Seznamka trochu jinak 50+

Seznamka nám s trochou štěstí může pootevřít dvířka k novému vztahu.

Tento termín je věnován všem, kteří ve věku od 50 let mají stále chuť do života, cítí elán a zájem seznámit se.

 

Je Vám 50+ a máte chuť podělit se o svou energii a chuť do života s někým blízkým. Možná právě tento seznamovací večer může otevřít ta správná dvířka. Proč někteří žijí v dlouholetých vztazích a jiní stále ten svůj vysněný hledají? Potkáváme mnoho mužů a žen hledajících toho pravého nebo pravou. Chtěli bychom napomoci prvotním setkáním a zároveň ukázat, jak od počátku svého vztahu jít cestou, která vede k dlouhodobě šťastnému a naplněnému partnerství. Možná vás překvapí kouzlo a přímost této cesty!

Abychom napomohli lidem, kteří hledají někoho blízkého, rozhodli jsme se uspořádat netradiční setkání „SEZNAMKA trochu jinak 50+“. Přicházejí nám žádosti o vytvoření samostatné seznamky pro muže a ženy nad 50 let. Proto jsme se rozhodli připravit tento samostatný večer a věříme, že spolu s námi v něm objevíte kouzlo krásně stráveného večera a s trochou štěstí najdete i spřízněnou duši. Během večera společně vytvoříme příjemné a bezpečné prostředí pro všechny, kteří chtějí někoho poznat. Nepůjde o běžnou formu seznamky, kde by bylo potřeba se verbálně prezentovat. Celým večerem vás budeme citlivě provázet a místo slov, poznáme jeden druhého pomocí jemných kontaktních her, které nejdou do intimity, a není třeba se ničeho obávat.

Přestaňte jen doufat v příchod toho pravého/té pravé a pojďte štěstí naproti. Během večera budete mít jedinečnou příležitost potkat se se skupinou úžasných mužů a žen, kteří stejně jako vy hledají lidskou blízkost.

Navíc zmíníme i několik dovedností, které dokáží udržet ve vztahu dlouhodobě štěstí, lásku a vášeň. Neplatí, že se s věkem vytrácí. Nahlédneme též na ingredience šťastného vztahu.

Pokud jednáme „stejným“ způsobem, často obdržíme opakovaně „stejný“ výsledek. Chceme-li dosáhnout změny, potřebujeme něco změnit především u sebe. Začít jednat je jeden z prvních kroků, který změnu přinese. Přestaňte jen čekat, až se něco samo stane a přijďte mezi nás strávit krásný večer.

Bez předchozí registrace níže uvedeným formulářem se nelze zúčastnit. Kapacita Seznamek je většinou obsazena předem. Přihlaste se raději co nejdříve.

Ohlasy na předchozí setkání

„Hezký den Katko a Honzo,

v pondělí jsem s vámi dvěma a dalšími strávila v Karlovce pár příjemných hodin na Seznamce. Chci vám poděkovat za to, co děláte.
Ještě při stoupání po schodech do prostor, kde se akce konala, jsem přemýšlela nad tím, jestli se neotočím. Takové ty pochyby se mi vloudily do hlavy, i přes to, že jsem se na večer tolik těšila. Jsem ráda, že jsem překonala počáteční nejistotu a užila si hodiny nesmírného uvolnění a radosti. Tak nějak jsem cítila, že se nejdu v prvé řadě SEZNAMOVAT s Někým, ale se sebou. Sešlo se tu tolik krásných a jemných žen i milých mužů….
…a díky těmto příjemným emocím, které ve mě přetrvávají doposud bych s vámi ráda strávila Valentýnský víkend. Takže se předběžně hlásím. Je však možné, že se budu hlásit za pár….v pondělí jsme se předběžně s jedním člověkem domlouvali.

Martina“

„Dobrý večer,
byl jsem poprvé na nějaké seznamovací akci. Do doby, než jsem si o Vás a Vašich aktivitách přečetl na Vašem webu, mě žádné seznamovací večery nezlákaly. Až teď. Tak trochu jako ve snu jsem tím úžasným večerem proplul. Tenhle způsob kontaktního seznamování mě moc zaujal, i když z počátku určitý ostych přeci jen byl. Ten se ale postupně zcela rozplynul. Je úžasné, jak tam pracovala energie mezi těmi lidičkami, ty jemné vibrace, jak lze sebe představit druhému i beze slov, kterými, a s tím naprosto souhlasím, si člověk často díky egu spíše ublíží, než že by mu byla ku prospěchu. Skvělý nápad, nenapadlo mě, že by vůbec někdo takovýto způsob seznamování nabízel a vždy jsem si říkal, že je to škoda. Až jsem najednou objevil Váš web a bylo rozhodnuto! Chtěl bych Vám za ten večer ze srdce poděkovat a popřát Vám hodně nadšení a energie do pořádání dalších akcí! Moc rád zase budu někdy u toho.

ps – díky za kontakty, máte to celé fantasticky propracované         S radostí Filip“

Ahoj Katko a Honzo,
něco tak vyvedenýho jsem dlouho nezažil. Pokud jsem něco podobnýho ve svém životě vůbec zažil.
Chci Vám opravdu moc poděkovat za impulz, který ve mně setkání v Maitree zanechalo.
To, že se měním a procházím zásadní metamorfózou, to vím už dlouho, ale že to může nabrat směr, který jste mi čtvrteční akcí naznačili, to jsem ani náhodou netušil.
Je mi 51 roků a jsem učitel. Od roku 89 se můj život vyvíjí tak nějak standardně nahoru a dolu. Propady bohužel byly většinou větší, než momenty na výsluní. Poslední 3 roky, vlastně doba od avizovaného „konce světa“ v roce 2012 stály tak moc za prd, že se o tom ani rozepisovat nechci.
V kostce:
Ztráta velkého finančního obnosu, krádež zlaté 100 gramové cihličky, ztráta zaměstnání, 2 úmrtí v rodině, můj psychický kolaps a deprese trvající 6 měsíců, operace rakovinového nádoru s následným „drsným“ ozařováním, odchod manželky po 20-tiletém vztahu, autonehoda, kdy jsem při mikrospánku úplně zrušil rok staré auto (nikomu se nic nestalo).
A najednou objevím vás dva, kteří mi vlijete novou krev do žil, nadchnete mě pro další život tím, že mi v temném tunelu ukážete světlo, které možná nemusí být ani tak vzdálené.
Krásná energie, kterou jsem ve čtvrtek načerpal ve mně neustále koluje.
Když si uvědomím, že na přelomu října a listopadu 2014 jsem si myslel, že umírám a naprosto se mi nechtělo žít, abych pak během pouhých pěti měsíců dospěl k tomu, že vlastně stojím na prahu něčeho naprosto zářivého,…..
Klobouk dolů před vámi.
Děláte skvělou věc, pokračujte, zlepšujte se, všichni to moc a moc potřebujeme.
Díky, s velikou úctou k vaší činnosti,

Pavel   … více ohlasů

Ve pátek 15.5. se sejdeme v Praze Karlovce mezi 17:40-17:55. Program je čtyřhodinový  od 18:00 do 22:00.

Těšíme se na vás

Honza a Katka

 

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR