Tantrická oslava letního slunovratu

Zimní slunovrat Skola Umeni milovani Jan Komeda

dovolte své energii naplnit vaše sny a vize

 

užijte si magický tantrický rituál oslavy letního slunovratu

 

načerpejte energii z vrcholící síly Slunce

Přijďte s námi oslavit letní slunovrat a načerpat energii z vrcholící síly Slunce. Tato tantrická oslava proběhne večer v den letního slunovratu, kdy máme nejvíce světla a nejdelší den v roce (letos 21.červen 2021 v 05:33). Noc má magický nádech. Slunovrat se dodnes slaví v mnoha zemích po celém světě. Je to noc plná tajemství, magie, vhodná pro seznamování, předvídání budoucnosti, léčení pomocí léčivých bylin a hledání pokladů. Podle pověstí tuto noc rozkvétá zlaté kapradí a otevírají se skryté poklady. Je jen na nás, jaké poklady se vydáme hledat. Nejcennější však bývají ty, které jsou skryté uvnitř nás samotných a k jejich objevení a uctění vás pozveme.

Dovolte sami sobě otevřít se své energii a naplnit vaše sny a vize. Odměnou vám bude uvolnění, radost, vzrušení, láska, vášeň, svoboda a přijetí. V rytmu bubnů ozdobeni devaterem čarovného kvítí a magickými symboly na svých tělech vás provedeme tantrickým rituálem splněných přání a uctěním síly ohně podpoříme naše záměry pro tento rok.

Nezapomínejme si hrát! Nezapomínejme se radovat! Všichni jste srdečně zváni do kruhu laskavých lidí s otevřeným srdcem.

Sejdeme se navečer 10-15 minut před začátkem setkání, abychom mohli začít na čas.

SETKÁNÍ, OSLAVY A PRAKTIKA

Zajímáte-li se o setkávání s lidmi, kteří se radují ze života a mají zkušenosti z našich kurzů nebo jiných obdobných seminářů, přijďte mezi nás na některou z těchto akcí:

Tantrická praktika slouží k procvičování dovedností získaných v rámci různých kurzů nejen ve Škole Umění milování.

Oslavy jsou příležitostí setkávat se minimálně 1x za čtvrtletí v komunitě lidí s otevřeným srdcem a oslavit radost ze života bez alkoholu, kouře a o to intenzivněji ve svém vnitřním světě v blízkosti všech ostatních.

 

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR