Transformace stínu do životní síly a osobní svobody (TS1, Play Party a TS2)

Transformace stínu, temný eros vědomé BDSM, Škola Umění milování Jan Komeda

JAK MŮŽE PŘIJETÍ STÍNU, POTLAČENÉ JÁ A VĚDOMÉ BDSM PŘISPĚT KE ŠŤASTNÉMU ŽIVOTU?

PROČ JSOU NÁZORY NA TYTO SMĚRY TAK POLARIZOVANÉ?

VĚDOMÉ BDSM A TEMNÝ EROS JAKO ZDROJ OSVOBOZENÍ, SKRYTÉ ENERGIE A LÁSKY.

Oblíbené spojení dvou kurzů s tematikou transformace stínů a temného erosu TS1 a TS2 v jednom bloku s Play Party ZDARMA navíc!!!

Užijme si čtyři dny velmi oblíbeným transformačním čtyřdenním kurzem radostně, nespoutaně a svobodně!

Tento čtyřdenní velmi oblíbený kurz má nezaměnitelný charakter, náboj a posouvá až překvapivě rychle vpřed v mnoha aspektech života. „Snad největším doporučením je, že mnozí účastníci těchto kurzů je i několikrát opakují.“, když bychom citovali jednu z účastnic: „Dalšími opakováními se posouváme v daných tématech do větší hloubky, lehkosti a radosti současně.“

Jak uvádíme i v úvodním článku s tematikou osobní transformace Erotika, BDSM a Temný Eros, zajímá tato tematika velké množství lidí nejrůznějších profesí a společenského postavení. Názory jsou velmi polarizované a svázané mnoha předsudky. Často i v rámci jedné osoby mezi přiznaným a pravdivým postojem. Semináře tohoto typu považujeme za velmi důležité. V mnoha školách orientovaných na pozitivní myšlení učí, jak „správně pozitivně vnímat svět“. Dokud ale nesestoupíte do hlubin své duše, dokud se budete snažit za každou cenu udržet na slunci aniž projdete svým popelečním obdobím, budou se vám vaše stíny objevovat nevědomě v mnoha běžných i v těch nejnevhodnějších situacích. Neříkáme, že je tento kurz jednoduchý, ale rozhodně je intenzivní. Dary, které na vás čekají cestou do hloubky i zpět za sluncem, vás obohatí na celý život.

Proč nám může transformace stínu, vědomé BDSM a pochopení potlačeného já pomoci

Dokud neporozumíte svým stínům, můžete třeba křičet na svého partnera bez zjevné příčiny, můžete použít fyzické nebo psychické násilí nebo pasivní agresi na své partnery, děti, podřízené … Čím více něco potlačujeme, tím silněji nás to ovládá a častěji nekontrolovatelně explodujeme, pasivní agresí chladně trestáme své nejbližší nebo naopak postupem času zcela otupíme, staneme se apatickými a odřízneme se od své životní energie.

Zkuste s námi v bezpečném prostoru hravou formou prozkoumat svou „temnou stranu“, abyste ji vědomě osvobodili a přijali. Povedeme vás technikami, které to umožní. Přínosy se neprojeví jen v oblasti sexuality, ale prolnou se vám do všech oblastí života. Budete např. sami se sebou mnohem vyrovnanější, budete umět vhodně prosazovat své názory. To, co jste zatím vnímali jako útoky ostatních na vaši osobu, vás nadále nebude ohrožovat. Naopak. Přemění se ve zdroj, ze kterého dokážete čerpat pro sebe.

Podívejte se na krátké pozvání na kurz

Hlavní důvod, proč prozkoumávat své stíny, vědomé BDSM a své potlačené já je velmi prostý. Pomůže nám to uvolnit obrovský zdroj životní energie, který v sobě mnoho lidí díky společenským konvencím a obavám potlačuje. Zároveň s potlačováním svých stínů v sobě dusíme i živost a mohutný zdroj síly. Potřebujeme zažít rozdíl mezi potlačováním a prožíváním vhodnou formou. Příkladem jsou důtky jako symbol. Pro mnohé symbolizují trest. Proto nezažijí, slastné pocity, vzrušení a energie až extáze, které mohou navodit. Zažijete-li jednou láskyplné hlazení a nabíjení energie prostřednictvím zkušeného a vědomého dávajícího, budete chápat, že jste svůj symbol důtek jako trestu transformovali v symbol potěšení a radosti. Dalším příkladem může být žena, neovládající své pocity a nálady, kvůli kterým raději otupí a stane se krotkou, ale se zklidněním se vytratí všechna její nádherná živost. Někteří muži se pro změnu natolik bojí své syrové mužné síly, že ji zcela potlačí a zůstanou v roli „hodného chlapce“. Nemají pak dostatek síly a odvahy na výzvy, které před ně staví jejich ženy, práce a okolní svět. Ztrácí svou přitažlivost a nedaří se jim plně využívat svých schopností.

