Zimní slunovrat aneb Silvestr před Silvestrem – oslava plnění přání

Zimní slunovrat Skola Umeni milovani Jan Komeda

Zimní slunovrat - načerpejte energii a předejte ji do svých záměrů pro rok 2020.

Dovolte své životní energii naplnit vaše sny a vize.

Užijte si magické hry a rituály.

Zimní slunovrat aneb Silvestr před Silvestrem – oslava plnění přání je inspirující a nabíjející den a noc. Je nádherným rozloučením s odcházejícím rokem a jedinečným způsobem, jak podpořit své záměry pro další rok tradicemi tantry, keltů, slovanů a indiánských kmenů. Letošní zimní slunovrat vychází na pondělí 21.12. 11:03. Aby se co nejvíce z vás mohlo této oslavy zúčastnit, sejdeme se jako loni v sobotu ráno 19.12. a budeme mu věnovat celý den a noc až do půlnoci. Naplněn je obdobným programem jako předchozí roky Silvestr. Samotný Silvestr vedeme a organizujeme v Černívsku ve dnech 29.12.2020 až 2.1.2021 spolu s dalšími lektory z Cest transformace: Alchymie transformace – Novoroční oslava.

Přijďte s námi oslavit nástup slunce a přicházející nový rok. Společně prožijeme zimní slunovrat hrou a zábavou ve společnosti lidí s otevřeným a tolerantním srdcem v plně nekuřáckém prostředí. V bezpečném prostoru budeme navyšovat a expandovat energii kontaktními hrami, tancem, meditací a tradičními rituály. V expandované energii si budeme plnit svá přání.

Dovolte sami sobě otevřít se energii a naplnit své sny a vize. Odměnou nám bude uvolnění, radost, vzrušení, láska, vášeň, svoboda, přijetí a blízkost. V rytmu bubnů ozdobeni magickými symboly na svých tělech vás provedeme posledním dnem v roce a společně si podpoříme záměry pro nový rok.

Zimní slunovrat:

– hledání záměru pro rok 2021 a jeho ztvárnění jantrou
– rituál splněných přání
– silvestrovský bazar
– co na to naši keltští a slovanští předci
– posvátný párový tantrický rituál Maithuna, který bude probíhat v těch párech, v kterých na oslavu přijdeme s alternativou pro ty, kteří v páru nejsou a chtějí rituálem projít sami za sebe nebo ve dvojicích utvořených v rámci večera.

Nezapomínejme si hrát! Nezapomínejme se radovat! Všichni se zkušenostmi z tantry, bodyworku či šamanismu jste srdečně zváni do kruhu laskavých lidí s otevřeným srdcem. Po takovýchto setkáních odcházíme nádherně uvolněni, nabití energií a s chutí do všeho co nás další rok čeká.

Sejdeme se v sobotu 19. 12. 2020 mezi 9:45-9:55 abychom mohli začít od 10:00 hodin. Program je plánován do 20. 12. 2020 1:00. Ve volné zábavě je možné pokračovat až do rána.

S ohledem na limitovaný počet míst nám prosím zašlete přihlášku na Zimní slunovrat – magickou oslavu plnění přání co nejdříve. Všichni účastníci mohou v rámci příspěvku ve studiu přespat. Je to výborná příležitost ke sdílení a spočinutí ve společně získané energii.

Počty žen a mužů plánujeme zajistit vyrovnané. Tzn. první přihlášení jednotlivci mají větší pravděpodobnost potvrzení účasti.

SETKÁNÍ, OSLAVY A PRAKTIKA

Zajímáte-li se o setkávání s lidmi, kteří se radují ze života a mají zkušenosti z našich kurzů nebo jiných obdobných seminářů, přijďte mezi nás na některou z těchto akcí:

Tantrická praktika slouží k procvičování dovedností získaných v rámci různých kurzů nejen ve Škole Umění milování.

Oslavy jsou příležitostí setkávat se minimálně 1x za čtvrtletí v komunitě lidí s otevřeným srdcem a oslavit radost ze života bez alkoholu, kouře a o to intenzivněji ve svém vnitřním světě v blízkosti všech ostatních.

Zimní slunovrat aneb Silvestr před Silvestrem – oslava plnění přání

Kdy:
19. 12. 2020
V kolik:
10:00 - 1:00
Typ:
oslava
Úroveň:
pokročilá
Kde:
Praha
Cena:
Využijte nižších cen za včasné přihlášení a úhradu kurzovného:
1. Zvýhodněná cena - úhrada do 27.11.2020: 2500 Kč za osobu nebo 3900 Kč za pár
2. Standardní cena: 2900 Kč za osobu nebo 4400 Kč za pár
Určeno pro:
jednotlivce i páry
Lektoři:
Jan a Marie

Přihláška na kurz

Zimní slunovrat aneb Silvestr před Silvestrem – oslava plnění přání
V páru?
Ano
Ne
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR
Přihlásit se