ONLINE – Transformace osobního stínu do životní síly a osobní svobody – úvodní večer (TS0-OL)

Transformace stínu Jan Komeda

JAK MŮŽE PŘIJETÍ STÍNU PŘISPĚT KE ŠŤASTNÉMU ŽIVOTU?

JAKÉ MÁM STÍNY?

JAK MOHU SVŮJ STÍN ZVLÁDNOUT A ZÍSKAT DALŠÍ SKRYTOU ENERGII A OSOBNÍ SVOBODU?

Dokud neuděláte podvědomí vědomím, tak Vám bude řídit Váš život a Vy tomu budete říkat osud. C. G. Jung

Unikátní příležitost vstoupit do zkoumání svého stínu po dobu nouzového stavu ONLINE za dobrovolnou cenu pro všechny poškozené vládními opatřeními. Jde o úvodní večer do problematiky osobních stínů, který je ideálním úvodem pro všechny, kteří chtějí objevit, jak zásadní vliv na nás stín má. Dle mnohých ovlivňuje naše podvědomí více jak 90% našeho života, přestože se svůj život snažíme stále rozvíjet především vědomím a intelektem. Proto potřebujeme začít pracovat metodami, které dokáží pracovat i se vzorci uloženými hluboko v našem podvědomí.

Tento večer je skvělý pro všechny, kterým záleží na odblokování své plné životní síly a získání skutečné osobní svobody a zatím váhají na tuto cestu vykročit. Dozvíte se, jaká je teorie ať pochází od C.G. Junga, šamanů nebo tantrických pramenů. Na jednoduchých a přitom silných cvičeních porozumíte, jakými postupy pracovat sám se sebou.

Podívejte se na krátké pozvání ke kurzům zabývajícími se osobním stínem a metodami jak ho zpracovat:

 

Proč nám může transformace stínu tolik prospět? Proč je vlastně NEZBYTNÁ?

Dokud neporozumíte svým stínům, můžete třeba křičet na svého partnera bez zjevné příčiny, můžete použít fyzické nebo psychické násilí na své děti, podřízené … Čím více něco potlačujeme, tím silněji a častěji nekontrolovatelně explodujeme, pasivní agresí chladně trestáme své nejbližší nebo naopak postupem času zcela otupíme, staneme se apatickými a odřízneme se od své životní energie.

Zkuste s námi v bezpečném prostoru hravou formou prozkoumat svou „temnou stranu“, abyste ji vědomě osvobodili a přijali. Povedeme vás technikami, které to umožní. Přínosy se prolnou do všech oblastí života. Budete např. sami se sebou mnohem vyrovnanější, budete umět vhodně prosazovat své názory. To, co jste zatím vnímali jako útoky ostatních na vaši osobu, vás nadále nebude ohrožovat. Naopak. Přemění se ve zdroj, ze kterého dokážete čerpat pro sebe.

Hlavní důvod, proč prozkoumávat své stíny, vědomé BDSM a Temný eros je velmi prostý. Pomůže nám to uvolnit obrovský zdroj životní energie, který v sobě mnoho lidí díky společenským konvencím a obavám potlačuje. Zároveň s potlačováním svých stínů v sobě dusíme i živost a mohutný zdroj síly. Potřebujeme zažít rozdíl mezi potlačováním a prožíváním vhodnou formou. Příkladem může být žena, neovládající své pocity a nálady, kvůli kterým raději otupí a stane se krotkou, ale se zklidněním se vytratí všechna její nádherná živost. Někteří muži se pro změnu natolik bojí své syrové mužné síly, že ji zcela potlačí a zůstanou v roli „hodného chlapce“. Nemají pak dostatek síly a odvahy na výzvy, které před ně staví jejich ženy, práce a okolní svět. Ztrácí svou přitažlivost a nedaří se jim plně využívat svých schopností.

Kurzy tohoto typu jsou pro některé radostné a zábavné, pro jiné naopak hlavně zpočátku velmi náročné. Ve většině případů však způsobí silnou transformaci mnoha osobních i vztahových témat a neuvěřitelně pozitivně prospějí vašemu dalšímu šťastnému životu.

Transformace osobního stínu – vybraná témata

  • povíme si jaké základní techniky a postupy můžeme pro zpracování stínu využít
  • vysvětlíme si jejich rozdíly
  • naučíme se, jak je využít pro prohloubení vztahu, navýšení vášně a rozšíření lásky
  • porozumíme, jak energii konfliktu transformovat v prohloubení vztahu a v potěšení
  • co je to stín nebo démon
  • proč se něčím takovým zabývat
  • jaká přání, potřeby či touhy mne ovládají
  • co jsou mé stíny a jak se s nimi vypořádat
  • co mi říká jin a jang, submise a dominance
  • z pohledu stínu nahlédneme, jak žít sám sebe a zároveň uzdravovat své vztahy

Transformace osobního stínu – cena

Transformace stínu pomohla již bezpočtu účastníků. Domníváme se, že může mnoha lidem pomoci překonat i toto náročné období.

Uvědomujeme si, že mnoho z nás je vládními opatřeními přímo ohroženo na ekonomické existenci a následně díky vysoké hladině stresu i zdraví. Rozhodli jsme se proto, umožnit osobám poškozeným vládními opatřeními účastnit se semináře za dobrovolnou cenu. Pokud se vás to týká, uveďte do poznámky v přihlášce obor, který zajišťoval vaše příjmy a je omezen a napište částku, kterou můžete zaplatit. Automaticky vám po přihlášce přijde instrukce na plnou cenu, ale následně to ručně opravíme. Vy zašlete v souladu s platební instrukcí částku dle vašich možností, kterou jste uvedli do poznámky, tak se platba spáruje a vaše přihláška bude platná. Něco ale je třeba uhradit, aby mnoho nepotvrzených přihlášek neblokovalo místo ostatním. Nebojte, nebudete muset nikdo vyplňovat hodiny formuláře a čestná prohlášení, věříme vám i na karmu :-) Současně víme, že ne všichni jsou ekonomicky poškozeni. Jsou naopak i obory, které díky nové situaci vzkvétají, či jsou silně dotovány státním rozpočtem. Proto prosíme ty, kteří jste nebyli ovlivněni negativně, respektujte cenu dle času přihlášení. Pokud chcete podpořit naše aktivity, zašlete příspěvek i vyšší za ostatní, kteří nyní potřebují ušetřit každou stokorunu.

Transformace osobního stínu – ONLINE – ORGANIZACE KURZU

Workshop proběhne online. Nejpozději v den, kdy kurz proběhne pošleme info-mail se vším co budete potřebovat vědět.

TRANSFORMACE STÍNU A JEHO PŘIJETÍ – návaznost kurzů

Teorii a praxi stínů se za pomoci mnoha různých rituálů a technik věnujeme v těchto kurzech.

Přihláška na kurz

ONLINE – Transformace osobního stínu do životní síly a osobní svobody – úvodní večer (TS0-OL)
V páru?
Ano
Ne
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR
Přihlásit se