Restart i prohloubení vztahu – romantický víkend na zámku

 

Toužíte po šťastném vztahu?

Chcete rozzářit vaše manželství nebo partnerství?

 

 

Pojďme se během prodlouženého víkendu 23. – 26. 7. 2015 zábavnou formou do hloubky seznámit s dovednostmi potřebnými pro dlouhodobě šťastný a naplněný vztah. Pochopíme, jak prožívat společně mnohdy rozdílné touhy při milování mezi mužem a ženou. Porozumíme, jaký je rozdíl mezi vášnivě ohnivým a hlubokým vodním milováním. Využijme možnost porozumět tomu, jak náš každodenní život i milostný vztah může obohatit tisíciletími prověřená tantra. Pozvěme do našeho života také Indiánskou Quodoushku i nejnovější poznatky moderní sexuologické práce s tělem. Prozkoumejme možnosti, které se nám otevřou, když přizveme do našich každodenních životů svá milující srdce a duši.

Využijme tři dny a tři noci na nádherném citlivě zrekonstruovaném Zámku Nový Světlov za výbornou cenu. Zámek je po celou dobu rezervován výhradně pro naši skupinu. Poskytne nám tak dostatek soukromí, klidu a ničím nerušených chvil, jak pro společná cvičení, tak pro praktické nácviky v soukromí jednotlivých pokojů. Budeme se tak moci v klidu a nerušeně věnovat radosti, odpočinku, novým znalostem a dovednostem o sobě, svém partnerovi a společném vztahu. Užijme si prodloužený víkend ve stylovém prostředí naplněném romantikou, radostí a vášní. Zjistíme, jak nás různé přístupy mohou přivést k novým blaženým a energetickým stavům. Osvojíme si několik dovedností, které si následně budeme moci vyzkoušet v soukromí svých pokojů.

Podívejte se na krátké video ze zámku, který bude celý vyhrazen pro naši skupinu.

https://www.youtube.com/watch?v=UoQHCXC5mvA;feature=youtu.be

Co si z kurzu můžete vzít do svého života

Tento kurz se zaměřuje na prohloubení intimity v páru, porozumění polaritám mezi mužem a ženou a prožívání intenzivních niterních prožitků včetně navození extatického stavu změněného vědomí. Mnoho filosofií, vyznání a meditačních technik se nás snaží do změněných stavů vědomí přivést. Mnohdy potřebujeme praktikovat roky, než se do těchto stavů zvládneme uvolnit a odevzdat. Existuje však i jednodušší, přímější a neskonale příjemnější způsob. Tím je vědomý dotek, práce s tělem a sexuální energií. Zažijeme-li si určité dovednosti, můžeme se při masážích, při spojení se svým partnerem, či již během krátké patnáctiminutové orgasmické meditace dostat do hlubokého prožitku a vnímat nádherné pocity absolutního uvolnění, splynutí, přijetí, štěstí, rozkoše a blaženosti.

Aby se pro nás výše popsané stavy staly přístupné, potřebujeme se na jedné straně naučit přijímat vědomé doteky, vědomé milování a na druhé straně vědomé doteky a milování dávat.
Tento prožitkový workshop nepředpokládá znalosti předchozích kurzů. Bezpečně a citlivě rozvineme dovednosti ve všech potřebných směrech.

Zaměříme se na témata:
• jak chápat Umění milování
• kam až si přeji posunout své hranice, mohu se i v těchto expandovaných hranicích cítit bezpečně
• jaká přání a touhy jsem si nedovolil realizovat a proč
• jaký intimní kontakt a doteky mi činí opravdu dobře, o co si zatím nedovoluji požádat
• jak mám své potřeby a obavy komunikovat
• zatančíme si erotický i kontaktní tanec a naplno se do nich ponoříme
• budeme se věnovat orgasmické meditaci a jejímu využití v každodenním životě
• seznámíme se, jak tančit mezi mužským (jang) a ženským (jin) pólem světa
• jak prakticky žít sám(a) sebe a přitom posilovat vztah se svým partnerem
• slouží mi předsudky a získané návyky nebo omezují mou životní energii, vášeň a lásku?
• seznámíme se s technikou měsíčního milování
V bezpečném prostředí workshopu budeme mít příležitost do hloubky prozkoumávat expandování svých hranic a bez předsudků vnímat, co je opravdu naše přirozenost.

Místo si rezervujte co nejdříve, i jako jiné akce, byla poslední obdobná obsazena.

