Tantrická praktika – večerní tantra workshop

Tantrická praktika Jan Komeda

 

Tantrická cvičení pro tantriky v Praze

 

Přijďte si prohloubit dovednosti a užít si pět skvělých večerů

 

Tento popis kurzu „Tantrická praktika – večerní tantra workshop“ je detailem s přihláškou jen na jednotlivý večer. Doporučujeme však přihlásit se na celý cyklus pěti večerů na stránce Tantrická praktika – cyklus 5 večerů. Přihlášením se na celý cyklus si jednotlivci zvýší pravděpodobnost potvrzení přihlášky a každý získá slevu oproti objednávání jednotlivých večerů.

Pro absolventy různých tantrických a bodyworkových výcviků opakujeme tantrická praktika. Jde o pětidílný cyklus jednotlivých večerů, ve kterých budeme mít příležitost v bezpečném prostředí, ve skupině zkušených účastníků prohlubovat a zdokonalovat naše tantrické zkušenosti. Jde o ideální příležitost setkávat se pravidelně se skupinou otevřených a srdečných lidí, kteří touží rozvíjet svoje niterní prožívání a co nejvíce se otevírat okamžiku TADY a TEĎ. Cyklus je koncipován spíše pro jednotlivce a pro zkušenější tantrické páry, které se chtějí potkávat s dalšími lidmi.

Tantrická praktika doporučujeme absolvovat jako celý pětidílný cyklus. Vždy je pro všechny fajn, když se potkává skupina lidí, kteří spolu chodí na semináře společně. Pomůže to vybudovat větší bezpečí, blízkost a otevřenost. Cena pětidílného cyklu je z tohoto důvodu zvýhodněna, abychom vás podpořili chodit cvičit pravidelně :-)

Pro páry, resp. dvojice muž a žena je možné přihlásit se i na jednotlivý večer. Pro jednotlivce je to možné spíše v případě onemocnění přihlášených na celý cyklus.  Snažíme se zajistit vyrovnanou paritu muži/ženy, proto je třeba informovat o své možné nepřítomnosti co nejdříve, abychom mohli potvrdit účast dalším.

Známé nejbližší termíny jednotlivých večerů:

Podzimní ucelená série (je možno se hlásit i na jednotlivé večery):

2023: neděle večer 8.10., 22.10., 3.12., jeden termín do konce roku bude ještě doplněn

Program jednotlivých večerů bude průběžně upravován i s ohledem na přání a potřeby účastníků. Své náměty nám můžete posílat již v poznámce přihlášky nebo mailem na skola@umenimilovani.cz.

Každý z večerů bude věnován jinému tématu. Postupně projdeme různá cvičení, masáže a rituály z tantry i medicínských kruhů. Hlavním záměrem tantrických praktik je prohloubit a zažít si dovednosti tak, aby se staly naší součástí v běžném životě.

Cvičení a rituály

Příklad témat, kterým se budeme věnovat:
– rituál probouzení smyslů
– rituál dýchání a propojování energetických těl skrze různé čakry
– otevírání energetického těla
– uvědomování si vlastních hranic
– schopnost svobodně požádat o to, co si přeji, umět vlídně odmítnout přání jiných
– setkání ve tmě – rituál probouzení vnitřního zraku
– kontaktní tanec
– tantrické masáže
– vědomý dotek ve více než ve dvou
– orgasmická meditace
– Ohnivý dech
– rituál uctění Šivy a Šakti
– cvičení na posilování PC svalů a rozeznívání vnitřní flétny
– prohlubování meditačních dovedností

Pro koho jsou tantrická praktika určena

Tantrická praktika jsou otevřena všem tantrikům, tzn. absolventům jak našich kurzů, tak dalších tantrických, šamanských a bodyworkových seminářů. Tyto večery vznikly primárně z důvodu umožnit jednotlivcům setkávat se s dalšími pokročilejšími na této krásné a někdy náročné cestě seberozvoje. Večery jsou však otevřené i párům, které mají zájem se těchto večerů zúčastnit a sdílet energie s ostatními, případně je možné, aby partneři párovými cvičeními procházeli pouze spolu.

Pokud jste na těchto praktikách dosud nebyli, uveďte prosím jaké kurzy máte za sebou. Tyto večery nenahrazují kurzy a jsou určeny pro praktikování již získaných dovedností a jejich prohloubení. Tzn. bez předchozích zkušeností není možné se k těmto večerům připojit.

Pokud jste zatím neabsolvovali roční Tantrický výcvik Posvátné tělo – Vášnivý duch, roční výcvik tantrických masáží nebo u nás UM1, M1, TS1 nebo dvouletý výcvik, doporučujeme zajít nejdříve na tyto méně pokročilé oslavy a setkání:

Snažíme se zajistit vyrovnaný počet mužů a žen, ale občas někdo na poslední chvíli odvolá účast a proto se to ne vždy podaří.

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR