Vize

Skola-Umeni-milovani-vize

ŠKOLA UMĚNÍ MILOVÁNÍ

UMĚNÍ, KTERÉ ROZZÁŘÍ NAŠE ŽIVOTY

Naší vizí je zprostředkovat kouzlo Umění milování co nejširšímu počtu žen, mužů a párů, aby se stalo součástí našeho každodenního života a naplnilo jej radostí, vášní, potěšením, štěstím, sebepřijetím a láskou. Jen pokud si opravdu porozumíme i v intimní rovině, můžeme spolu prožít vztah a manželství, které bude šťastné a naplněné. Ve kterém budeme prožívat dech beroucí nádherné okamžiky a současně zvládneme překonat i náročné chvíle, které nás zajisté v dlouhodobém manželství nebo partnerství čekají.

Škola Umění milování předává to nejlepší ze soudobé vědomé sexuality a z dávných učení, založených na staletími prověřených tantrických, taoistických a šamanských tradicích.

Během života se učíme spoustu věcí. Jako malí školáci jsme pilovali počty a vyjmenovaná slova. Časem přibyly jazyky, Archimédův zákon a různé definice, které se nám už dávno vytratily z hlavy. Ale učil vás někdy někdo, jak se milovat? Jak se dotýkat? Jak řešit konflikty? Jak při milování dýchat? Jak přijmout sám sebe? Jak houpat pánví? Jak rozšířit orgasmus do celého těla? Jak proměnit několika minutový sex v hodiny trvající rozkošnou extázi blaženosti?

Pokud někdy došlo na sexuální výchovu, obsáhla tak akorát popis pohlavních orgánů, výčet nebezpečných chorob a zásady bezpečného sexu. Dál se od nás předpokládalo, že si na všechno přijdeme sami. A tak každý z nás průkopnicky metodou pokus omyl zkoumáme.

Výsledkem je bezpočet zklamaných vztahů, vysoká rozvodovost a partnerská nestálost. Jedním z největších zdrojů potěšení a stejně tak jedním z největších zdrojů zklamání je totiž intimní sexuální vztah.

Filmový průmysl nás na jedné straně živí představami o romantické lásce až za hrob a na straně druhé pornem vydělává na našich neuspokojených touhách a potřebách. Většinou nám však nastavuje pokřivené zrcadlo skutečného vztahu a budí deformovaná očekávání.

Pro život naplněný štěstím je však třeba získat určitý soubor dovedností a projít procesem poznání, díky kterému dokážeme rozvinout svou osobnost. Podstatou je vážit si sám sebe, respektovat své hranice, přijmout své stíny a otevřeně a pravdivě komunikovat se svým partnerem. Potřebujeme se naučit, jak milovat srdcem, tělem i duší.

V ročním programu víkendových kurzů máte možnost seznámit se a zažít všechny základní potřebné dovednosti. Stačí vyhradit si časový prostor jednoho víkendu měsíčně. Nebo přijít alespoň na jeden z našich úvodních večerů, víkendů nebo prodloužených víkendů. Ty vám dají překvapivě mnoho během 1-3 dnů a zcela zásadně zlepší partnerské soužití.

Pro nezadané vytváříme podmínky na našich kurzech a Seznamkách k navázání nových přátelství a partnerství.

Naší dlouhodobou vizí je, aby se Umění milování a obdobná učení stala běžnou součástí standardního vzdělávacího systému středních a vysokých škol.

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR