ŽivotaBudič – BEST TASTE

Životabudič - Živá voda - Škola Umění milování - Jan Komeda

Udělejme další krok k moudrosti: "Co v životě s pokorou přijmout a co v životě změnit. Objevme v sobě sílu a radost pro vše co změnit máme."

Hloubka a lehkost, Svoboda a odpovědnost, Láska, přijetí a radost

Životabudič je krásné české složené slovo, z kterého je hned jasné, že jde o něco co v nás probudí více živosti. Kdybychom tento kurz nevedli a tušili jaký je, bude to právě to, kde bychom chtěli jako účastníci být. Není významné, zda v této oblasti začínáte nebo jste v ní deset let. Naplníme zde ono pravidlo současného žití zdánlivě opačných protipólů. Jinými slovy si dovolíme v jeden okamžik žít uklidňující a bezpečnou vodu současně se žhavým, nespoutaným a vášnivým ohněm.

Na začátku května je to i krásný dárek rozvíjející láskyplnost v dlouhodobých vztazích a pro jednotlivce je to navíc skvělá příležitost k seznámení.

Před prvním ročníkem tohoto vyživujícího kurzu a setkání jsme si chvíli lámali hlavu nad tím, jak pojmenovat dny, které proběhnout v atmosféře hravosti a otevřenosti na stylově upraveném statku v průběhu často energeticky náročné podzimní nebo jarní sezóny. Životabudič to vystihuje nejlépe. Budeme v sobě probouzet živost a objevovat, jak si dovolit více prožívat co k nám přichází z vnějšku a současně, jak hluboce se ponořit do svého vnitřního světa a světa partnera. Budou to dny naplněné odpočinkem, výbornou hudbou, tancem, bezpočtem her a rituálů, dynamických či klidových meditací a skvělými masážemi. Naším záměrem bude být co nejvíce ve stavu tady a teď, sami v sobě a v propojení se svými partnery či přáteli. V co nejhlubším uvolnění a proudící energii. Mnozí spokojení účastníci sdíleli, že název skvěle vystihuje atmosféru a energii, v které se po něm odjíždí. Mnozí jezdí opakovaně díky tomu, jak skvěle se cítili v předchozích ročnících této nové tradice oslavy života.

Dovětkem BEST TASTE se snažíme naznačit, že si vychutnáte všechny směry, které učíme.

Životabudič – témata, kterým se budeme věnovat

 • jak pochopit co jsem a jak si zvolit kým být chci
 • kruh souhlasu – jak pravdivě vnímat a bezprostředně komunikovat své hranice
 • co vše mohu pro sebe ve Škole Umění milování objevit
 • vztahová témata
 • skvělé masážní dovednosti – např. včetně nesmírně uvolňují hloubkové masáže hlavy
 • transformace stínu
 • Jin jang hry a naplnění svých přání
 • tantrické a šamanské principy
 • podíváme se zábavnou a hlubokou formu na téma vnitřního dítěte
 • prožijeme si, jak jsou emoce dobrý služebník, ale zlý pán
 • krize a jak jí předcházet
 • jak využít konflikt k prohloubení vztahu a převést ho v potěšení
 • jak skutečně žít sám sebe a přitom posilovat vztah ke svému partnerovi
 • bude příležitost i na splnění některých svých přání a podporu záměrů na další období

Životabudič – komu je tento kurz určen

Pro ty z vás, co jste u nás ještě nebyli nebo byli třeba jen na některém z programů, je to skvělá příležitost podívat se na vše co prostřednictvím Školy Umění milování můžete objevit. Základem naší práce je vytváření bezpečného prostoru pro celou skupinu s důrazem na individuální situaci každého účastníka a se zvláštním důrazem na páry. V jednotlivých cvičeních a praktikách si můžete sami zvolit, jak daleko budete chtít jít. Např, je na každém, zda třeba při uvolňující masáži si nechá namasírovat a bude masírovat jen končetiny, záda a nebo celé tělo. Nikdo nic nemusí a všichni mnohé mohou.

Ti, kdo jste u nás již na mnohém byli, znáte skvělou atmosféru, bezpečí i to kouzlo, když během pár hodin berete ostatní ve skupině jako báječné přátele. Když začneme plynout s proudem uvolnění, čistíme jedno své téma za druhým a užíváme si radost v bezpočtu jejich forem. Potkáte se s něčím co znáte, naplno si to užijete a přijdou i skvělá překvapení ;-)

Jarní Životabudič v roce 2023 proběhne v nádherném centru Živá voda v Kohoutově

Kurz proběhne na jednom z nejkvalitněji zrekonstruovaném centru. Tento s citem, duší a přitom řemeslnou poctivostí postupně rekonstruovaný statek poskytne báječné zázemí pro všechny naše aktivity, odpočinek a výborné a zdravé stravování. Usedlost leží v lesích a polích a budeme mít tedy dostatek soukromí na vše hravé a zároveň dostatek klidu a zdravé přírody kolem nás na odpočinek a uvolnění.

Kohoutov 143, Kohoutov, Czech Republic, 54401

Životabudič – cena

Cena je tvořena (1) kurzovným a (2) platbou za ubytování a stravu. Platební instrukce k úhradě (1) kurzovného vám přijde obratem po odeslání níže uvedené přihlášky. Přihláška je potvrzena uhrazením platby v souladu s platební instrukcí. (2) Ubytování a stravu budete hradit na místě při příjezdu.

1) Kurzovné je uvedeno na konci popisu kurzu pro jednotlivce i páry.

2. Celý pobyt je možné zahájit pátečním odpoledním příjezdem a využít tak příjemné místní přírody na odpočinek. Program zahájíme večerním blokem. Končíme ve sváteční pondělí odpoledním blokem. Akce tedy probíhá 4 dny bez nutnosti brát si dovolenou. V centru spíme 3 noci.

2.1a) Ubytování ve vícelůžkových pokojích (jednotlivci i páry) = 590 Kč za osobu a noc. tj. 1.770 Kč za osobu a celý pobyt.

2.1b) Ubytování pro páry v pokojích vyčleněných pro dvě osoby = 760 Kč za osobu a noc. tj. 2.280 Kč za osobu a celý pobyt.

2.2) Plná vegetariánská penze 540 Kč za osobu a den. Tj. 1.620 Kč za osobu a celý pobyt.

Pár fotografií z centra Živá voda

Životabudič - Živá voda - Škola Umění milování - Jan Komeda

 

 

 

 

 

 

 

Životabudič - Živá voda - Škola Umění milování - Jan Komeda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR