ŽivotaBudič – BEST TASTE

ZivotaBudic - BEST TASTE

Udělejme další krok k moudrosti: "Co v životě s pokorou přijmout a co v životě změnit. Objevme v sobě sílu a radost pro vše co změnit máme."

Hloubka a lehkost, Svoboda a odpovědnost, Láska, přijetí a radost

Životabudič je krásné české složené slovo, z kterého je hned jasné, že jde o něco co v nás probudí více živosti. Kdybychom tento kurz nevedli a tušili jaký je, bude to právě to, kde bychom chtěli jako účastníci být. Není významné, zda v této oblasti začínáte nebo jste v ní deset let. Naplníme zde ono pravidlo současného žití zdánlivě opačných protipólů. Jinými slovy dovolíme si v jeden okamžik žít uklidňující a bezpečnou vodu současně se žhavým, nespoutaným a vášnivým ohněm.

Chvíli jsme si lámali hlavu nad tím, jak pojmenovat dny, které proběhnout na nádherně upraveném statku Anglická sezóna, před často nejnáročnější podzimní sezónou. Životabudič to vystihuje nejlépe. Budeme v sobě probouzet živost a objevovat, jak si dovolit více prožívat co k nám přichází z vnějšku a současně, jak hluboce se ponořit do svého vnitřního světa a světa partnera. Budou to dny naplněné odpočinkem, skvělou muzikou, tancem, bezpočtem her a rituálů, dynamických či klidových meditací a skvělými masážemi. Naším záměrem bude být co nejvíce ve stavu tady a teď, sami v sobě a v propojení se svými partnery či přáteli. V co nejhlubším uvolnění a proudící energii.

Dovětkem BEST TASTE se snažíme naznačit, že si vychutnáte všechny směry, které učíme.

Pro jednotlivce je to navíc skvělá příležitost k seznámení.

Životabudič – témata, kterým se budeme věnovat

 • jak pochopit co jsem a jak si zvolit kým být chci
 • kruh souhlasu – jak pravdivě vnímat a bezprostředně komunikovat své hranice
 • co vše mohu pro sebe ve Škole Umění milování objevit
 • vztahová témata
 • skvělé masážní dovednosti – např. včetně nesmírně uvolňují hloubkové masáže hlavy
 • transformace stínu
 • Jing jan hry a naplnění svých přání
 • tantrické a šamanské principy
 • podíváme se zábavnou a hlubokou formu na téma vnitřního dítěte
 • prožijeme si, jak jsou emoce dobrý služebník, ale zlý pán
 • krize a jak jí předcházet
 • jak využít konflikt k prohloubení vztahu a převést ho v potěšení
 • jak skutečně žít sám sebe a přitom posilovat vztah ke svému partnerovi
 • bude příležitost i na splnění některých svých přání a podporu záměrů na další období

Životabudič – komu je tento kurz určen

Pro ty z vás, co jste u nás ještě nebyli nebo byli třeba jen na některém z programů, je to skvělá příležitost podívat se na vše co prostřednictvím Školy Umění milování můžete objevit. Základem naší práce je vytváření bezpečného prostoru pro celou skupinu s důrazem na individuální situaci každého účastníka a se zvláštním důrazem na páry. V jednotlivých cvičeních a praktikách si můžete sami zvolit, jak daleko budete chtít jít. Např, je na každém, zda třeba při uvolňující masáži si nechá namasírovat a bude masírovat jen končetiny, záda a nebo celé tělo. Nikdo nic nemusí a všichni mnohé mohou.

Ti kdo jste u nás již na mnohém byli, znáte skvělou atmosféru, bezpečí i to kouzlo, když během pár hodin berete ostatní ve skupině jako báječné přátele. Když začneme plynout s proudem uvolnění, čistíme jedno své téma za druhým a užíváme si radost v bezpočtu jejich forem. Potkáte se s něčím co znáte a naplno si to užijete a zaručujeme, že přijdou i skvělá překvapení ;-)

Životabudič – kde to bude – Statek Anglická Sezóna, Hobšovice (30 km od Prahy)

Kurz proběhne ve stylově zrekonstruovaném statku Anglická sezóna, tento s citem, duší a přitom řemeslnou poctivostí postupně rekonstruovaný statek poskytne báječné zázemí pro všechny naše aktivity, odpočinek a výborné a zdravé stravování.

Životabudič – cena

Cena je tvořena (1) kurzovným a (2) platbou za ubytování a stravu. Platební instrukce k úhradě (1) kurzovného vám přijde obratem po odeslání níže uvedené přihlášky. Přihláška je potvrzena uhrazením platby v souladu s platební instrukcí. (2) Ubytování a stravu budete hradit na místě při příjezdu.

1. Kurzovné je

15.9.2020 = 6.970 Kč za osobu nebo 11.600 Kč za pár

2. Plná vegetariánská penze s ubytováním v krásně upraveném společně sdíleném půdním prostoru. Jednotlivé ložnice pro dvě osoby jsou odděleny zástěnami a záclonami od společného prostoru (viz druhý obrázek). V této variantě je cena 1000 Kč za osobu, den a noc. Tj. 3000 Kč za osobu a celý pobyt.

2.1. Plná vegetariánská penze s ubytováním ve dvoulůžkových pokojích je 1200 Kč za osobu, den a noc. Tj. 3600 Kč za osobu a celý pobyt.

Anglicka sezona

Anglicka sezona zakouti Skola Umeni milovani

Přihláška na kurz

ŽivotaBudič – BEST TASTE
V páru?
Ano
Ne
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR
Přihlásit se