Kurzy tohoto typu jsou pro některé radostné a zábavné, pro jiné naopak hlavně zpočátku velmi náročné. Ve většině případů však způsobí silnou transformaci mnoha osobních i vztahových témat a neuvěřitelně pozitivně prospějí vašemu dalšímu šťastnému životu.

Přijetí stínu, potlačené Já a vědomé BDSM (TS1)

Prozkoumáme tato témata:

 • co je to stín nebo démon
 • proč se něčím takovým zabývat
 • co jsou mé stíny a jak se s nimi vypořádat
 • nahlédneme do různých technik BDSM a Temného erosu
 • vysvětlíme si jejich rozdíly
 • naučíme se, jak je využít pro prohloubení vztahu, navýšení vášně a rozšíření lásky
 • vyzkoušíme si, jak energii konfliktu transformovat v prohloubení vztahu a v potěšení
 • co jsou má nejtajnější přání a touhy
 • co mi říká submise a dominance
 • prozkoumáme a položíme se do obou protipólů
 • z pohledu vědomého BDSM a Temného erosu nahlédneme, jak žít sám sebe a zároveň posilovat vztah ke svému partnerovi

Play Party – tanec energií, role, dominance a submise

Pod názvem Play Party je možné si představit a zažít mnohé. Vnímáme ji především jako večer, kdy se chceme bavit, prožít něco originálního či výjimečného, hrát si i když již máme za sebou pár desítek let. Tento večer bude prostorem pro bezpečné a zábavné zkoumání, jak moc radosti, živosti a blízkosti můžeme prožít, pokud si dovolíme v sobě rozproudit i energie dominance a submise, dovolíme-li si vstoupit do rolí a situací o kterých třeba ve svých představách zatím jen sníme. Účast na Play Party je podmíněna i stylem oblečení. Cokoliv s tematikou dominance-submise, erotický kostým či prádlo, bondage, fetiš, latex, Burleska … vše co probouzí touhu, vzrušení, jde za hranice běžnosti a i díky tomu se osobní transformace dotkne témat, která byla doposud skrytá.

Od 50 odstínů šedi k nekonečnu barev vášně (TS2)

Toužíme po intenzivních a vášnivých prožitcích. Tuto touhu představa o dominanci a submisi hodně naplňuje. Realita je však ještě mnohem intenzivnější a překvapivě nesmírně užitečná a obohacující jak pro intimní setkávání, tak ještě více pro náš “běžný” pracovní a rodinný život. Tento kurz silné osobní transformace vede dále v poznání, jak se v životě naučit mnohem lépe využívat role, kdy vedeme a kdy máme následovat vedení někoho dalšího. Místo abychom bojovali, začínáme přirozeně a vědomě vést nebo následujeme a nepřicházíme o vlastní energii.

Pokud vás zajímají hry s dominancí a submisí, odevzdáním se a ovládáním, máte zájem více porozumět důležitosti obou pólů pro vztahy, práci, rodinu i sexualitu, přijďte prozkoumat, která role vás více přitahuje a naplňuje. Dovolte si užít být tak trochu jiní, odvážní, hraví, svobodní. Zažijete si techniky vědomého BDSM a Temného erosu. Ukážeme si, jak i dlouhodobý vztah rozehrát barvami vášně. V našem kurzu najdete bezpečný prostor lidí s otevřeným a chápajícím srdcem …

Transformace stínu – OHLASY

Ahoj,
stále ještě mi doznívají krásné zážitky z víkendového kurzu BDSM II, který jsem si nesmírně užil a myslím, že i Radka. Dokážete krásně probudit, povzbudit a pootevřít dveře k novým zážitkům a poznání krásy života. Podařilo se mi odpoutat od všedního života a naplnit své srdce láskou. Nádherný prožitek mi byl báječnou odměnou.

Martin

S mým manželem jsme absolvovali již několik kurzů Školy Umění milování, všechny byly velmi pozitivní, praktické a obohacující. Ale kurz Temného erosu totálně předčil má očekávání (i když byla nemalá) co je vůbec možné zažít, prožít a následně změnit ve svém životě – tedy pokud do něj půjdete naplno, otevřeně a bez předsudků. Byl velmi hluboký a intenzivní, to, co jsem zažívala na něm, se mi vrací dále i v běžném životě – umožnil mi uvědomit si a sáhnout si na svou ohromnou sílu a sílu svého partnera – jak dokáže být ničivá, když ji nasměrujeme špatným směrem a jak tvořivá a nádherná, když s ní pracujeme. Odkryl mi zcela nový svět vzrušení a možností prožitku. A když jsem si prošla rituálem zvědomění démona (což byl jeden z nejtěžších zážitků, co jsem kdy na své cestě sebepoznání absolvovala), pomohl mi vrátit do života to, co mi nejvíce chybí – radost z běžných okamžiků, chuť žít a prožívat a být sama sebou. Pokud k tomu přidám jako „vedlejší efekt“ vysokou míru hravosti a radost ze života, ze své energie, ze setkání s ostatními lidmi, můžu jen poděkovat Honzovi za umožnění toho všeho a s jistotou říci – jdeme dál.

To vše je vedeno vysoce profesionálně, zcela plně přítomně a především s velkým citem a respektem k tomu, jak jednotlivé aktivity a energie snáší a pracují s každým z účastníků.

Fantastické aktivity a cvičení, naprosto dokonalé dolaďování atmosféry hudbou, tvé Honzo nejenom znalostní spektrum, ale velmi kvalitní lektorské vedení – pro mě jako lektora a kouče je vždy velkou školou, jak pracuješ s jednotlivými individuálními názory, jak citlivě, ale zároveň velmi přímo a nekonfliktně dokážeš říct, co je potřeba. Respekt a bezpečné prostředí, které vytváříš, zároveň otevřenost a možnost nechat prožít každého vše v jeho levelu, možnostech a energii.

Jana      více ohlasů.

V průběhu workshopu vytvoříme bezpečné a láskyplné prostředí, ve kterém s ohledem na stav každého jednotlivce a páru projdeme uvedená témata. Pokud kdokoliv v libovolný okamžik ucítí, že si nepřeje cvičit, může se na potřebný čas vzdálit do odpočinkové místnosti.

Mnohé z této tematiky můžete začít objevovat i na námi pořádaném Festivalu transformace na začátku letních prázdnin.

Transformace stínu do životní síly a osobní svobody (TS1, Play Party a TS2)

Od:
18. 07. 2024 - 10:00
Do:
21. 07. 2024 - 16:00
Typ:
vícedenní kurz
Úroveň:
ze základní do pokročilé
Kde:
Praha, Petřiny, Na Petřinách 82
Cena:
1. Cena pro pár se vztahuje i na dvojici muž a žena přihlášené jednou přihláškou a zaplacené jednou platbou. 2. V rámci tohoto kurzu mají účastníci Play Party ZDARMA 3. Dvojice, které již TS1 absolvovali mají k dispozici dodatečnou slevu 2000 Kč - uveďte to do poznámky přihlášky a odešlete o 2.000 Kč méně proti platební instrukci

8700 Kč za osobu nebo 14700 Kč za pár
Určeno pro:
páry i jednotlivce
Lektoři:
Jan a Marie

Transformace stínu do životní síly a osobní svobody (TS1, Play Party a TS2)

Od:
01. 11. 2024 - 10:00
Do:
04. 11. 2024 - 16:00
Typ:
vícedenní kurz
Úroveň:
ze základní do pokročilé
Kde:
Praha, Petřiny, Na Petřinách 82
Cena:
1. Cena pro pár se vztahuje i na dvojici muž a žena přihlášené jednou přihláškou a zaplacené jednou platbou. 2. V rámci tohoto kurzu mají účastníci Play Party ZDARMA 3. Dvojice, které již TS1 absolvovali mají k dispozici dodatečnou slevu 2000 Kč - uveďte to do poznámky přihlášky a odešlete o 2.000 Kč méně proti platební instrukci

Využijte nižších cen za včasné přihlášení a úhradu kurzovného:
1. Zvýhodněná cena - úhrada do 20.08.2024: 8269 Kč za osobu nebo 14269 Kč za pár
2. Standardní cena: 8700 Kč za osobu nebo 14700 Kč za pár
Určeno pro:
páry i jednotlivce
Lektoři:
Jan a Marie

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR