Umění milování – tantra a další směry v 2letém výcviku (2LV)

Tantra jako přístup k životní energii a překročení duality.

 

Indiánské tradice - dveře k ohnivému srdci, citlivému tělu, lásce, hloubce a svobodě žití.

 

Objevte kouzlo a sílu svého vnitřního světa!

Pojďme se naučit jak žít soulad klidu a vášně, divokosti a kultivovanosti, jak opustit svět duality a objevit jednotu. Tantra a některé další směry se mnohým z nás staly životní cestou. Hlavním záměrem pro tento hluboký a intenzivní kurz je obohatit život každého z nás o další zdroje životní radosti, energie, svobody a lásky. Naučíme se, jak ve svém životě žít mnohem více uvolněně, vášnivě a pravdivě. Jak vstupovat do stavů blaženosti a extatičnosti kdykoliv budeme chtít a uděláme si na to čas. Do hloubky se naučíme různé způsoby, jak vstupovat do nádherného vnitřního vesmíru ve kterém mnohem citlivěji, intenzivněji a skutečněji vnímáme co je to život. Jaké různé energie jsem schopen svobodně prožívat sám v sobě a se svým partnerem ať je to můj stálý partner, jdeme-li v páru, nebo partner na jedno cvičení či rituál. 2 letý výcvik je nejhlubším a nejkomplexnějším programem Školy Umění milování. Tím že kombinuje tantru, indiánské učení Májů a civilní využití všech praktik je zároveň výjimečným programem nejen v České republice.

Pro koho je výcvik určen

Tento dvouletý program je určen pro jednotlivce i páry se zvláštním důrazem na rozvoj všech důležitých aspektů osobního rozvoje. Východní tantra a západní Quodoushka inspirovaly mnoho dalších učení včetně SkyDancingu nebo různých bodyworků. V průběhu vstupního a pěti dalších bloků postupně projdeme všemi aspekty života, které jsou pokládány za klíčové z pohledu obou těchto učení. Půjdeme cestou tradičního pohledu, ale současně se budeme učit jak je moderně využívat ve svém každodenním životě člověka 21. století. Skupina se po prvních dvou blocích uzavře a nebude možné se k výcviku dále připojit. Pokud se nebudete moci některého termínu zúčastnit, je možné si ho nahradit v dalším cyklu, ten ale nebude otevřen dříve než za rok.

Symbolicky a i prakticky se naučíme, jak žít současně dva zdánlivé protiklady tak, abychom postupně mohli přejít od duality k jednotě. Abychom např. při

  • absolutním fyzickém klidu mohli prožívat intenzivní vášeň
  • vnějším spoutání prožívali absolutní svobodu
  • divokém fyzickém tanci či dynamické aktivitě zažívali vnitřní klid a harmonii
  • prožitku sami v sobě vnímali propojení s další osobou
  • hlubokém propojení s partnerem žili sami sebe

V rámci těchto bloků jistě zažijeme mnoho wau okamžiků a chvil, které nám tantra i indiánské tradice zprostředkují. Potkáme se s mnoha svými stíny. Přijdou okamžiky, které budou náročné ať přímo na kurzu nebo v našem soukromí. Ale plody, které nám nové zkušenosti a dovednosti přinesou do našeho vlastního života, vztahů, profese a péče o rodinu jsou v mnoha směrech jedinečné a neocenitelné. Za většinu své praxe jsme se nepotkali s jinými učeními, která by měla takovou hloubku, pravdivost a schopnost léčit naše zranění a traumata. Ta obrovská svoboda, láska a životní energie, která se osvobodí za to vše stojí ;-)

Struktura kurzu

Celý program zahájíme vstupním blokem, v rámci kterého se praktikují i velmi příjemná a uvolňující cvičení vodní tantry. Vstupní blok je určen pro všechny, kteří s touto oblastí seberozvoje nemají zkušenosti a pro všechny, kteří si chtějí zažít vodní tantru a uceleně zopakovat výchozí prvky učení, kterým se budeme v 1. až 5. bloku věnovat do hloubky.

Kdy a kde

Termíny jsme volili tak, aby bylo potřeba minimum dovolené a byl dostatek času mezi bloky na zažití nových zkušeností a dovedností. Tj. většinou v týdnech, kdy je k dispozici mimořádný volný den. V roce 2017 tak budou stačit na 3 bloky jen 4 dny dovolené. Jednotlivé bloky mohou proběhnout v různých zákoutích Čech a Moravy. Ubytování i strava budou v příznivých cenách, tak abychom nezvyšovali náklady na jednotlivé bloky.

Výcvik 2016-2018 (již se nelze přihlásit)

16.-20.11.2016 – vstupní blok (potřeba jen jeden den dovolené)

22.-26.2.2017 – 1. blok (2 dny dovolené)

4.-8.5.2017 – 2. blok (1 den dovolené)

27.9-1.10.2017 – 3. blok (1 den dovolené)

17.-21.1.2018 – 4. blok  (2 dny dovolené)

27.4-1.5.2018 – 5. blok  (1 den dovolené)

Výcvik 2018-2019  

Pokud máte zájem zúčastnit se nejbližšího dvouletého výcviku, rezervujte si ve svých kalendářích tyto termíny, které budou vypsány do kalendáře s dalšími podrobnostmi do 30.6.2018:

1. blok: 26.-30.9.2018 (2 dny dovolené)

2. blok bude buď 28.11.-2.12.2018 nebo 9.-13.1.2019

Termíny pro 3.-6. blok budou zveřejněny do 30.6. 2018

Cena a platby

Při přihlášení se předem platí kurzovné za jeden blok. Na začátku každého bloku se uhradí příslušný blok včetně případného ubytování a stravy. Stále je tedy jeden blok nevratně předplacen jako motivace pokračovat ve výcviku až do konce. Při zahájení posledního bloku se již neplatí kurzovné, protože je již zaplaceno ale jen ubytování a strava.

 

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR