Play Party 1 – tanec energií, role, dominance a submise (PP1)

Play party Skola Umeni milovani Jan Komeda

Přijďte si užít v bezpečném prostředí svobodu, hravost, zkoumání dominance a submise, přitažlivé kostýmy.

Osvoboďte v sobě energii ukrytou ve stínech.

 

Pro účastníky čtyřdenní Transformace stínu (TS1 a TS2) před a po Play Party je party ZDARMA.

Přijďte objevit, jak báječné je odhodit zábrany, které nám již neslouží a svobodně si hrát, tančit a dovádět. Skutečné a trvalé světlo v nás přichází z poznání a přijetí stínů v nás. Pojďme si to užít. Play party je přístupná pro všechny absolventy TS1 (i dřívějších termínů), kteří pokračují na TS2 a současně pro všechny předchozí účastníky našich předchozích Play party. Pokud nepatříte mezi ně, uveďte to do poznámky nebo nám zavolejte, budeme o přijetí přihlášky rozhodovat v kontextu vašich dalších zkušeností v této oblasti.

PLAY PARTY – obsah

Pod názvem Play Party je možné si představit a zažít mnohé. Vnímáme ji především jako večer, kdy se chceme bavit, prožít něco originálního či výjimečného, hrát si i když již máme za sebou pár desítek let. Tento večer bude prostorem pro bezpečné a zábavné zkoumání, jak moc radosti, živosti a blízkosti můžeme prožít, pokud si dovolíme v sobě rozproudit i energie dominance a submise, dovolíme-li si vstoupit do rolí a situací o kterých třeba ve svých představách zatím jen sníme.

Dress code

Účast na Play Party je podmíněna i stylem oblečení. Cokoliv s tematikou dominance-submise, erotický kostým či prádlo, bondage, fetiš, latex, Burleska … vše co probouzí touhu, vzrušení a jde za hranice běžnosti.

Průběh a pravidla

Na Party je vstup pouze pro standardně přihlášené a je třeba přijít nejpozději 10 min. před začátkem, pak se vstup uzavře a nebude možné se připojit. Hlásíte-li se v páru nebo ve dvojici muž a žena, je vaše přihláška platná hned po přihlášení. Přihlášky jednotlivců budou potvrzovány postupně s cílem udržet vybalancované počty mužů a žen. První přihlášení jednotlivci mívají své místo jisté.

V průběhu večera vytvoříme bezpečné prostředí, kde je základním pravidlem, že vše co se děje je podmíněno jasným souhlasem zúčastněných. Pokud kdokoliv v libovolný okamžik ucítí, že si nepřeje pokračovat, může se na potřebný čas vzdálit do odpočinkové místnosti.

Play Party zahájíme v 18:30 hod. a plánovaný konec je ve 23:00 hod., ale nedá se vyloučit, že se o chvíli neprotáhne :-)

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR