sobě a mnohem lépe jsem díky tomu spatřil mého přítele. Jsme teď spolu více v Propojení. Je mi krásně, cítím se naplněný. A blíž mám i k ženám a mužům, kteří tam byli s námi. Díky za to. Těším se na další.

Mirek


Byli jsme s partnerem na tantrickém Silvestru. Bylo krásné rozpouštět se v přátelské atmosféře. Připadala jsem si absolutně přijatá v jakémkoliv svém projevu. I když jsme s partnerem zažívali náročnější chvíle, cítila jsem se vnímaná a v bezpečí..”

Sára