ONLINE Meditace – živý večer vedoucí k vnitřní síle, osobním zdrojům a vyrovnanosti (OL)

 • vyrovnanost

 • moudrost

 • osobní síla – silové zvíře

 • osobní i nadosobní láska

 • spontánnost

 • svoboda

 • podpora zdraví

Meditace – živý večer vedoucí k vnitřní síle, osobním zdrojům a vyrovnanosti. Čím náročnější je situace kolem nás, tím více nám prospívá, obrátíme-li pozornost do svého vnitřního světa, ke zdrojům, kterými disponujeme i když k nim nemáme zatím přístup.

Věříme, že osobní setkání a prožívání na prezenčních seminářích je nenahraditelné. Pečlivě jsme proto zvažovali, co by bylo možné zprostředkovat i na dálku. Tento meditační večer je jeden z několika živých online večerů, kterými se pokusíme přispět k větší pohodě, radosti a vnitřní síle v tomto náročném období. Navíc ONLINE semináře po dobu nouzového stavu jsou za dobrovolnou cenu. Tj. ti co jsou ekonomicky poškozeni vládními opatřeními mohou zaslat libovolnou nižší částku. Ostatní prosím respektujte standardní cenu nebo přispějte za ty, co to mají teď náročné. Těšíme se tentokrát na blízké setkání s vámi na dálku. Faktem je, že energie nemá fyzická omezení.

Meditace – živý online večer – co můžete očekávat?

Přejeme si, aby tento večer byl plnohodnotný, ne jen online náhražka či povídání na dálku. Vytvoříme prostor pro počáteční zasazení meditací do aktuálního kontextu a sdílení. Následně se hluboce ponoříme každý do svého vnitřního světa s nadčasovým záměrem.

Při slovem vedené meditaci, místy částečně podbarvené tematickou hudbou a zvuky vás povedeme k vnitřním zdrojům:

 • vyrovnanost
 • moudrost
 • osobní síla – nejspíše přijdou i vnitřní silová zvířata
 • osobní i nadosobní láska
 • spontánnost
 • svoboda
 • podpora zdraví

Ti co jste prošli našimi kurzy nebo máte zkušenosti s různými typy meditací se s vysokou pravděpodobností ponoříte do silného a hodnotného prožitku. I pokud jste u nás absolvovali mnoho kurzů, bude v tomto večeru pro vás hodně nového. Pokud s meditacemi nemáte zatím zkušenosti, je to vhodná příležitost, jak si zkusit, kam se mohu dostat ve svém vnitřním prostoru. Mnoho lidí už při prvním pokusu prožívá novou životní zkušenost. Někdy je třeba prostě začít ;-)

Nejméně 2 dny před tímto online meditačním večerem obdržíte info-mail se všemi podrobnostmi.

Meditace – živý online večer – cena

Uvědomujeme si, že mnoho z nás je vládními opatřeními přímo ohroženo na ekonomické existenci a následně díky vysoké hladině stresu i zdraví. Rozhodli jsme se proto, že cena za tento workshop bude dobrovolná dle vašich možností.

Meditace jen na našich kurzech pomohli již tisícům účastníků získat více radosti, vyrovnanosti a návrat k vlastním zdrojům. Domníváme se, že tento večer může mnoha lidem pomoci překonat náročné období. Současně víme, že ne všichni jsou ekonomicky poškozeni. Jsou naopak i obory, které díky nové situaci vzkvétají, či jsou silně dotovány státním rozpočtem. Proto prosíme ty, kteří jste nebyli ovlivněni negativně, respektujte standardní cenu (600 Kč/osoba nebo 1000 Kč/dvojice). Pokud chcete podpořit naše aktivity, zašlete příspěvek i vyšší za ostatní, kteří nyní potřebují ušetřit každou stokorunu. Ti, kteří byste meditaci rádi zažili, ale jste v náročnější situaci, zašlete částku, kterou můžete. Automaticky vám po přihlášce přijde instrukce se standardní cenou, ale pošlete částku dle vašich možností. Nebojte, nebudete muset nikdo vyplňovat hodiny formuláře a čestná prohlášení, věříme vám i na karmu :-)

ONLINE Meditace – živý večer vedoucí k vnitřní síle, osobním zdrojům a vyrovnanosti (OL)

Kdy:
25. 11. 2020
V kolik:
18:30 - 21:30
Typ:
večerní online workshop
Úroveň:
základní
Kde:
ONLINE
Cena:
Cena je po dobu nouzového stavu dobrovolná pro všechny poškozené vládními opatřeními - prosím podívejte se na komentář k ceně výše

600 Kč za osobu nebo 1000 Kč za pár
Určeno pro:
páry i jednotlivce
Lektoři:
Jan Komeda

Přihláška na kurz

ONLINE Meditace – živý večer vedoucí k vnitřní síle, osobním zdrojům a vyrovnanosti (OL)
V páru?
Ano
Ne
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR
Přihlásit se