Tantra festival 2016 – Medicína sexu dle tantry a Quodoushky

Tantra festival 2016

Škola Umění milování

Praha 5. 11. 2016, 14:30 - 16:30

Tantra festival je našemu zaměření jeden ze tří nejbližších festivalů, které se v České republice pořádají. Atmosféra je vždy úžasná a setkáváme se otevřenými lidmi, kteří hledají kouzlo vnitřního světa, který tantra zpřístupňuje. Hlavní téma festivalu se každoročně mění.

Tantra festival 2016 se letos ponese v duchu „Tajemství posvátné sexuality“

tantra-festival-jan-a-katerina-komedovi-skola-umeni-milovaniNáš prožitkový workshop bude toto téma rozvíjet z pohledu tantry i Qoudoushky.

Medicína sexu – tantra a Quodouhska v každodenní praxi partnerského života

Těšíme se na vás v sobotu 5. 11. 2016, 14:30 – 16:30

Citujeme popis workshopu, který je též na stránkách festivalu.

Tantra festival 2016 – popis workshopu

Toužíte sex proměnit v dechberoucí milování? Objevit, jak v dlouhodobém partnerství rozvíjet vášeň, intimitu a svobodu? Žijeme v manželství 20 let. Cesta, po které s radostí vedeme každý rok stovky párů a jednotlivců, není teorie. Je to praxe každodenního života, jak ve vztahu zvládnout strasti, otevřít srdce a čím dál víc si užívat radost a lehkost. Je to nádherná cesta k sobě a partnerovi.

Poznejte léčivou sílu dávných učení tantry a Quodoushky, které nám mají co říci i v dnešní době. Bourají tabu, rozvíjí smyslové vnímání, podporují prožívání přirozené sexuality a posilují pocit hloubky, vášně a lásky mezi partnery. Tantra i Quodoushka učí mnoho technik, které když zvládneme do úrovně dovedností a zažijeme si je jako každodenní přirozenost, projeví se jejich léčivý účinek v mnoha aspektech našeho života.

Spousta manželství a vztahů se rozpadá, protože je v nich nedostatek hluboké úrovně naplnění, blízkosti, přijetí a svobody. Dokud se nedokážeme naučit jak používat sexuální energii jako kreativní sílu našeho života, bude přicházet jedno zklamání za druhým.

Průběh workshopu

Tento prožitkový workshop je pozvánkou naučit se využívat sexuální energii jako nejsilnější medicínu pro naše těla, srdce i duše. Vítáni jsou páry i jednotlivci. Hlavním záměrem je rozzářit každodenní realitu vztahu tak, abychom po 6 měsících i 30 letech dokázali zažívat opojný a léčivý stav zamilovanosti a často se setkávali v lásce, blaženosti a extatických stavech. Podíváme se, jak na jedné straně přijmout „všednost dní“ tak, abychom si ji dokázali vychutnávat plnými doušky a na straně druhé, jak ve svém životě vytvářet dostatek prostoru pro chvíle, které se dotýkají našich srdcí a ve kterých všechny naše kontrolky vzrušení, živosti či štěstí vyskakují za maximální hodnoty.

Během workshopu zmíníme nejčastější typy zranění, které si ve vztazích způsobujeme a jak je díky novým dovednostem můžeme vyléčit. Vyzkoušíme si, jak náš vztah může obohatit polarita mužské a ženské energie. Jak rozdíly mezi námi oslavovat, místo aby nás rozdělovaly a vzdalovaly až do rozchodu. Jak nás objevení dalších zákoutí v nás a v našem partnerovi může naplnit a nabít nezměrnou životní energií, radostí a blažeností.

Poodhalíme, že „žít ve vztahu“ neznamená „přežívat v omezujícím kompromisu“, ale vydat se na dobrodružnou cestu k úžasné osobní svobodě, hloubce žití ve šťastném vztahu a skutečné lásce.

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR