Rituál a transformace stínu – jednota, smrt a znovuzrození (TS3, PP2 a TS4)

Ritual a transformace stinu - jednota smrt a znovuzrozeni Skola Umeni milovani

HLUBOKÉ A ŽIVOT PROBOUZEJÍCÍ RITUÁLY NA TÉMA

JEDNOTA

SMRT

ZNOVUZROZENÍ

 

Silné a obohacující spojení dvou kurzů s tematikou transformace stínů TS3 a TS4 v jednom bloku s Play Party ZDARMA navíc!!!

Tento čtyřdenní kurz má nezapomenutelný charakter, hloubku a náboj. Citlivě a pravdivě se dotýká jedněch z nejhlubších lidských témat. Naše touha dosáhnout vnitřního míru a náš strach ze smrti, provází lidstvo a většinu z nás po celou dobu, co si jako lidé uvědomujeme svou fyzickou dočasnost. Každá zkušenost, která nám umožní méně se omezovat limity, které vyplývají z těchto témat, znamená velký přínos. Během těchto čtyř dnů můžete postoupit mílovými kroky ke svému vnitřnímu klidu a míru. Rituál a meditace o smrti přivede většinu z nás k hlubokému porozumění, proč si vážit každé minuty svého života, cítit vnitřní vděčnost za každé nové ráno. Nebudeme dále již tolik plýtvat svými dny na něco co pro nás není vlastně důležité. I ti co zažili vícero různých rituálu s touto tematikou, uznale sdílejí, že tento byl pro nejhlubší a nejsilnější.

Páry a dvojice (muž a žena), které již TS3 nebo TS4 absolvovaly, mají slevu 2.000 Kč za kurz. Uveďte to do poznámky v přihlášce a zašlete o 2.000 (jeden kurz) nebo 4.000 (dva kurzy) vůči platební instrukci méně.

Rituál a transformace stínu – jednota, smrt a znovuzrození – co nám může tento kurz dát

Mnozí, kteří byli vystaveni do situace, že nevěděli, zda během několika minut hodiny či měsíců nezemřou, ať díky nehodě, nemoci, či jiné životu nebezpečné situaci sdílejí, jak zásadně změnili postoj ke svému životu. Literatura i filmové příběhy jsou plné těchto sdělení, někdy nádherně zpracované a někdy velmi prvoplánovitě. Nemusíme být v bezprostředním ohrožení života, abychom si mohli odnést potřebné uvědomění do svého života. Díky některým rituálům v bezpečném prostředí můžeme prožít a přijmout pro nás podstatná uvědomění.

Podívejte se na krátké pozvání na kurz

Hlavní důvod, proč prozkoumávat své stíny, strachy a limity je velmi prostý. Pomůže nám to uvolnit obrovský zdroj životní energie, který v sobě mnoho lidí díky společenským konvencím a obavám potlačuje. Zároveň s potlačováním svých stínů v sobě dusíme i živost a mohutný zdroj síly. Potřebujeme zažít rozdíl mezi potlačováním a prožíváním vhodnou formou. .

Příznaky transformace stínu – život v jednotě (TS3)

Jakými příznaky transformace se v našem životě postupné přijímání stínů projevuje a jak nastolit v našem fyzickém i energetickém těle, v našem pohlaví i srdci a v naší mysli i duši jednotu. Jak dojít do stavu, kdy přijmeme, že je to JEDNO. Ne jedno uvádějící nás do pasivity, ale JEDNO osvobozující nás od neustálého sebehodnocení, obav z hodnocení druhými. Kdy prožijeme, že energie je jedna bez + a – . Jde o vyšší duševní rozpoložení, které nám umožní jednat po většinu našeho života dle nás samotných a ne naučených vzorců z vnějšího světa.

V průběhu kurzu si mimo mnohé další zvědomíme své masky a budeme je moci vyzvednout z nevědomého stínu do vědomého světla. Prakticky si zažijeme, že zda danou formu energie označujeme za + nebo – je především úhel našeho pohledu. Realitu mnohokrát změnit nemůžeme, ale úhel našeho pohledu máme zcela ve svých rukách. Kdyby si měl každý odnést jen toto uvědomění, je to dovednost, která může zlepšit zásadně život většině z nás.

Play Party II – místo strachu a studu – radost a potěšení

Na party prožijete, jak povzbudivé a živostí nabíjející je přeměnit postupně své strachy, study, (sebe)posuzování a (sebe)odsuzovaní v radost, osobní svobodu, sebepřijetí a přijetí svých partnerů a partnerek. O kolik více pochopení a lásky jsme schopni prožívat. Pojďte si užít odhození limitů, které nám již neslouží a blokují plynutí naší životní energie. Užijte si svobodně hry, tance, živá sousoší a mnohé další. Skutečné a trvalé světlo v nás přichází z poznání a přijetí stínů v nás. Play party je otevřená pro všechny absolventy TS3 (i dřívějších termínů). Dále pro všechny účastníky našich předchozích Play party I nebo II. Pokud nepatříte mezi ně, uveďte to do poznámky nebo nám zavolejte budeme o přijetí přihlášky rozhodovat v kontextu vašich dalších zkušeností v této oblasti.

Smrt a znovuzrození svobodného já (TS4)

Smrt a znovuzrození – zrození svobodného já je kurz, který se věnuje tématu, jež je mnohdy tabuizováno více než sex, BDSM a rokenrol. Meditace o smrti, včetně rituálu smrti a znovuzrození, patří k jedněm z nejhlubších a nejintenzivnějších. Setkání s jedním ze základních strachů, strachu z konce, je pro nás klíčové. Teprve, když ho dokážeme přijmout můžeme naplno začít žít. Současně to, když se můžete znovu narodit je okamžik, který se nezapomíná. Především je to pro mnohé, jako byste v sobě objevili po dlouhé věky zapomenutý oceán, který je nedozírně rozlehlý a můžete se v něm vydat kamkoliv se svobodně rozhodnete. Bez nánosu omezení a limitů, které do vás vložilo vaše okolí. Pokud je pro vás osobní svoboda důležitou součástí integrity a jste připraveni ji propojit s laskavostí a láskou jsou tyto dny stvořené pro vás. Zkušenost říká, že přesto, jak téma vypadá temně, přivede vás nakonec k silné euforii, hlubší radosti ze života a pravdivějšímu světlu. To za to stojí.

OHLASY

Ahoj,
stále ještě mi doznívají krásné zážitky z víkendového kurzu BDSM II, který jsem si nesmírně užil a myslím, že i Radka. Dokážete krásně probudit, povzbudit a pootevřít dveře k novým zážitkům a poznání krásy života. Podařilo se mi odpoutat od všedního života a naplnit své srdce láskou. Nádherný prožitek mi byl báječnou odměnou.

Martin

S mým manželem jsme absolvovali již několik kurzů Školy Umění milování, všechny byly velmi pozitivní, praktické a obohacující. Ale kurz Temného erosu totálně předčil má očekávání (i když byla nemalá) co je vůbec možné zažít, prožít a následně změnit ve svém životě – tedy pokud do něj půjdete naplno, otevřeně a bez předsudků. Byl velmi hluboký a intenzivní, to, co jsem zažívala na něm, se mi vrací dále i v běžném životě – umožnil mi uvědomit si a sáhnout si na svou ohromnou sílu a sílu svého partnera – jak dokáže být ničivá, když ji nasměrujeme špatným směrem a jak tvořivá a nádherná, když s ní pracujeme. Odkryl mi zcela nový svět vzrušení a možností prožitku. A když jsem si prošla rituálem zvědomění démona (což byl jeden z nejtěžších zážitků, co jsem kdy na své cestě sebepoznání absolvovala), pomohl mi vrátit do života to, co mi nejvíce chybí – radost z běžných okamžiků, chuť žít a prožívat a být sama sebou. Pokud k tomu přidám jako „vedlejší efekt“ vysokou míru hravosti a radost ze života, ze své energie, ze setkání s ostatními lidmi, můžu jen poděkovat Honzovi za umožnění toho všeho a s jistotou říci – jdeme dál.

To vše je vedeno vysoce profesionálně, zcela plně přítomně a především s velkým citem a respektem k tomu, jak jednotlivé aktivity a energie snáší a pracují s každým z účastníků.

Fantastické aktivity a cvičení, naprosto dokonalé dolaďování atmosféry hudbou, tvé Honzo nejenom znalostní spektrum, ale velmi kvalitní lektorské vedení – pro mě jako lektora a kouče je vždy velkou školou, jak pracuješ s jednotlivými individuálními názory, jak citlivě, ale zároveň velmi přímo a nekonfliktně dokážeš říct, co je potřeba. Respekt a bezpečné prostředí, které vytváříš, zároveň otevřenost a možnost nechat prožít každého vše v jeho levelu, možnostech a energii.

Jana      více ohlasů.

Rituál a transformace stínu – jednota, smrt a znovuzrození (TS3, PP2 a TS4) – NEZBYTNÉ PŘEDPOKLADY

Tento kurz navazuje na předchozí kurzy řady Transformace stínu a není možné se ho zúčastnit bez jejich absolvování. Tj. je potřeba být jejich absolventem:

 

V průběhu workshopu vytvoříme bezpečné a láskyplné prostředí, ve kterém s ohledem na stav každého jednotlivce a páru projdeme uvedená témata. Pokud kdokoliv v libovolný okamžik ucítí, že si nepřeje cvičit, může se na potřebný čas vzdálit do odpočinkové místnosti.

Rituál a transformace stínu – jednota, smrt a znovuzrození (TS3, PP2 a TS4)

Od:
22. 08. 2024 - 10:00
Do:
25. 08. 2024 - 16:00
Typ:
vícedenní kurz
Úroveň:
pokročilá
Kde:
Praha, Petřiny, Na Petřinách 82
Cena:
Cena pro pár se vztahuje i na dvojice muž a žena přihlášené jednou přihláškou a zaplacené jednou platbou. Cena zahrnuje i Play Party.

8700 Kč za osobu nebo 14700 Kč za pár
Určeno pro:
páry i jednotlivce
Lektoři:
Jan a Marie

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR