Podzimní rovnodennost – večerní oslava

Tantrická praktika Jan Komeda

 

oslavte podzimní rovnodennost

 

načerpejte energii před nadcházejícím podzimem

 

 

Přijďte s námi oslavit podzimní rovnodennost. Prostě si pojďme společně užít tento svátek hrou a zábavou ve společnosti lidí s otevřeným a tolerantním srdcem. Průběh večera bude tentokráte více překvapením a odevzdáním se plynutí energie, než předem slíbeným programem. V bezpečném prostoru se budeme věnovat kontaktním hrám, meditacím a tantrickým cvičením. Budeme trochu tančit, více navyšovat energii a plnit si přání. Dovolme sami sobě otevřít se energii a naplnit své sny a vize. Odměnou nám bude uvolnění, radost, vzrušení, láska, vášeň, svoboda a přijetí.

Nezapomínejme si hrát! Nezapomínejme se radovat! Všichni s tantrickými zkušenostmi jste srdečně zváni do kruhu laskavých lidí. Po takovýchto setkáních odcházíme nádherně uvolněni, nabití energií a s chutí do všeho, co nás další čtvrtrok čeká.

Letošní podzimní rovnodennosti nastává přesně 23.9. 3:55. Oslavíme ji v průběhu pěti hodin od 17:00 do 22:00. Sejdeme se 10-15 min. předem, abychom mohli začít včas.

Ohlasy

Podívejte se na ohlasy na předchozí akce a kurzy.

S ohledem na limitovaný počet míst nám prosím zašlete přihlášku co nejdříve.

Podzimní rovnodennost – inspirace pro program oslavy

Rovnodennosti i slunovraty byly považovány za významné dny ve všech kulturách, které vnímaly propojenost s přírodou a jejími cykly. V průběhu staletí se charakter i rozsah oslav vyvíjel.

Na námi pořádaných oslavách čerpáme z tantrických i slovanských tradic a inspirujeme se také indiánskou Quodoushkou nabitou tradicemi Májů, Toltéků a Olméků. Vytváří se tak překvapivě lahodný a kořeněný mix zážitkových aktivit, které nám pomáhají stále hlouběji a radostněji pronikat do neskutečně bohatého vnitřního světa každého z nás a učí nás jak svým záměrem vést životní energii k tomu co je pro nás významné.

 

SETKÁNÍ, OSLAVY A PRAKTIKA

Zajímáte-li se o setkávání s lidmi, kteří se radují ze života a mají zkušenosti z našich kurzů nebo jiných obdobných seminářů, přijďte mezi nás na některou z těchto akcí:

Tantrická praktika slouží k procvičování dovedností získaných v rámci různých kurzů nejen ve Škole Umění milování.

Oslavy jsou příležitostí setkávat se minimálně 1x za čtvrtletí v komunitě lidí s otevřeným srdcem a oslavit radost ze života bez alkoholu, kouře a o to intenzivněji ve svém vnitřním světě v blízkosti všech ostatních.

Přihláška na kurz

Podzimní rovnodennost – večerní oslava
V páru?
Ano
Ne
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR
Přihlásit se