Ohlasy na předchozí víkendy
Otevřeli jste mi bránu do světa, který jsem tušila, že existuje, ale který jsem do tohoto víkendu nepoznala. Uvědomila jsem si, jak povrchně vedu svůj sexuální život a jak díky informacím od vás může být mnohem hlubší a zábavnější. Líbí se mi, že jste ukázali, jak je důležité poznat sám sebe … Eva Více ohlasů

Kde bude kurz probíhat

Místo, kde probíhají naše kurzy je pro nás důležité, proto jsme strávili mnoho dní a najezdili hezkých pár set kilometrů, abychom vybrali ten nejkrásnější objekt. Zámek Nový Světlov, majestátně se tyčící v čisté přírodě východní Moravy, který prošel nedávnou rekonstrukcí je z našeho pohledu kouzelným místem, kde se podařilo propojit původní historický ráz a vyhovět požadavkům na komfortní bydlení. Kvetoucí zámecká zahrada, klidné sály pro výuku a stylové soukromé pokoje jsou předurčeny pro romantické a vášnivé chvíle plné radosti a pohody. Navíc cena za ubytování, komfort, soukromí, zdravé prostředí a klid je velmi přátelská.

RomyntickyVikend_ZamekNovySvetlov_

Velmi kvalitní ubytování za výhodnou cenu je k dispozici ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením včetně vany nebo sprchy. K dispozici je i několik nadstandardních pokojů jako manželské apartmá, pokoj v zámecké věži a další …

pokoj1

 

pokoj_sezeni_cervene

Ubytování je možné již od 14 hod ve čtvrtek 23.7. Můžete přijet odpočinout si již v průběhu odpoledne. Zámek má krásnou zámeckou zahradu. Je to ideální čas na odpočinek v bujaré zeleni. Registrace proběhne od 19:00 do 20:00. Samotný kurz zahájíme od 20:30 hod. večerním blokem. Předpokládaný konec je v neděli kolem 17té hodiny. Každý den bude probíhat ve třech blocích – dopolední, odpolední a večerní.

Čtvrteční odpoledne lze též využít k individuálním konzultacím vašich osobních nebo párových témat s námi. Termín je třeba rezervovat předem.

Zámek Nový Světlov leží 105 km od Brna na východ

Neopakující se příležitost – sleva 50% na kurzovné

Využijte neopakující se příležitost. Rádi bychom s několika páry natočili krátké video s komentářem o průběhu kurzu a také pořídili několik ilustračních civilních fotografií. Za tímto účelem nabízíme pro 6 párů snížené kurzovné na polovinu. Aktuálně tedy 3.850 Kč za kurzovné + cena zvoleného ubytování. Pokud je pro vás zajímavé získat slevu 50% na kurzovné a máte zájem s námi spolupracovat na natáčení videa a focení, do poznámky v přihlášce uveďte „Sleva FotoVideo“. Abyste měli představu, jaké video budeme natáčet, podívejte se na rozhovor s Jirkou a Luckou. Obsah vašich odpovědí bude zcela na vás, jde nám o autentický a osobní komentář. Přihlaste se co nejdříve. Počet těchto míst je omezen.

Cena kurzovného a ubytování

Níže uvedené ceny za kurzovné a ubytování zahrnují:
– plné kurzovné – výuku ve čtyřech dnech
– 3 noci ubytování na zámeckém pokoji s vlastní koupelnou
– 3 x snídaně
– možnost využívat společné prostory zámku a zámeckou zahradu

Cena je součtem ceny 1) kurzovného a 2) ubytování

1) Cena kurzovného:
4.350/osobu, 7.700 Kč/pár (podívejte na předchozí odstavec na příležitost 50% slevy „Sleva FotoVideo“)

2) Ubytování si můžete zvolit v několika variantách. Tu kterou zvolíte uveďte prosím do poznámky v přihlášce.

2a) Cena ubytování na zámeckých dvoulůžkových pokojích včetně snídaně je 1.500 Kč/pár/den, tj. 4.500 Kč za pár a celou akci.

2b) Cena ubytování na zámeckých VIP apartmánech. Pokud si zvolíte apartmá je jeho cena 2.100 až 2.600 Kč/pár/den, tj. 6.300 – 7.800 Kč za pár a celou akci (apartmá 2100 Kč, střešní apartmá 2400 Kč, svatební apartmá 2600 Kč).

2c) Cena ubytování při přespání na sále je 300 Kč za osobu/noc. Tj. 1.800 Kč za pár za celou akci.

2d) Především pro účastníky kurzu z blízkého okolí je možné zúčastnit se kurzu i bez ubytování. V tomto případě se platí jen cena za kurzovné a ubytování se neplatí.

Stravování:

Snídaně jsou v ceně ubytování. Obědy a večeře v kvalitní zámecké restauraci budou k dispozici za zvýhodněnou cenu dle menu pro naši skupinu. Kvalitní obědy a večeře budou k dispozici v cenách 90 – 140 Kč.
zahrada_cast

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR