Kouzlo vědomého doteku a výuka tantrické masáže (M1)

Tantrická masáž - Škola Umění milování, Jan Komeda

Osvojte si základní dovednosti relaxační, celostní a tantrické masáže.

 

Prožijete si, jak může být úžasné odevzdat se při masáži, která uctí celou vaši bytost.

Přijďte se naučit láskyplný smyslný rituál tantrické masáže. Ve víkendovém kurzu objevíte svět magického doteku, který rozezní nejen vaše tělo, ale i duši. Zažijete stav krásného uvolnění a blaženosti. Porozumíte, jak rozvádět energii a vzrušení do celého těla. Masáž se naučíte dávat i přijímat.

Během kurzu získáte potřebné informace a dovednosti pro smyslné masírování svého partnera, který pod vašimi doteky roztaje. Vyzkoušíte si vše potřebné. Při tomto semináři se nepředpokládá praktikování masáže intimních partií.
Cílem tohoto základního kurzu je přijatelným způsobem, který nejde do plné intimity, předat potřebné znalosti a dovednosti, díky kterým budete moci využívat základní techniky relaxační, celostní a tantrické masáže ve svém běžném životě. Tento kurz je určen pro všechny, kteří zatím nemají žádnou nebo mají jen malou zkušenost s poskytováním a vědomým přijímáním celostních masáží.

V průběhu kurzu se seznámíte se všemi potřebnými typy hmatů a technik, abyste ve svém intimním životě mohli plně využívat jejich nádherného potenciálu. Pro ty, kteří by se rádi věnovali poskytování těchto masáží profesionálně, je tento kurz úvodním.

Jak je uvedeno v nadřazené kapitole Mistrovství masáže, jsou základní rozdíly v cílech jednotlivých typů masáží. Důležitá je pozornost a vědomí masírujícího, i toho kdo masáž přijímá. Zažili jsme mnohokrát na sobě i na ostatních situaci, kdy po dvaceti minutách masáže byl přijímající ve stavu hluboké relaxace a změněného stavu vědomí. Po hodinové masáži se můžete dostat do stavů, které jste dosud nepoznali.

Jde o prožitkový workshop, který nepředpokládá znalosti žádného z uvedených typů masáží. Bezpečně a citlivě projdeme základními technikami a principy.

Nahlédneme a prozkoumáme tato témata:

 • jak přijímat celostní masáž
 • je rozdíl mezi přijímáním tantrické a erotické masáže
 • jaké přání bych si chtěl splnit při masáži
 • kde jsou mé osobní hranice, láká mne jejich rozšiřování při masáži
 • je dech a pohyb důležitý při přijímání a dávání masáže
 • jaký dotek mi v běžném životě chybí a jak mou touhu může naplnit erotická nebo tantrická masáž
 • jak mám při masáži komunikovat, co je prospěšná komunikace a co mne naopak odvádí od hlubokého a radostného prožitku
 • nahlédneme pod pokličku různým masážním stylům – tantrická masáž, taoistická erotická masáž, celostní smyslné masáže
 • jaké jsou rozdíly mezi relaxační, erotickou a tantrickou masáží, co mají naopak společné
 • co vše bych mohl(a) při masáži prožít a objevit
 • co je to záměr a jak se s ním pracuje při masáži

Všechny techniky a cvičení jsou zcela dobrovolné. Pokud kdokoliv v libovolný okamžik ucítí, že si nepřeje cvičit, může se na potřebný čas vzdálit do odpočinkové místnosti.

Workshop zahájíme v sobotu v 10 hod. Plánovaná přestávka na oběd 1,5 hod. Předpokládaný konec ve 20 hod. Ve studiu je možné přespat za poplatek 250 Kč za osobu nebo 400 Kč za pár. Nedělní program proběhne  od 10 do 17 hod s přestávkou na oběd.

Přihláška na kurz

Kouzlo vědomého doteku a výuka tantrické masáže (M1)
V páru?
Ano
Ne
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR
Přihlásit se