Jarní rovnodennost 2021 – ONLINE oslava nového začátku zdravějšího světa

oslava online Škola Umění milování

OSLAVTE JARNÍ ROVNODENNOST

PROBUĎTE SVOU ENERGII S PŘICHÁZEJÍCÍM JAREM

SPOLEČNOU MEDITACÍ PŘIVOLEJME ZPĚT ZDRAVÝ SVĚT

Připojte se k oslavě jarní rovnodennost, kdy světlo převládne nad tmou. A využijme tento moment ve fyzické i energetické realitě symbolicky k podpoře svých osobních záměrů a kdo to tak budete cítit i k nastartování konce toho šílenství kolem nás. Tentokrát jsme se pod tlakem vládních restrikcí rozhodli zvolit tuto formu. Věříme, že i ONLINE oslava pro nás bude znamenat blízkost ze vzájemného sdílení a společných aktivit včetně krásné, silné meditace. Všichni co věříme, že energie následuje záměr vyšleme svá individuální přání i za pomoci nejmocnější tvořivé a kreativní energie druhé čakry. Většina z vás ví, jaká energie tam dřímá ;-), pokud ne, hravě vás do toho zasvětíme.

Pojďme si společně užít tento svátek hrou a zábavou ve společnosti lidí s otevřeným a tolerantním srdcem. Průběh dopoledne bude netradiční v jeho formě setkání, ale využijeme tradiční tantrické a šamanské prvky pro plnou podporu našich individuálních i skupinových záměrů. Jarní rovnodennost nastane 20. března 2021 v 10:38h. Proto vás i netradičně pozveme k setkání v sobotu ráno od 9:00 do 12té hod., tak abychom zvládli hlavní meditaci směrovat na čas rovnodennosti. Dovolme sami sobě otevřít se energii a naplnit své sny a vize. Odměnou nám bude uvolnění, radost, vzrušení, láska, vášeň, svoboda a přijetí.

Nezapomínejme si hrát! Nezapomínejme se radovat! Všichni s tantrickými zkušenostmi nebo s touhou poznávat, jste srdečně zváni do kruhu laskavých lidí. Po takovýchto setkáních odcházíme nádherně uvolněni, nabití energií a s chutí do všeho, co nás další čtvrtrok čeká.

Pojďme společně uskutečnit blízké setkání přestože nás budou dělit i stovky možná tisíce kilometrů. Výhodou virtuálního setkání to, že se ho mohou zúčastnit všichni bez ohledu na vzdálenost, počet okresů. Snad zvládnete i ten ranní čas. Pokud vám budou běhat kolem děti, zvládneme to uzpůsobit i tak, abyste tím mohli projít společně.

Podívejte se na ohlasy na předchozí akce a kurzy.

Jarní rovnodennost – online oslava – inspirace pro program oslavy

Rovnodennosti i slunovraty byly považovány za významné dny ve všech kulturách, které vnímaly propojenost s přírodou a jejími cykly. V průběhu staletí se charakter i rozsah oslav vyvíjel.

Na námi pořádaných oslavách čerpáme z tantrických i slovanských tradic a inspirujeme se také šamanskými tradicemi Májů, Toltéků a Olméků. Vytváří se tak překvapivě lahodný a kořeněný mix zážitkových aktivit, které nám pomáhají stále hlouběji a radostněji pronikat do neskutečně bohatého vnitřního světa každého z nás a učí nás jak svým záměrem vést životní energii k tomu co je pro nás významné.

Jarní rovnodennost – online oslava – cena

Autogenní trénink, meditace i relaxace pomohla již bezpočtu účastníků. Domníváme se, že může mnoha lidem pomoci překonat i toto náročné období.

Uvědomujeme si, že mnoho z nás je vládními opatřeními přímo ohroženo na ekonomické existenci a následně díky vysoké hladině stresu i zdraví. Rozhodli jsme se proto, umožnit osobám poškozeným vládními opatřeními účastnit se semináře za dobrovolnou cenu. Pokud se vás to týká, uveďte do poznámky v přihlášce obor, který zajišťoval vaše příjmy a je omezen a napište částku, kterou můžete zaplatit. Automaticky vám po přihlášce přijde instrukce na plnou cenu, ale následně to ručně opravíme. Vy zašlete v souladu s platební instrukcí částku dle vašich možností, kterou jste uvedli do poznámky, tak se platba spáruje a vaše přihláška bude platná. Něco je ale třeba uhradit, aby mnoho nepotvrzených přihlášek neblokovalo místo ostatním. Nebojte, nebudete muset nikdo vyplňovat hodiny formuláře a čestná prohlášení, věříme vám i na karmu :-) Současně víme, že ne všichni jsou ekonomicky poškozeni. Jsou naopak i obory, které díky nové situaci vzkvétají, či jsou silně dotovány státním rozpočtem. Proto prosíme ty, kteří jste nebyli ovlivněni negativně, respektujte cenu dle času přihlášení. Pokud chcete podpořit naše aktivity, zašlete příspěvek i vyšší za ostatní, kteří nyní potřebují ušetřit každou stokorunu.

SETKÁNÍ, OSLAVY A PRAKTIKA

Zajímáte-li se o setkávání s lidmi, kteří se radují ze života a mají zkušenosti z našich kurzů nebo jiných obdobných seminářů, přijďte mezi nás na některou z těchto akcí:

Tantrická praktika slouží k procvičování dovedností získaných v rámci různých kurzů nejen ve Škole Umění milování.

Oslavy jsou příležitostí setkávat se minimálně 1x za čtvrtletí v komunitě lidí s otevřeným srdcem a oslavit radost ze života bez alkoholu, kouře a o to intenzivněji ve svém vnitřním světě v blízkosti všech ostatních.

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR