Taju-plná oslava zimního slunovratu

dovolte své energii naplnit vaše sny a vize

 

užijte si magické rituály jak je zná tantra, keltsko-slovanské tradice a Qoudoushka

 

načerpejte energii v období nejsilnější noci

 

Přijďte s námi oslavit podzimní slunovrat v noci, po které začne Slunce opět nabírat na své síle. Nejdelší noc v roce měla vždy svůj magický nádech. Již v dobách pohanských a i dále do minulosti byla tato noc oslavována jako den, kdy staré odchází (umírá) a přichází (rodí) se nové. Některé prameny hovoří o oslavě tohoto svátku již 3800 let před Kristem v dobách starověkých Římanů a Egypťanů.

Při zimním slunovratu bychom měli věnovat část své energie především očistě duše a těla, abychom se tak připravili na nastávající nový životní cyklus.

V některých obdobích a kulturách se oslavy zahajovali již 20. 12. v tzv. „Matčinu“ noc. Věřilo se, že sny z této noci mají sílu se v příštím roce naplnit. Nejčastěji oslavy začínali 21.12. a pokračovali až do 1. ledna. Společně zahájíme očistu našich těl a duší právě na zimní slunovrat v neděli 21.12. Kdo bude chtít může se připojit i 31.12. -1.1. k zakončení celého roku a vstupu do nového.

Přijďte spolu s námi odpočinout si, radovat se a připravit svá těla, srdce a duše na nový přicházející rok. Dovolte sami sobě otevřít se energii a naplnit své sny a vize. Odměnou nám bude uvolnění, radost, vzrušení, láska, vášeň, svoboda a přijetí. Ozdobeni magickými symboly na svých tělech projdeme v průběhu dne a večera několika rituály tantry, pohanů a Quodoushky. Přivítáme příchod silné, ohnivé a životodárné energie Slunce. Ztvárníme své záměry v jantrách. Navýšíme svou i společnou energii, abychom ji mohli předat do svých záměrů pro nadcházející rok.

Nezapomínejme si hrát! Nezapomínejme se radovat! Všichni jste srdečně zváni do kruhu laskavých lidí s otevřeným srdcem.

Toto jednodenní setkání nepředpokládá znalost žádné z citovaných oblastí a je vhodné i pro nově příchozí.

Sejdeme se 21. 12. 2014 v 9:40-9:50 abychom mohli v 10:00 začít. Program je plánován do 21:00.

S ohledem na limitovaný počet míst nám prosím zašlete přihlášku co nejdříve. Počty žen a mužů plánujeme zajistit vyrovnané. Tzn. první přihlášení jednotlivci mají větší pravděpodobnost potvrzení účasti.

[insert_PHP] vypisDatoveHlavickyKurzuVObsahu(1);[/insert_PHP]

[insert_PHP] vypisPrihlasovaciFormularVObsahu();[/insert_PHP]

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR