Tantrická praktika – cyklus 5 večerů

Tantrická praktika Jan Komeda

 

Tantrická cvičení pro tantriky v Praze

 

Přijďte si prohloubit dovednosti a užít si pět skvělých večerů

 

Pro absolventy různých tantrických a bodyworkových výcviků opakujeme tantrická praktika. Jde o pětidílný cyklus jednotlivých večerů, ve kterých budeme mít příležitost v bezpečném prostředí ve skupině pokročilejších tantriků prohlubovat a zdokonalovat naše tantrické zkušenosti. Jde o ideální příležitost setkávat se pravidelně se skupinou otevřených a srdečných lidí, kteří touží rozvíjet svoje niterní prožívání a co nejvíce se otevírat okamžiku TADY a TEĎ. Cyklus je koncipován spíše pro jednotlivce a zkušenější tantrické páry, které se chtějí potkávat s dalšími lidmi.

Tantrická praktika doporučujeme absolvovat jako celý pětidílný cyklus. Vždy je pro všechny fajn, když se potkává skupina lidí, kteří spolu chodí na semináře společně. Pomůže to vybudovat větší bezpečí, blízkost a otevřenost. Cena pětidílného cyklu bude z tohoto důvodu zvýhodněna, abychom vás podpořili chodit cvičit pravidelně :-) Ti co se přihlásí rovnou na celý cyklus, budou mít jeden večer zdarma jako bonus a uhradí za pětidílný cyklus cenu čtyř jednotlivých večerů.

Pro páry, resp. dvojice muž a žena je možné přihlásit se i na jednotlivý večer na stránce Tantrická praktika – večerní tantra workshop. Pro jednotlivce je to možné spíše v případě onemocnění přihlášených na celý cyklus.  Snažíme se zajistit vyrovnanou paritu muži/ženy, proto je třeba informovat o své možné nepřítomnosti co nejdříve, abychom mohli potvrdit účast dalším.

cyklus únor až květen (čtvrtky 1x za 3 nebo 4 týdny, 5 večerů)

termíny se připravují

Program jednotlivých večerů bude průběžně upravován i s ohledem na přání a potřeby účastníků. Své náměty nám můžete posílat již v poznámce přihlášky nebo mailem na skola@umenimilovani.cz.

Každý z večerů bude věnován jinému tématu. Postupně projdeme různá cvičení, masáže a rituály z tantry i Quodoushky. Hlavním záměrem tantrických praktik je prohloubit a zažít si dovednosti tak, aby se staly naší součástí v běžném životě.

Cvičení a rituály

Příklad témat, kterým se budeme věnovat:
– rituál probouzení smyslů
– rituál dýchání a propojování energetických těl skrze různé čakry
– otevírání energetického těla
– uvědomování si vlastních hranic
– schopnost svobodně požádat o to, co si přeji, umět vlídně odmítnout přání jiných
– setkání ve tmě – rituál probouzení vnitřního zraku
– kontaktní tanec
– tantrické masáže
– vědomý dotek ve více než ve dvou
– orgasmická meditace
– Ohnivý dech – rituál z Quodoushky
– rituál uctění Šivy a Šakti
– cvičení na posilování PC svalů a rozeznívání vnitřní flétny
– prohlubování meditačních dovedností

Pro koho jsou tantrická praktika určena

Tantrická praktika jsou otevřena všem tantrikům, tzn. absolventům jak našich kurzů, tak dalších tantrických, quodoushkových a bodyworkových seminářů. Tyto večery vznikly primárně z důvodu umožnit jednotlivcům setkávat se s dalšími pokročilejšími na této krásné a někdy náročné cestě seberozvoje. Večery jsou však otevřené i párům, které mají zájem se těchto večerů zúčastnit a sdílet energie s ostatními, případně je možné, aby partneři párovými cvičeními procházeli pouze spolu.

Pokud jste na těchto praktikách dosud nebyli, uveďte prosím jaké kurzy máte za sebou. Tyto večery nenahrazují kurzy a jsou určeny pro praktikování již získaných dovedností a jejich prohloubení. Tzn. bez předchozích zkušeností není možné se k těmto večerům připojit.

Pokud jste zatím neabsolvovali kurz tantrických masáží nebo u nás UM1, M1 a M2 případně dvouletý výcvik, doporučujeme zajít nejdříve na tato méně pokročilá setkání a oslavy:

Snažíme se zajistit vyrovnaný počet mužů a žen, ale občas někdo na poslední chvíli odvolá účast a proto se to ne vždy podaří.

Přihláška na kurz

Tantrická praktika – cyklus 5 večerů
V páru?
Ano
Ne
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR
Přihlásit se