Štěstí ve vztahu – 16 dovedností v pětidílném cyklu (16D1)

 

Štěstí ve vztahu - jak ho nalézt?

Co potřebuji objevit a pochopit?

16 DOVEDNOSTÍ v pěti večerech.

 

Proč jsou některá partnerství šťastná mnoho let a jiná končí dramatem za pár měsíců? Co jsou ony “zázračné ingredience” potřebné pro dlouhodobé štěstí v partnerství? Je možné, abychom se mohli NAUČIT žít šťastné manželství? Možná vás překvapí jednoduchost a přímočarost odpovědí na tyto otázky.

Cyklus 5 večerů “Štěstí ve vztahu – 16 DOVEDNOSTÍ” je určen pro všechny, kteří chtějí najít cestu, jak žít v dlouhodobě šťastném a naplněném partnerství.

Je třeba si uvědomit, že šťastné partnerství nebo manželství není něco, co se nám jen tak stane, máme-li štěstí a potkáme toho pravého či pravou. Stačí však pochopit, jaké jsou ony „tajné“ ingredience spokojeného vztahu a objevit 16 dovedností, které nám mohou zcela zásadně změnit život k lepšímu.

Štěstí ve vztahu je touhou mnoha z nás

Přirozeně toužíme najít toho pravého a udržet si ve vztahu lásku a vášeň. Jenže realita všedních dní, pracovní vytížení, péče o děti a rutinní stereotyp časem ubírá na jiskře většině vztahů. Mnoho zklamaných partnerství se pak rozpadá. Nejspíše zbytečně. Ono občas stačí zastavit se a věnovat čas jeden druhému. Nezapomínat na sebe. Šťastný vztah nám totiž nespadne jen tak do klína. Vztah je jako zahrada. Potřebuje naši pozornost a péči.

Podíváme se a vyzkoušíme si, jak o svůj vztah pečovat, rozvíjet ho a prohlubovat. Budeme se učit, jak rozdíly mezi partnery oslavovat a ne je mít za zdroj vážných konfliktů. Zábavným způsobem prostřednictvím mnoha her a cvičení si zažijeme dovednosti, které můžeme následně přenést do svého života. Jeden jediný hravý princip nám může prozářit mnoho dalších dní na celý život. Zkrátka přestaňte spekulovat o tom, jaké by to bylo, kdyby ten druhý byl takový nebo makový a přijďte si s námi užívat lehkost bytí, vnímat se, cítit se šťastní a udělat něco důležitého pro svůj život.

Pomocí příjemných cvičení a her, které jsou inspirované tantrou, Quodoushkou a směry pracujícími s tělem, se budeme snažit dostat více do kontaktu se sebou samým i partnerem. Budeme hledat, jak se lépe poznat, abychom mohli žít pravdivěji svůj život a přitom náš vztah byl stále hlubší a láskyplnější.

Kurz je vhodný i pro jednotlivce, kteří se na vztah chtějí lépe připravit nebo porozumět, proč ten osudový zatím nepřišel.

Jde o cyklus na sebe navazujících večerů pro páry, muže i ženy. Zaměříme se na poznání 16ti dovedností, které nám mohou zcela zásadně změnit život k lepšímu a rozzářit náš vztah či manželství.

Témata jednotlivých večerů

Jarní cyklus

1. Kouzlo vědomého doteku a komunikace
2. Jin jang princip – koření šťastného vztahu – (je možné připojit se od druhého večera a první si nahradit v dalším cyklu)
3. Jak žít sám sebe a hluboký vztah současně
4. Konflikty a jak je přeměnit ve vášeň
5. Rozvíjení úcty, respektu a vzácnosti

Prožitkové večery proběhnou ve středy od 19:00 do 22:00 hod. ve Studiu Alatyr v Lucerně. Je vhodné vzít si sebou volné pohodlné oblečení a přijít do 18:50, aby program mohl od 19:00 začít.

Navazující kurzy

Absolventi tohoto vstupního cyklu mohou pokračovat navazujícím pokročilým seriálem sedmi večerů Šťastný vztah II – 16 dovedností v sedmi večerech (16D2).

Přihláška na kurz

Štěstí ve vztahu – 16 dovedností v pětidílném cyklu (16D1)
V páru?
Ano
Ne
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR
Přihlásit se