Smrt a znovuzrození svobodného já (TS4)

oslava online Škola Umění milování

Jak nechat odejít co mi již neslouží?

Jde nechat zemřít staré já a zrodit nové?

Jakou svou verzi chcete v rituálu znovuzrození přivést na svět?

Smrt a znovuzrození – zrození svobodného já je kurz, který se věnuje tématu, jež je mnohdy tabuizováno více než sex, BDSM a rokenrol. Meditace o smrti, včetně rituálu smrti a znovuzrození, patří k jedněm z nejhlubších a nejintenzivnějších. Setkání s jedním ze základních strachů, strachu z konce, je pro nás klíčové. Teprve, když ho dokážeme přijmout můžeme naplno začít žít. Současně to, když se můžete znovu narodit je okamžik, který se nezapomíná. Především je to pro mnohé, jako byste v sobě objevili po dlouhé věky zapomenutý oceán, který je nedozírně rozlehlý a můžete se v něm vydat kamkoliv se svobodně rozhodnete. Bez nánosu omezení a limitů, které do vás vložilo vaše okolí. Pokud je pro vás osobní svoboda důležitou součástí integrity a jste připraveni ji propojit s laskavostí a láskou jsou tyto dny stvořené pro vás. Zkušenost říká, že přesto, jak téma vypadá temně, přivede vás nakonec k silné euforii, hlubší radosti ze života a pravdivějšímu světlu. To za to stojí.

Máte-li chuť si zopakovat Příznaky transformace stínu – život v jednotě (TS3) stačí se přihlásit na čtyřdenní Rituál a transformace stínu – jednota, smrt a znovuzrození (TS3, PP2 a TS4) získáte výhodnější cenu a Play party zdarma.

Smrt a znovuzrození – OHLASY NA KURZY Z ŘADY TS

“Ahoj,
stále ještě mi doznívají krásné zážitky z víkendového kurzu TS II, který jsem si
nesmírně užil a myslím, že i Radka. Dokážete krásně probudit, povzbudit a pootevřít
dveře k novým zážitkům a poznání krásy života. Podařilo se mi odpoutat od všedního
života a naplnit své srdce láskou. Nádherný prožitek mi byl báječnou odměnou.
Martin” více ohlasů.

Smrt a znovuzrození – NEZBYTNÉ PŘEDPOKLADY

Tento kurz navazuje na předchozí kurzy řady Transformace stínu a není možné se ho zúčastnit bez jejich absolvování. Tj. je potřeba být jejich absolventem:

Smrt a znovuzrození – ORGANIZACE KURZU

Během workshopu vytvoříme bezpečné prostředí, ve kterém bude mít každý příležitost do hloubky zkoumat své hranice a bez předsudků vnímat, co je opravdu jeho přirozenost.  Všechny techniky a hry jsou zcela dobrovolné. Pokud kdokoliv v libovolný okamžik nabude dojmu, že si nepřeje cvičit, může se na potřebný čas vzdálit do odpočinkové místnosti.

Smrt a znovuzrození svobodného já (TS4)

Od:
04. 06. 2021 - 18:00
Do:
06. 06. 2021 - 18:00
Typ:
víkendový kurz
Úroveň:
pokročilá
Kde:
Praha
Cena:
Cena pro pár se vztahuje i na dvojice muž a žena přihlášené jednou přihláškou a zaplacené jednou platbou. A u tohoto kurzu cena zahrnuje společné přespání ve studiu ze soboty na neděli. Je to součást programu.

4400 Kč za osobu nebo 6700 Kč za pár
Určeno pro:
páry i jednotlivce
Lektoři:
Jan a Marie

Přihláška na kurz

Smrt a znovuzrození svobodného já (TS4)
V páru?
Ano
Ne
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR
Přihlásit se