Retreat pro páry – blízkost, radost a láska (UM1+UM2)

Toužíte po naplněném a šťastném vztahu?

Chcete rozzářit vaše manželství nebo partnerství?

Hledáte blízkost, radost a lásku?

Retreat pro páry je skvělá příležitost pro prohloubení a oživení vztahu. Od čtvrtka večera do nedělního podvečera uděláte mnoho pro svůj vztah. Je inspirací, zažíváte-li šťastné období, a doslova restartem vztahu, který je v krizi. Je to báječná příležitost znovu se zamilovat. Pokud vám záleží na vašem vztahu, přijeďte a budete příjemně překvapeni jak je možné rozvinout svůj vztah během 3 dní a 3 nocí.  Ostatní dny budeme ve třech blocích denně zábavnou formou, do hloubky objevovat dovednosti potřebné pro dlouhodobě šťastný a naplněný vztah. Pochopíte, jak prožívat společně mnohdy rozdílné touhy při milování mezi mužem a ženou. Porozumíte, jaký je rozdíl mezi vášnivě ohnivým a hlubokým vodním milováním. Využijte možnost porozumět tomu, jak náš každodenní život i milostný vztah může obohatit tisíciletími prověřená tantra. Pozvěte do svého života též inspiraci šamanských nauk i nejnovější poznatky moderní sexuologické práce s tělem. Prozkoumejte možnosti, které se otevřou, když přizvete do svých každodenních životů svá milující srdce a duše.

Pokud jste již absolvovali UM1 nebo UM2, máte slevu 1.500 Kč na pár za jeden víkendový kurz.

Tento Retreat jsme umístili do našeho domovského studia v centru Prahy, abychom umožnili snížit náklady za ubytování. Je tak možné přespat ve studiu na matracích za malý poplatek. Případně si každý může zvolit ubytování dle své potřeby v rámci Prahy. Budeme se moci v klidu a nerušeně věnovat radosti, odpočinku, novým znalostem a dovednostem o sobě, svém partnerovi a společném vztahu. Užijme si prodloužený víkend naplněný romantikou, radostí a vášní. Zjistíme, jak nás různé přístupy mohou přivést k novým blaženým a energetickým stavům. Osvojíme si několik dovedností, které následně můžete hned využít v následujících týdnech po kurzu.

Retreat pro páry – co mi přinese do každodenního života

Tento kurz se zaměřuje na prohloubení intimity v páru, porozumění polaritám mezi mužem a ženou a prožívání intenzivních niterních prožitků včetně navození extatického stavu změněného vědomí. Mnoho filosofií, vyznání a meditačních technik se nás snaží do změněných stavů vědomí přivést. Mnohdy potřebujeme praktikovat roky, než se do těchto stavů zvládneme uvolnit a odevzdat. Existuje však i jednodušší, přímější a neskonale příjemnější způsob. Tím je vědomý dotek, práce s tělem a sexuální energií. Zažijeme-li si určité dovednosti, můžeme se při masážích, při spojení se svým partnerem, či již během krátké patnáctiminutové orgasmické meditace dostat do hlubokého prožitku a vnímat nádherné pocity absolutního uvolnění, splynutí, přijetí, štěstí, rozkoše a blaženosti.

Aby se pro nás výše popsané stavy staly přístupné, potřebujeme se na jedné straně naučit přijímat vědomé doteky, vědomé milování a na druhé straně vědomé doteky a milování dávat.
Tento prožitkový workshop nepředpokládá znalosti předchozích kurzů. Bezpečně a citlivě rozvineme dovednosti ve všech potřebných směrech. Obsahuje kurzy UM1 a UM2, ale díky vícedennímu kurzu a třem večerním blokům dovoluje jít v některých tématech více do hloubky.

Zaměříme se na témata:

• jak chápat Umění milování
• seznámíme se, co je dynamika vztahu a jak působit ve prospěch harmonie
• jak tančit mezi mužským (jang) a ženským (jin) pólem světa a jak nesmírně prospěšné je tento princip pochopit a využívat v každodenním životě
• jak prakticky žít sám(a) sebe a přitom posilovat vztah se svým partnerem
• co je vhodná komunikace – kdy mluvit a kdy mlčet
• kam až si přeji posunout své hranice, mohu se i v těchto expandovaných hranicích cítit bezpečně
• jaká přání a touhy jsem si nedovolil realizovat a proč
• jaký intimní kontakt a doteky mi činí opravdu dobře, o co si zatím nedovoluji požádat
• typy milenců a jejich důležitost pro každodenní život
• jak mám své potřeby a obavy komunikovat
• zatančíme si erotický i kontaktní tanec a naplno se do nich ponoříme
• budeme se věnovat orgasmické meditaci a jejímu využití v každodenním životě
• slouží mi předsudky a získané návyky nebo omezují mou životní energii, vášeň a lásku?
• seznámíme se s technikami tantrického milování, které přinášejí nečekaně radostné prožitky a především hluboké sblížení partnerů

V bezpečném prostředí workshopu budeme mít příležitost do hloubky prozkoumávat expandování svých hranic a bez předsudků vnímat, co je opravdu naše přirozenost.

Místo si rezervujte co nejdříve, kapacita je limitována.

Ohlasy na předchozí víkendy
Otevřeli jste mi bránu do světa, který jsem tušila, že existuje, ale který jsem do tohoto víkendu nepoznala. Uvědomila jsem si, jak povrchně vedu svůj sexuální život a jak díky informacím od vás může být mnohem hlubší a zábavnější. Líbí se mi, že jste ukázali, jak je důležité poznat sám sebe … Eva Více ohlasů

Začínat budeme ve čtvrtek 9.7.2020 večerním blokem od 18:00, aby většině stačila dovolená jen v pátek. Proto jsme i prodloužili večerní bloky, které budou do 22 až 23 hodin. Tím si vytvoříme dostatek prostoru pro celý program. Předpokládaný konec poslední den je v neděli kolem 18té hodiny. Sobota a neděle bude probíhat ve třech blocích – dopolední, odpolední a večerní.

Pokud si přejete ještě před kurzem probrat osobní situaci v soukromí, neváhejte nás požádat o individuální konzultaci, která může proběhnout ještě před zahájením kurzu. Je ale třeba se objednat telefonicky předem.

Retreat pro páry – cena

Pokud jste již absolvovali UM1 nebo UM2, máte slevu 1.500 Kč na pár za jeden víkendový kurz – uveďte to do poznámky v přihlášce a uhraďte o příslušnou částku méně. Automatická instrukce to nezohlední. Následně to ručně upravíme.

Ve studiu je možné přespat za poplatek 250 Kč/osoba/noc nebo 400 Kč/pár/noc. K dispozici jsou matrace na přespání a sprchy studia. Mnoho lidí je spokojeno s možností přespat za nízkou cenu přímo v centru Prahy bez nutnosti přesouvat se na hotel. Jste vlastně na Václavském náměstí.

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR