Tantrická oslava zimního slunovratu

Zimní slunovrat Skola Umeni milovani Jan Komeda

 

RITUÁL ZAŽEHNUTÍ SLUNCE

VĚDOMÝ DOTEK

PLNĚNÍ PŘÁNÍ

TANEC, RADOST, OSLAVA

 

 

Přijďte s námi oslavit zimní slunovrat, magickou noc, nazývanou svátkem světla. Tato tantrická oslava proběhne večer před zimním slunovratem. Je to čas nejdelších nocí. V roce 2023 to je 22.12. 4:28. Přivítáme společně návrat Slunce a oslavíme společně jeho znovuzrození. Je to noc plná radosti a přináší světlo, teplo a život. I my rozsvítíme pomocí tantrických rituálů světlo v nás a skrze vědomý dotek a tanec energií si budeme plnit vzájemně svá přání.

Nejdelší noc v roce mívala i svou magickou tradici a byla považována za čarovnou. Země vydávala své poklady, pod sněhem rostly květiny a koryty řek teklo zlato. Byl to také čas věštění a nahlížení do budoucnosti.

Dovolte sami sobě otevřít se své energii a naplnit vaše sny a vize. Odměnou vám bude uvolnění, radost, vzrušení, láska, vášeň, svoboda a přijetí.

Nezapomínejme si hrát! Nezapomínejme se radovat! Všichni jste srdečně zváni do kruhu laskavých lidí s otevřeným srdcem.

Sejdeme se navečer 10-15 minut před začátkem setkání, abychom mohli začít na čas.

SETKÁNÍ, OSLAVY A PRAKTIKA

Zajímáte-li se o setkávání s lidmi, kteří se radují ze života a mají zkušenosti z našich kurzů nebo jiných obdobných seminářů, přijďte mezi nás na některou z těchto akcí:

Tantrická praktika slouží k procvičování dovedností získaných v rámci různých kurzů nejen ve Škole Umění milování.

Oslavy jsou příležitostí setkávat se minimálně 1x za čtvrtletí v komunitě lidí s otevřeným srdcem a oslavit radost ze života bez alkoholu, kouře a o to intenzivněji ve svém vnitřním světě v blízkosti všech ostatních.

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR