Silvestr 2014 – Magická oslava splněných přání

načerpejte energii a předejte ji do svých záměrů pro rok 2015

dovolte své sexuální energii naplnit vaše sny a vize

užijte si magické hry a rituály

Jak inspirující a nabíjející může být poslední den v roce, využijeme-li pro podporu svých záměrů tradice tantry, keltů, slovanů a indiánskou Quodoushku

 

Přijďte s námi oslavit vstup do nového roku. Společně prožijeme tento výjimečný svátek hrou a zábavou ve společnosti lidí s otevřeným a tolerantním srdcem. Průběh dne a večera bude mimo tradičního oblíbeného programu a vrcholného nočního rituálu obohacen o keltsko-slovanské tradice a překvapení z indiánské Quodoushky. V bezpečném prostoru budeme navyšovat a expandovat energii kontaktními hrami, tancem, meditací a tradičními rituály. V expandované energii si budeme plnit svá přání.

Dovolte sami sobě otevřít se energii a naplnit své sny a vize. Odměnou nám bude uvolnění, radost, vzrušení, láska, vášeň, svoboda a přijetí. V rytmu bubnů ozdobeni magickými symboly na svých tělech vás provedeme posledním dnem v roce a společně si podpoříme záměry pro nový rok.

Oblíbený tradiční program s překvapením:

– hledání záměru pro rok 2015 a jeho ztvárnění jantrou
– rituál splněných přání
– silvestrovský bazar
– překvapení z Quodoushky
– co na to naši keltští a slovanští předci
– posvátný párový rituál Maithuna, který bude probíhat v těch párech, v kterých na oslavu přijdeme s alternativou pro ty, kteří v páru nejsou a chtějí rituálem projít sami za sebe.

Nezapomínejme si hrát! Nezapomínejme se radovat! Všichni se zkušenostmi z tantry nebo bodyworku jste srdečně zváni do kruhu laskavých lidí s otevřeným srdcem.

Po takovýchto setkáních odcházíme nádherně uvolněni, nabití energií a s chutí do všeho co nás další rok čeká.
Sejdeme se ve středu 31. 12. 2014 mezi 9:40-9:50 abychom mohli začít od 10:00 hodin. Program je plánován do 1:00 1. 1. 2015. Ve volné zábavě je možné pokračovat až do rána. Pokud se někdo budete moci připojit až později v průběhu dne, kontaktujte nás individuálně. Po předchozí domluvě je to možné.

 

S ohledem na limitovaný počet míst nám prosím zašlete přihlášku co nejdříve. Všichni účastníci mohou v rámci příspěvku ve studiu přespat. Je to výborná příležitost ke sdílení a spočinutí ve společně získané energii.

Počty žen a mužů plánujeme zajistit vyrovnané. Tzn. první přihlášení jednotlivci mají větší pravděpodobnost potvrzení účasti.

[insert_PHP] vypisDatoveHlavickyKurzuVObsahu(1);[/insert_PHP]

[insert_PHP] vypisPrihlasovaciFormularVObsahu();[/insert_PHP]

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR