Dárkový poukaz

dárkový poukaz

 

Dárkový poukaz na kurzy, které mění život k lepšímu.

Darujte poukaz na seminář, který rozzáří čerstvě zamilovaný pár i dlouhodobé manželství.

 

Darujte hodnotu na celý život v podobě poukazu. Dárkový poukaz je možné využít na libovolný ze seminářů Školy Umění milování nebo individuální konzultace, masáže a bodyworky. Nezáleží na tom, zda jde o dárek pro čerstvě zamilovaný pár, dlouholeté manželství nebo jednotlivce, kterého zajímá tématika naplněného vztahu a rozvoj své osobnosti v oblasti intimity. Semináře pomáhají lidem pochopit rozdíly mezi mužem a ženou a ukazují cestu, jak si dlouhodobě udržet šťastné partnerství a rozvíjet ho jako nekonečný zdroj radosti a živosti. Pomáhají též párům v krizi nalézt zpět cestu k sobě.

Dárkový poukaz – varianty

Vybrat si může každý podle oblasti, která vás zajímá. Ve výběru vám mohou pomoci reference absolventů, vysvětlení cílů a návaznosti kurzůkalendář všech vypsaných kurzů a akcí.

Poukaz je možné objednat ve dvou variantách:

1) poukázka na konkrétní částku v hodnotách 500, 1.000, 5.000 nebo 10.000 Kč

2) poukázka na konkrétní kurz s obrázkem dárku bez uvedení hodnoty  – v tom případě pošlete přihlášku na konkrétní kurz z kalendáře akcí a do poznámky v přihlášce uveďte, že si přejete zaslat poukaz. Neuvádějte mail osoby nebo osob, pro které má být dárek překvapením.

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz

 

Poukázku objednejte formulářem pod tímto textem a do poznámky uveďte konkrétní částku, kterou chcete věnovat nebo název vybraného kurzu. Připojit můžete i krátký text osobního věnování, který si přejete na poukázku natisknout.

!!! Do formuláře neuvádějte mail toho, kdo má být obdarován, je-li to pro něj překvapení. !!!

Objednané poukázky budou standardně zaslány elektronicky na mail vyplněný v přihlášce. Pokud si budete přát zaslat i tištěnou podobu, je třeba počítat s lhůtami poštovních služeb a k ceně se přičítá 90 Kč poštovné a balné.

Chcete-li se na cokoliv v souvislosti s poukázkami zeptat, kontaktujte nás na 736 755 000.

 

Přihláška na kurz

Dárkový poukaz
V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR
Přihlásit se