ONLINE Meditace – živý večer vedoucí k vnitřní síle, osobním zdrojům a vyrovnanosti (OL)

 • vyrovnanost

 • moudrost

 • osobní síla – silové zvíře

 • osobní i nadosobní láska

 • spontánnost

 • svoboda

 • podpora zdraví

Meditace – živý večer vedoucí k vnitřní síle, osobním zdrojům a vyrovnanosti. Čím náročnější je situace kolem nás, tím více nám prospívá, obrátíme-li pozornost do svého vnitřního světa, ke zdrojům, kterými disponujeme i když k nim nemáme zatím přístup.

Věříme, že osobní setkání a prožívání na prezenčních seminářích je nenahraditelné. Pečlivě jsme proto zvažovali, co by bylo možné zprostředkovat i na dálku. Tento meditační večer je jeden z několika živých online večerů, kterými se pokusíme přispět k větší pohodě, radosti a vnitřní síle v tomto náročném období. Navíc ONLINE semináře jsou po dobu nouzového stavu za dobrovolnou cenu pro všechny poškozené vládními opatřeními. Tj. ti co jsou ekonomicky poškozeni vládními opatřeními mohou zaslat libovolnou nižší částku. Ostatní prosím respektujte standardní cenu nebo přispějte za ty, co to mají teď náročné. Těšíme se tentokrát na blízké setkání s vámi na dálku. Faktem je, že energie nemá fyzická omezení.

Meditace – živý online večer – co můžete očekávat?

Přejeme si, aby tento večer byl plnohodnotný, ne jen online náhražka či povídání na dálku. Vytvoříme prostor pro počáteční zasazení meditací do aktuálního kontextu a sdílení. Následně se hluboce ponoříme každý do svého vnitřního světa s nadčasovým záměrem.

Při slovem vedené meditaci, místy částečně podbarvené tematickou hudbou a zvuky vás povedeme k vnitřním zdrojům:

 • vyrovnanost
 • moudrost
 • osobní síla – nejspíše přijdou i vnitřní silová zvířata
 • osobní i nadosobní láska
 • spontánnost
 • svoboda
 • podpora zdraví

Ti co jste prošli našimi kurzy nebo máte zkušenosti s různými typy meditací se s vysokou pravděpodobností ponoříte do silného a hodnotného prožitku. I pokud jste u nás absolvovali mnoho kurzů, bude v tomto večeru pro vás hodně nového. Pokud s meditacemi nemáte zatím zkušenosti, je to vhodná příležitost, jak si zkusit, kam se mohu dostat ve svém vnitřním prostoru. Mnoho lidí už při prvním pokusu prožívá novou životní zkušenost. Někdy je třeba prostě začít ;-)

Nejméně 2 dny před tímto online meditačním večerem obdržíte info-mail se všemi podrobnostmi.

Meditace – živý online večer – cena

Meditace i relaxace pomohla již bezpočtu účastníků. Domníváme se, že může mnoha lidem pomoci překonat i toto náročné období.

Uvědomujeme si, že mnoho z nás je vládními opatřeními přímo ohroženo na ekonomické existenci a následně díky vysoké hladině stresu i zdraví. Rozhodli jsme se proto, umožnit osobám poškozeným vládními opatřeními účastnit se semináře za dobrovolnou cenu. Pokud se vás to týká, uveďte do poznámky v přihlášce obor, který zajišťoval vaše příjmy a je omezen a napište částku, kterou můžete zaplatit. Automaticky vám po přihlášce přijde instrukce na plnou cenu, ale následně to ručně opravíme. Vy zašlete v souladu s platební instrukcí částku dle vašich možností, kterou jste uvedli do poznámky, tak se platba spáruje a vaše přihláška bude platná. Něco ale je třeba uhradit, aby mnoho nepotvrzených přihlášek neblokovalo místo ostatním. Nebojte, nebudete muset nikdo vyplňovat hodiny formuláře a čestná prohlášení, věříme vám i na karmu :-) Současně víme, že ne všichni jsou ekonomicky poškozeni. Jsou naopak i obory, které díky nové situaci vzkvétají, či jsou silně dotovány státním rozpočtem. Proto prosíme ty, kteří jste nebyli ovlivněni negativně, respektujte cenu dle času přihlášení. Pokud chcete podpořit naše aktivity, zašlete příspěvek i vyšší za ostatní, kteří nyní potřebují ušetřit každou stokorunu.

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR