Silvestr s programem – magická oslava splněných přání

Silvestr s programem

BEZPEČÍ

SVOBODA

OTEVŘENOST

BLÍZKOST

PLNĚNÍ PŘÁNÍ

PODPORA ZÁMĚRŮ NA DALŠÍ ROK

Silvestr s programem magické oslavy – jak inspirující a nabíjející mohou být poslední dny v roce, využijeme-li pro podporu svých záměrů tradice keltů, slovanů, šamanských učení a tantry včetně sexuální magie.

Přijďte s námi oslavit vstup do nového roku. Společně prožijeme Silvestr 2023 hrou a zábavou ve společnosti lidí s otevřeným a tolerantním srdcem v plně nekuřáckém prostředí. Průběh od pátečního večera 29.12.23 do pondělního odpoledne 1.1.2023 bude mimo tradičního oblíbeného programu a vrcholného nočního rituálu obohacen o keltsko-slovanské tradice a překvapení. S ohledem na to, že volný den je v pondělí, budeme společně o den déle než loni = 4 dny a 3 noci. V bezpečném prostoru budeme navyšovat a expandovat energii kontaktními hrami, tancem, meditací a tradičními rituály. V expandované energii si budeme plnit svá přání a vyšleme záměry pro úspěšný a bohatý rok 2024.

Dovolte sami sobě otevřít se energii a naplnit své sny a vize. Odměnou nám bude uvolnění, radost, vzrušení, láska, vášeň, svoboda a přijetí. Provedeme vás posledním dnem v roce a společně si podpoříme záměry pro nový rok.

Silvestr s programem – oblíbený tradiční program s překvapením:

– hledání záměru pro rok 2024 a jeho ztvárnění jantrou
– rituál splněných přání
– silvestrovský bazar
– překvapení
– posvátný párový rituál Maithuna, který bude probíhat v těch párech, v kterých na oslavu přijdeme s alternativou pro ty, kteří v páru nejsou a chtějí rituálem projít sami za sebe.

Nezapomínejme si hrát! Nezapomínejme se radovat! Všichni se zkušenostmi z tantry nebo bodyworku jste srdečně zváni do kruhu laskavých lidí s otevřeným srdcem. Po takovýchto setkáních odcházíme nádherně uvolněni, nabití energií a s chutí do všeho co nás další rok čeká.

Sejdeme se v pátek 29. 12. 2023 mezi 15:00-18:00. Páteční program zahájíme ve 20:00. Po něm je možné pokračovat ve wellness hotelu, který mají účastníci v ceně.

S ohledem na limitovaný počet míst nám prosím zašlete přihlášku na Silvestr s programem – magickou oslavu splněných přání co nejdříve. Loni byla kapacita zcela vyprodána a poslední přihlášky jsme nemohli přijmout.

Počty žen a mužů plánujeme zajistit vyrovnané. Tzn. první přihlášení jednotlivci mají větší pravděpodobnost potvrzení účasti.

Nový rok je ideální čas na přehodnocení toho, co v životě opravdu chceme, ať už jde o prosperitu, obchodní úspěch nebo nový či lepší vztah. Vyvrcholením tohoto pobytu bude vytvoření magického posvátného rituálu pro nadcházející rok, který pomůže vytvořit konkrétní manifestaci našich snů.

Tato skupina je určena všem, kteří si přejí oslavit Nový rok smysluplným a příjemným způsobem a chtějí se také dozvědět více o kreativitě, inspiraci, umění projevu a o svém vlastním životním a energetickém potenciálu.

Skupina je otevřená všem, není nutná žádná předchozí zkušenost s tantrou nebo šamanismem, pokud jste tolerantní a otevření spontánnosti. Tradičně se mnoho účastníků na toto legendární setkání vrací a často je to vnímáno jako návrat domů – do bezpečí a mezi své, kde jsme zcela přijímáni. Proto vítáme také ty, kteří na tomto workshopu již byli a chtějí znovu oslavit a vytvořit zcela nový záměr pro nadcházející rok obklopeni lidmi na stejné vlnové délce.

Pokud vám nevyhovuje termín přímo na Silvestra, připojte se k nám na Zimní slunovrat aneb Silvestr před Silvestrem – oslava plnění přání

Sexuální energie je základní tvořivá síla, je zdrojem našeho bytí, našeho původu. Jsme výsledkem tance mezi sexuální energií ženy a muže, na materiální úrovni tedy mezi našimi biologickými rodiči. Ale hlouběji na magické úrovni je to tanec mezi ženským principem shakti – energie a mužského principu shivy – vědomí.

Pokud se chceme naučit umění zhmotnění našich přání, tj. (spolu)vytvářet si život tak, jak ho chceme a potřebujeme, a přivolávat zkušenosti, které nás povedou ve směru našich snů, našeho zdraví a našeho štěstí – má smysl naučit se vědomě využívat kreativní sílu naší sexuality.

Vědomým budováním našich energetických těl rozvíjíme naši flexibilitu a svobodu ve světě a naši schopnost promítat naši energii prostřednictvím našeho záměru, projevovat naše sny a formovat naši budoucnost. Toto je technika sexuální magie.

Tantra nás učí, že nejsme v našem bytí fixovaní. Nejsme v naší podstatě statičtí, pevní, ohraničení materiálnem v hmotném světě, jsme tokem energie a bodem vědomí. A protože je naší podstatou energie, můžeme proudit dovnitř a ven v různých formách a v rámci života se na ně určitým způsobem adaptovat, nicméně jimi nebýt omezeni.

Ceny ubytování a stravy?

Kurzovné je uvedeno na konci stránky a nezahrnuje poplatek hotelu za ubytování a stravu. Ubytování a strava se platí hotově v den příjezdu celkem 6697 Kč za osobu 3 noci ubytování a 3 dny plné penze. Začínáme v pátek večeří a končíme v pondělí obědem.
Ubytování bude na dvoulůžkových pokojích, dokud nedojde jejich kapacita. Přihlaste se proto co nejdříve, loni bylo zcela vyprodáno. Za příplatek 2100 je možné objednat si jednolůžko, pokud to aktuální stav volné kapacity dovolí.

Kde Silvestr s programem proběhne?

V nádherné přírodě české Vysočiny v hotelu Luna s vlastním rybníkem obklopeným lesy, bazénem, saunou a vířivkou. Workshopy budou probíhat na sálech v budově a v bazénu a společně budeme odpočívat i ve wellness.

Chcete-li se na cokoliv zeptat volejte na 731 006 522.

 

 

SETKÁNÍ, OSLAVY A PRAKTIKA

Zajímáte-li se o setkávání s lidmi, kteří se radují ze života a mají zkušenosti z našich kurzů nebo jiných obdobných seminářů, přijďte mezi nás na některou z těchto akcí:

Tantrická praktika slouží k procvičování dovedností získaných v rámci různých kurzů nejen ve Škole Umění milování.

Oslavy jsou příležitostí setkávat se minimálně 1x za čtvrtletí v komunitě lidí s otevřeným srdcem a oslavit radost ze života bez alkoholu, kouře a o to intenzivněji ve svém vnitřním světě v blízkosti všech ostatních.

 

 

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR