Příznaky transformace stínu – život v jednotě (TS3)

Dovolme si v našem fyzickém i energetickém těle, v našem pohlaví i srdci, v naší mysli i duši nastolit jednotu a dosáhnout vnitřního (s)míru.

Jakými příznaky transformace se v našem životě postupné přijímání stínů projevuje a jak nastolit v našem fyzickém i energetickém těle, v našem pohlaví i srdci a v naší mysli i duši jednotu. Jak dojít do stavu, kdy přijmeme, že je to JEDNO. Ne jedno uvádějící nás do pasivity, ale JEDNO osvobozující nás od neustálého sebehodnocení, obav z hodnocení druhými. Kdy prožijeme, že energie je jedna bez + a – . Jde o vyšší duševní rozpoložení, které nám umožní jednat po většinu našeho života dle nás samotných a ne naučených vzorců z vnějšího světa.

V průběhu kurzu si mimo mnohé další zvědomíme své masky a budeme je moci vyzvednout z nevědomého stínu do vědomého světla. Prakticky si zažijeme, že zda danou formu energie označujeme za + nebo – je především úhel našeho pohledu. Realitu mnohokrát změnit nemůžeme, ale úhel našeho pohledu máme zcela ve svých rukách. Kdyby si měl každý odnést jen toto uvědomění, je to dovednost, která může zlepšit zásadně život většině z nás.

Máte-li v sobě více či méně rebelské části, pokud ve vás ještě zůstává syndrom hodné holky či kluka nebo pokud v sobě něco potlačujete, potřebujete na tomto víkendu být. Máte-li již vše zpracováno (prosím představte se nám :) a přijďte si to užít.

Ohlasy na kurzy z řady TS (Transformace stínu a Temného erosu)

“Ahoj,
stále ještě mi doznívají krásné zážitky z víkendového kurzu BDSM II, který jsem si
nesmírně užil a myslím, že i Radka. Dokážete krásně probudit, povzbudit a pootevřít
dveře k novým zážitkům a poznání krásy života. Podařilo se mi odpoutat od všedního
života a naplnit své srdce láskou. Nádherný prožitek mi byl báječnou odměnou.
Martin” více ohlasů.

Příznaky transformace stínu – nezbytné předpoklady

Příznaky transformace stínu – život v jednotě je kurz navazující na předchozí víkendové kurzy řady Transformace stínu (TS) a není možné se ho zúčastnit bez jejich absolvování. Tj. je potřeba být jejich absolventem:

TS1 – Temný eros, vědomé BDSM a přijetí stínů

TS2 – Od 50 odstínů šedi k nekonečnu barev vášně

Příznaky transformace stínu – organizace kurzu

Během workshopu vytvoříme bezpečné prostředí, ve kterém bude mít každý příležitost do hloubky zkoumat své hranice a bez předsudků vnímat, co je opravdu jeho přirozenost.  Všechny techniky a hry jsou zcela dobrovolné. Pokud kdokoliv v libovolný okamžik nabude dojmu, že si nepřeje cvičit, může se na potřebný čas vzdálit do odpočinkové místnosti.

Kurz proběhne od čtvrtka 10:00 do pátku 23:00, kdy zakončíme hravou Play party v pátek večer, která je v ceně tohoto kurzu. Play party je s tematikou dominance a submise, rolovými hrami a překvapením ;-) Plánovaná přestávka na obědy je 1,5 hod. Ve studiu je možné přespat za poplatek 250 Kč za osobu nebo 400 Kč za pár.

Příznaky transformace stínu – život v jednotě (TS3)

Od:
11. 12. 2020 - 18:00
Do:
13. 12. 2020 - 18:00
Typ:
víkendový kurz
Úroveň:
pokročilá
Kde:
Štěpánská 61, Praha 1
Cena:
Cena pro pár se vztahuje i na dvojice muž a žena přihlášené jednou přihláškou a zaplacené jednou platbou. Cena je v četně Play Party II.

Využijte nižších cen za včasné přihlášení a úhradu kurzovného:
1. Zvýhodněná cena - úhrada do 31.10.2020: 3970 Kč za osobu nebo 5970 Kč za pár
2. Standardní cena: 4400 Kč za osobu nebo 6400 Kč za pár
Určeno pro:
páry i jednotlivce
Lektoři:
Jan a Marie

Přihláška na kurz

Příznaky transformace stínu – život v jednotě (TS3)
V páru?
Ano
Ne
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR
Přihlásit se