Jak rozvíjet partnerské vztahy láskou, blízkostí a intimitou

partnerske vztahy

Pomáháme rozvíjet a mnohdy zachránit partnerské vztahy a manželství.

Proč jsou některé partnerské vztahy šťastné a jiné končí dramatem?

 

Ideální způsob, jak během večera získat praktické tipy do života, udělat si vlastní názor, o čem je učení Školy Umění milování a seznámit se s lektory. Jde o úvodní večerní seminář.

Proč jsou některé partnerské vztahy šťastné mnoho let a jiné končí dramatem za pár měsíců? Co jsou ony „zázračné ingredience“ potřebné pro dlouhodobé štěstí v partnerství? Je možné, abychom se mohli NAUČIT žít šťastné manželství? Možná vás překvapí jednoduchost a přímočarost odpovědí na tyto otázky. Učení Školy Umění milování pomáhá ročně stovkám párů rozvíjet a mnohdy zachránit vztah a manželství. V průběhu úvodního večera získáte netradiční pohled, jak vztah prohlubovat, aby se z něho i po letech nevytrácela láska, blízkost, vášeň a intimita. Nahlédneme, jaké dovednosti potřebujeme pro dlouhodobě naplněný vztah a jak nám pomáhají umění stará tisíce let a vědomá sexualita. Na partnerské vztahy se podíváme ze zcela jiného úhlu. Přirozeně toužíme najít toho pravého a udržet si ve vztahu lásku a vášeň. Jenže realita všedních dní, pracovní vytížení, péče o děti a rutinní stereotyp časem ubírá na jiskře většině vztahů. Mnoho zklamaných partnerství se pak rozpadá. Jenže možná zbytečně. Ono občas stačí zastavit se a věnovat čas jeden druhému. Nezapomínat na sebe. Žádný šťastný vztah nám totiž nespadne jen tak do klína.

Vztah je jako zahrada. Potřebuje naši pozornost a péči. Již z tohoto úvodního večerního semináře si odnesete několik praktických dovedností, jak o svůj vztah pečovat, rozvíjet ho a prohlubovat. Vždyť i jeden jediný „funkční“ princip nám může pomoci prozářit mnoho dalších dní na celý život. Zkrátka přestaňte spekulovat o tom, jaké by to bylo, kdyby ten druhý byl takový nebo makový a přijďte ideálně se svým partnerem nebo klidně i sami za sebe. Večerní kurz Jak rozvíjet partnerské vztahy láskou, blízkostí a intimitou je vhodný pro páry i jednotlivce a je pozvánkou na úžasnou cestu objevování sebe a svého partnera nebo partnerky. Přínosný je jak pro partnerské vztahy zažívající krásné období, tak páry v krizi, ale i pro ty z vás, kteří momentálně partnera nemáte a chcete se lépe připravit na další vztah.

Ohlasy na kurzy s tematikou partnerské vztahy

V prvním kroku vás může též podpořit přečíst si ohlasy účastníků našich seminářů. Jeden z ohlasů na úvodní víkend: „Otevřeli jste mi bránu do světa, který jsem tušila, že existuje, ale který jsem do tohoto víkendu nepoznala. Uvědomila jsem si, jak povrchně vedu svůj sexuální život a jak díky informacím od vás může být mnohem hlubší a zábavnější. Líbí se mi, že jste ukázali, jak je důležité poznat sám sebe, jak to může zaskočit slzami, ale jak je ulevující otevřít se a nechat vyjádřit naše nitro. A nikdo se tomu nesmál, naopak bylo to bráno jako něco, co je v pořádku, že se stane a že se nic neděje, když se to stane…“ Více Po tomto vstupním večeru je vhodné pokračovat jedním z těchto kurzů: a) cyklus pěti večerů Štěstí ve vztahu – 16 dovedností nebo b) víkendový kurz Umění milování – úvodní víkendový kurz.

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR