Dárkový poukaz

dárkový poukaz

 

Dárkový poukaz na kurzy, které mění život k lepšímu.

Darujte poukaz na seminář, který rozzáří čerstvě zamilovaný pár i dlouhodobé manželství.

 

Darujte hodnotu na celý život v podobě poukazu. Dárkový poukaz je možné využít na libovolný ze seminářů Školy Umění milování nebo individuální konzultace, masáže a bodyworky. Nezáleží na tom, zda jde o dárek pro čerstvě zamilovaný pár, dlouholeté manželství nebo jednotlivce, kterého zajímá tématika naplněného vztahu a rozvoj své osobnosti v oblasti intimity. Semináře pomáhají lidem pochopit rozdíly mezi mužem a ženou a ukazují cestu, jak si dlouhodobě udržet šťastné partnerství a rozvíjet ho jako nekonečný zdroj radosti a živosti. Pomáhají též párům v krizi nalézt zpět cestu k sobě.

Dárkový poukaz – varianty

Vybrat si může každý podle oblasti, která vás zajímá. Ve výběru vám mohou pomoci reference absolventů, vysvětlení cílů a návaznosti kurzůkalendář všech vypsaných kurzů a akcí.

Poukaz je možné objednat ve dvou variantách:

1) poukázka na konkrétní částku v hodnotách 500, 1.000, 5.000 nebo 10.000 Kč

Dárkový poukaz

 

2) poukázka na konkrétní kurz s obrázkem dárku bez uvedení hodnoty  – v tom případě pošlete přihlášku na konkrétní kurz z kalendáře akcí a do poznámky v přihlášce uveďte, že si přejete zaslat poukaz. Neuvádějte mail osoby nebo osob, pro které má být dárek překvapením.

 

Poukázku objednejte formulářem pod tímto textem a do poznámky uveďte konkrétní částku, kterou chcete věnovat nebo název vybraného kurzu.

 

Pro obě varianty připojte krátký text (do 100 znaků včetně mezer) osobního věnování, který si přejete na poukázku natisknout.

!!! Do formuláře neuvádějte mail toho, kdo má být obdarován, je-li to pro něj překvapení. !!!

Objednané poukázky budou standardně zaslány elektronicky na mail vyplněný v přihlášce. Pokud si budete přát zaslat i tištěnou podobu, je třeba počítat s lhůtami poštovních služeb a k ceně se přičítá 90 Kč poštovné a balné.

Chcete-li se na cokoliv v souvislosti s poukázkami zeptat, kontaktujte nás na 736 755 000.

 

Dárkový poukaz

Od:
27. 03. 2022 -
Do:
30. 06. 2022 -
Typ:
neuvádějte maily obdarovaných, jde-li o překvapení
Úroveň:
od základní po pokročilé
Kde:
Darujte hodnotu na celý život.
Cena:
Neuvádějte maily osob, pro kterou to má být překvapení. Do poznámky napište věnování a částku, které si přejete na poukázce uvést. Pokud se chcete na cokoliv zeptat, zavolejte nám na 736 755 000. Chcete-li darovat konkrétní kurz, zašlete přihlášku na konkrétní kurz a do poznámky uveďte, že si přejete zaslat poukázku. Zvolte jednotlivec pro poukázku 1.000 Kč nebo pár pro poukázku 2.000 Kč, případně jinou hodnotu uveďte do poznámky.

1000 Kč za osobu nebo 2000 Kč za pár
Určeno pro:
páry i jednotlivce
Lektoři:

Přihláška na kurz

Dárkový poukaz
V páru?
Ano
Ne
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR
Přihlásit se