Retreat pro páry – blízkost, radost a láska

Toužíte po naplněném a šťastném vztahu?

Chcete rozzářit vaše manželství nebo partnerství?

Hledáte blízkost, radost a lásku?

Retreat pro páry je skvělá příležitost pro prohloubení a oživení vztahu. Je inspirací, zažíváte-li šťastné období, a doslova restartem vztahu, který je v krizi. Je to báječná příležitost znovu se zamilovat. Pokud vám záleží na vašem vztahu, přijeďte 1. května do nádherného nového Centra Živá voda. Od 1. máje (začíná lásky čas :) do 4. května 2019 budeme zábavnou formou do hloubky objevovat dovednosti potřebné pro dlouhodobě šťastný a naplněný vztah. Pochopíte, jak prožívat společně mnohdy rozdílné touhy při milování mezi mužem a ženou. Porozumíte, jaký je rozdíl mezi vášnivě ohnivým a hlubokým vodním milováním. Využijte možnost porozumět tomu, jak náš každodenní život i milostný vztah může obohatit tisíciletími prověřená tantra. Pozvěte do svého života též inspiraci šamanských nauk i nejnovější poznatky moderní sexuologické práce s tělem. Prozkoumejte možnosti, které se otevřou, když přizvete do svých každodenních životů svá milující srdce a duši.

Využijme 4 dny a tři noci v nově a kvalitně zrekonstruovaném Centru Živá voda, které je vzdáleno od hlavních komunikací a městského ruchu. Poskytne nám tak dostatek soukromí, klidu a ničím nerušených chvil, jak pro společná cvičení, tak pro praktické nácviky v soukromí jednotlivých pokojů. Budeme se tak moci v klidu a nerušeně věnovat radosti, odpočinku, novým znalostem a dovednostem o sobě, svém partnerovi a společném vztahu. Užijme si prodloužený víkend ve stylovém prostředí naplněném romantikou, radostí a vášní. Zjistíme, jak nás různé přístupy mohou přivést k novým blaženým a energetickým stavům. Osvojíme si několik dovedností, které si následně budeme moci vyzkoušet v soukromí svých pokojů.

Retreat pro páry – co mi přinese do každodenního života

Tento kurz se zaměřuje na prohloubení intimity v páru, porozumění polaritám mezi mužem a ženou a prožívání intenzivních niterních prožitků včetně navození extatického stavu změněného vědomí. Mnoho filosofií, vyznání a meditačních technik se nás snaží do změněných stavů vědomí přivést. Mnohdy potřebujeme praktikovat roky, než se do těchto stavů zvládneme uvolnit a odevzdat. Existuje však i jednodušší, přímější a neskonale příjemnější způsob. Tím je vědomý dotek, práce s tělem a sexuální energií. Zažijeme-li si určité dovednosti, můžeme se při masážích, při spojení se svým partnerem, či již během krátké patnáctiminutové orgasmické meditace dostat do hlubokého prožitku a vnímat nádherné pocity absolutního uvolnění, splynutí, přijetí, štěstí, rozkoše a blaženosti.

Aby se pro nás výše popsané stavy staly přístupné, potřebujeme se na jedné straně naučit přijímat vědomé doteky, vědomé milování a na druhé straně vědomé doteky a milování dávat.
Tento prožitkový workshop nepředpokládá znalosti předchozích kurzů. Bezpečně a citlivě rozvineme dovednosti ve všech potřebných směrech. Dotýká se obdobných témat jako kurzy UM1 a UM2, ale díky vícedennímu kurzu a soukromí pokojů dovoluje jít v některých tématech více do hloubky.

Zaměříme se na témata:

• jak chápat Umění milování
• seznámíme se, co je dynamika vztahu a jak působit ve prospěch harmonie
• jak tančit mezi mužským (jang) a ženským (jin) pólem světa a jak nesmírně prospěšné je tento princip pochopit a využívat v každodenním životě
• jak prakticky žít sám(a) sebe a přitom posilovat vztah se svým partnerem
• co je vhodná komunikace – kdy mluvit a kdy mlčet
• kam až si přeji posunout své hranice, mohu se i v těchto expandovaných hranicích cítit bezpečně
• jaká přání a touhy jsem si nedovolil realizovat a proč
• jaký intimní kontakt a doteky mi činí opravdu dobře, o co si zatím nedovoluji požádat
• typy milenců a jejich důležitost pro každodenní život
• jak mám své potřeby a obavy komunikovat
• zatančíme si erotický i kontaktní tanec a naplno se do nich ponoříme
• budeme se věnovat orgasmické meditaci a jejímu využití v každodenním životě
• slouží mi předsudky a získané návyky nebo omezují mou životní energii, vášeň a lásku?
• seznámíme se s technikami tantrického milování, které přinášejí nečekaně radostné prožitky a především hluboké sblížení partnerů

V bezpečném prostředí workshopu budeme mít příležitost do hloubky prozkoumávat expandování svých hranic a bez předsudků vnímat, co je opravdu naše přirozenost.

Místo si rezervujte co nejdříve, kapacita je limitována.

Ohlasy na předchozí víkendy
Otevřeli jste mi bránu do světa, který jsem tušila, že existuje, ale který jsem do tohoto víkendu nepoznala. Uvědomila jsem si, jak povrchně vedu svůj sexuální život a jak díky informacím od vás může být mnohem hlubší a zábavnější. Líbí se mi, že jste ukázali, jak je důležité poznat sám sebe … Eva Více ohlasů

Začínat budeme ve středu 1.5. odpoledním blokem, abyste měli dostatek času přicestovat. Předpokládaný konec je v sobotu odpoledne. Případně můžete zůstat a pokračovat masážním pětidenním kurzem Tantrické techniky – masáže (M1+2+3) , který bezprostředně navazuje a začíná večerním blokem. Každý den bude probíhat ve třech blocích – dopolední, odpolední a večerní.

Pokud si přejete ještě před kurzem probrat osobní situaci v soukromí, neváhejte nás požádat o individuální konzultaci, která může proběhnout ještě před zahájením kurzu. Je ale třeba se objednat telefonicky předem.

Retreat pro páry – místo a ubytování

Místo, kde probíhají naše kurzy je pro nás důležité, proto jsme strávili mnoho dní a najezdili hezkých pár set kilometrů, abychom vybrali vhodný objekt. Nové Centrum Živá voda (tato sezóna je první) je z našeho pohledu malebným místem s laskavou energií, kde se podařilo propojit původní historický ráz a vyhovět požadavkům na kvalitní bydlení. Klid nerušené přírody, krásné moderní sály s vytápěnou podlahou pro výuku a soukromí čistých pokojů jsou předurčeny pro romantické a vášnivé chvíle plné radosti a pohody. Navíc cena za ubytování, komfort, soukromí, zdravé prostředí a klid je velmi přátelská.

Výuka bude probíhat v úžasné přírodě na samotě v lese poblíž potoka a privátního rybníka, takže pobyt bude možné spojit i s občasným koupáním a relaxací. Centrum živá voda má velmi uklidňující a nabíjející energii. Věříme, že se vám v něm bude opravdu líbit.

Nově zrekonstruované

Centrum Živá voda

Centrum Živá voda

Centrum Živá voda

 

Velmi kvalitní ubytování za výhodnou cenu je k dispozici ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením včetně sprchy.

 

Centrum je poblíž Dvora Králového.

Ubytováni budeme v krásném, zcela nově a kvalitně zrekonstruovaném Centru živá voda, které je i svou lokací na samotě v lese předurčeno k odpočinku, hluboké relaxaci a dobití energie.

krásný hlavní sál s podlahovým vytápěním

a nastavitelným osvětlením pro podporu vhodné atmosféry

pokoje - kvalitní a čisté, zcela nové

pokoje – kvalitní a čisté, zcela nové

menší sál

výborná kuchyně se sochou živé vody

toaleta

Retreat pro páry – cena

Přihlaste se co nejdříve, čímž si zajistíte místo. Předchozí rok byla kapacita plně obsazena. Do poznámky v přihlášce uveďte variantu ubytování A, B nebo C.

Celková cena je tvořena:
1. kurzovným (platíte předem v souladu s platební instrukcí, která přijde pár sekund po odeslání přihlášky, pokud ne, zavolejte)
2. ubytováním (platíte v den příjezdu)
3. stravou (platíte v den příjezdu)

1. kurzovné

Kurzovné je uvedeno za celý pár

  • při brzké platbě do 1. 4. 2019 je cena 9.400 Kč
  • standardní cena od 2. 4. 2019 je 9.970 Kč

Pokud jste již absolvovali UM1 nebo UM2, máte slevu 1.500 Kč na pár za jeden víkendový kurz – uveďte to do poznámky v přihlášce a uhraďte o příslušnou částku méně. Automatická instrukce to nezohlední. Následně to ručně upravíme.

2. ubytování 

Každý pokoj má své sociální zařízení se sprchou.
Uveďte o který typ ubytování máte zájem do poznámky v přihlášce. V pořadí jak přijdou přihlášky se budeme snažit vyhovět většině požadavků.

  • Varianta A – spaní na sále na místních matracích nebo vlastní karimatce a s vlastním spacákem, případně ve vlastním stanu 250 Kč / osoba /noc (toalety, sprchy a ostatní části domu jsou k dispozici obdobně jako pro ubytované na pokojích)
  • Varianta B – spaní na sdíleném pokoji s dalším párem 770 Kč/ pár / noc (pokoje mají dvě samostatná zákoutí, ale bez zděné přepážky či dveří)
  • Varianta C – spaní v soukromí samostatného 3 lůžkového pokoje 960 Kč/ pár / noc
  • Varianta D – spaní v soukromí velkého samostatného 4-6 lůžkového pokoje 1.260 Kč/ pár / noc
  • ke všem variantám s lůžkem se přičítá 50 Kč za povlečení/lůžko/pobyt

3. strava

  • výborná vegetariánská plná penze stojí 380 Kč/ osoba / den

 

Přihláška na kurz

Retreat pro páry – blízkost, radost a láska
V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR
Přihlásit se