Umění masáže intimních partií (M3)

Umění masáže intimních partií

Naučte se lásky-plné umění masáže intimních partií.

Staňte se mistrem potěšení, který bude umět rozeznít nejen intimní partie svého partnera ale i jeho srdce a duši! Kurz vám dá neskonale více než jen video masáž intimních partií.

Masáže intimních partií mohou mít mnoho různých forem a cílů. V první řadě se stanete mistrem potěšení, který bude umět úžasně rozeznít intimní partie vašeho partnera. Projdeme odlišnosti ve vnímání mužů a žen, naučíme se sérii intimních doteků pro jednotlivá pohlaví, prozkoumáme mužskou i ženskou erotogenní mapu a ukážeme si, jak otevřeně komunikovat se svým partnerem v oblasti sexuality. Často totiž platí, že doteky, které dělají dobře mně, nemusí stejně tak dobře působit na partnera. Každý jsme jedinečný a reagujeme na stejné podněty odlišně. Komunikovat a pravdivě vyjadřovat naše pocity bez studu a obav, je první krok k plnému prožívání.

Využijeme dovedností, léčení a domácí praxe z předchozích dvou víkendů (M1 a M2) a přibereme bohaté techniky masáže intimních partií se záměrem potěšení. Nejčastějším cílem masáže intimních partií, jako přirozené součásti tantrické nebo erotické masáže, je potěšení, vzrušení a orgasmus. Smyslem však může být rovněž rozšířený celotělní orgasmus nebo přeformátování negativních otisků zakódovaných v našem těle do radosti.

Mnozí na tomto kurzu zažijí doteky a pocity, ke kterým dosud neměli přístup. Můžete mít dojem, že jste v sexu vyzkoušeli snad vše a výborně vám funguje. Budete však překvapeni, jak mnoho vám tyto techniky přinesou.

V průběhu kurzu se obeznámíte se všemi potřebnými typy hmatů a technik tak, abyste ve svém intimním životě mohli plně využívat jejich nádherného potenciálu.

Na kurzu panuje velmi otevřená a láskyplná atmosféra, která nám umožní ponořit se do hlubokých stavů uvolnění a relaxace na straně jedné a rozšíření svých hranic a pocitů na straně druhé.

Prozkoumáme tato témata:

  • Jak přijímat masáž intimních partií?
  • Jaké přání bych si chtěl(a) splnit při tomto typu masáže?
  • Kde jsou mé osobní hranice, láká mne jejich rozšiřování?
  • Jak pracovat se záměrem při masáži intimních partií?
  • Co se skrývá pod pojmem celostní smyslná masáž?
  • Co je dobré vzít si z taoistické erotické masáže?
  • Jak a kdy mám při masáži komunikovat, abych dosáhl(a) změněného stavu vědomí a extáze?
  • Jak naplno využít orgasmického potenciálu v meditacích, které využívají sexuální energii?

Záleží jen na vás, jak daleko se vydáte. Všechny techniky a cvičení jsou zcela dobrovolné. Pokud však kdokoliv v libovolný okamžik narazí na své hranice, má možnost se na potřebný čas vzdálit do odpočinkové místnosti.

Workshop zahájíme v sobotu v 10 hod. Plánovaná přestávka na oběd 1,5 hod. Předpokládaný konec ve 21 hod. Ve studiu je možné přespat za poplatek 250 Kč za osobu nebo 400 Kč za pár. Nědělní program proběhne  od 10 do 18 hod s přestávkou na oběd.

NEZBYTNÝ PŘEDPOKLAD PŘED KURZEM A NAVAZUJÍCÍ VÍKEND

Před tímto kurzem je třeba absolvovat a praktikovat dovednosti z těchto víkendů:

Navazujícím kurzem je

a dále pro všechny, kteří se chtějí tantrickým masážím věnovat profesionálně

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR