Umění milování – úvodní víkendový kurz (UM1)

Příprava na vztah, Škola Umění milování, Jan Komeda

 

Nahlédneme, jak nás může obohatit Umění milování, tantra, šamanská učení, partnerská komunikace a moderní erotika v jednom úžasném víkendu

 

Umění milování – úvodní víkendový kurz je vstupním seminářem na cestě seberozvoje v oblasti šťastného partnerství. Je vhodný i pro páry a jednotlivce bez zkušeností se semináři na tato témata. Jemnou a citlivou formou se seznámíme se základy dovedností potřebnými pro dlouhodobě šťastný a naplněný vztah. Objevíme a porozumíme, jak nám v našich životech může pomoci a prospět umění partnerské komunikace, tantra, šamanská učení a erotická práce s tělem. To vše v jednom úžasném víkendu nabitém objevováním, energií, vzrušením, láskou, hlubokým uvolněním a osvobozením. Co mají tyto směry společné? V čem jsou naopak rozdílné a jak je nejlépe využít pro své potěšení, radost, životní sílu a šťastné partnerství? Již v průběhu workshopu zažívá mnoho lidí okouzlující, často zcela nové prožitky a stavy. Ještě větší vliv však má tento seminář v následujících týdnech a měsících na vnímání sebe, okolního světa i prožívání své a párové sexuality. Sex se postupně začíná rozvíjet, jak co do rozsahu prožitků, tak do jejich hloubky. Čím dál více se stává vědomým milováním, které bere dech a vhání do očí slzy štěstí. Jde o prožitkový workshop, který nepředpokládá znalosti žádného z uvedených směrů. Bezpečně a citlivě projdeme základními technikami a principy.

Nahlédneme a prozkoumáme tato témata:

 • jak chápeme Umění milování
 • dovednosti potřebné pro dlouhodobě šťastný a naplněný vztah
 • jak řešit odlišnou touhu a zájem o intimitu
 • rozdílné potřeby žen a mužů
 • předcházení krizím
 • jak využít konflikt k prohloubení vztahu a převést ho v potěšení
 • jak skutečně žít sám sebe a přitom posilovat vztah ke svému partnerovi
 • jaké jsou mé skutečné hranice, ve kterých se cítím bezpečně
 • znám svá přání a touhy
 • jaký kontakt a dotek mi činí opravdu dobře, čeho se mi nedostává
 • jak mám své potřeby a obavy komunikovat
 • proč je dech důležitý pro plnohodnotné prožívání sexuality
 • jaké jsou rozdíly mezi relaxační, erotickou a tantrickou masáží, co mají naopak společné
 • síla vědomého doteku

Během workshopu vytvoříme bezpečné prostředí, ve kterém bude mít každý příležitost jemně zkoumat své hranice a bez předsudků vnímat, co je opravdu jeho přirozenost. Budeme objevovat naše vlastní touhy včetně způsobu, jak se dají bezpečným, láskyplným a obohacujícím způsobem naplnit. Všechny techniky a hry jsou zcela dobrovolné. Workshop zahájíme v sobotu v 10 hod. Plánovaná přestávka na oběd 1,5 hod. Předpokládaný konec ve 20 hod. Ve studiu je možné přespat za poplatek 200 Kč za osobu nebo 300 Kč za pár. Nědělní program proběhne od 10 do 17 hod s přestávkou na oběd.

Ohlasy na předchozí kurzy Umění milování – úvodní víkendový kurz

V prvním kroku vás může též podpořit přečíst si ohlasy účastníků našich seminářů. Dva z mnoha krásných ohlasů:

“Víkendový kurz Umění milování jsme navštívili v období, kdy jsme tak trochu uvízli v roli rodičů – stali se z nás perfektně fungující parťáci, ale zapomněli jsme, jak důležité je pečovat o náš vzájemný vztah. Na kurzu jsme se dozvěděli hodně informací, ale vůbec se nejednalo o nějakou nudnou teorii. Právě naopak, od první chvíle jsme byli zapojeni do různých cvičení, rituálů a her. Byl to jeden z nejzajímavějších a nejpřínosnějších víkendů v našem životě. A i když se jednalo o kurz úvodní, pro nás dva byl naprosto zlomový. Oba nás k sobě semknul, ale zároveň neskutečně osvobodil. Nasměroval nás na cestu, kterou můžeme jít a můžeme tak dát smysl společně strávenému času. My se tou cestou vydali. :-)
S velikým díky, Romana a Jakub”

“Otevřeli jste mi bránu do světa, který jsem tušila, že existuje, ale který jsem do tohoto víkendu nepoznala. Uvědomila jsem si, jak povrchně vedu svůj sexuální život a jak díky informacím od vás může být mnohem hlubší a zábavnější. Líbí se mi, že jste ukázali, jak je důležité poznat sám sebe, jak to může zaskočit slzami, ale jak je ulevující otevřít se a nechat vyjádřit naše nitro. A nikdo se tomu nesmál, naopak bylo to bráno jako něco, co je v pořádku, že se stane a že se nic neděje, když se to stane…” Více

Navazující kurzy

Nejvhodnějším navazujícím kurzem je Vědomý sex jako cesta ke šťastnému vztahu (UM2).

Pro vstup do jednoho z nejužitečnějších a nejpříjemnějších témat – vědomého doteku a tantrické masáže – je vhodné vstoupit kurzem Kouzlo vědomého doteku a výuka tantrické masáže (M1).

Zásadní životní témata v podobě strachů, bloků a dalších limitujících vzorců chování umožní otevřít a mnohdy velmi efektivně přeléčit řada kurzů se stínovými tématy, do které se vstupuje víkendem Temný eros, vědomé BDSM a přijetí stínů (TE1).

Kompletní struktura kurzů a jejich návaznosti jsou popsány na stránce Kurzy. Budete-li si přát cokoliv vysvětlit, neváhejte nás kontaktovat ať pro radu, který kurz je pro vás nejvhodnější nebo o termín individuální konzultace či výuky.

Umění milování – úvodní víkendový kurz (UM1)

Od:
11. 01. 2020 - 10:00
Do:
12. 01. 2020 - 17:00
Typ:
víkendový kurz
Úroveň:
úvodní
Kde:
Štěpánská 61, Praha 1
Cena:
Využijte nižších cen za včasné přihlášení a úhradu kurzovného:
1. Zvýhodněná cena - úhrada do 14.12.2019: 2670 Kč za osobu nebo 3970 Kč za pár
2. Standardní cena: 2970 Kč za osobu nebo 4400 Kč za pár
Určeno pro:
páry i jednotlivce
Lektoři:
Jan Komeda a Marie Koudelková

Přihláška na kurz

Umění milování – úvodní víkendový kurz (UM1)
V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR
Přihlásit se