Tantra festival (Cesty transformace) – hlavní popis a varianta a) ubytování na hotelu

Tantra festival - Cesty transformace

TANTRA, TANEC, ŠAMANISMUS, VODNÍ TANTRA, TEMNÝ EROS, MEDITACE, YOGA

KOUPÁNÍ V RYBNÍKU, BAZÉNU I VÍŘIVCE SE SAUNOU

PŘÍRODA MALEBNÉ VYSOČINY A KOMFORT HOTELU

Letní transformační tantra festival – nezapomenutelný festival v srdci Evropy proběhne ve dnech 4. – 9. 7. 2023 tradičně na Vysočině v hotelu Luna. Můžete se spolehnout, že stojí za to zahájit léto právě na něm. Tak si již rezervujte dny v kalendáři a připravte si na pátek 7.7. jeden den dovolené. Na další dny využijeme státní svátky ;-)

Workshopy v jiném jazyce než čeština budou opět do češtiny překládány. Pro zahraniční účastníky budeme překládat češtinu do angličtiny.

Konkrétní obsah a podmínky teprve připravujeme. Jen jsme chtěli co nejdříve zveřejnit termín, abyste si mohli rezervovat dny ve svých kalendářích. Další popis festivalu budeme teprve upravovat.

Do cen ubytování i jídla se promítlo prodloužení o den a noc a bohužel i inflace. Přesto se podařilo ceny s ohledem na kvalitu ubytování i jídla udržet na přijatelné míře.

Program a doplňkové aktivity budeme postupně doplňovat v kontextu měnících se pravidel u nás i v zemích zahraničních lektorů.

Potřebujete-li více informací o lektorech a obsahu workshopů podívejte se na CzechTantraFestival.cz 

Aktuality můžete sledovat na facebooku https://www.facebook.com/czechtantrafestival

Z organizačních důvodů se prosím přihlaste na jedné z níže uvedených stránek:

a) formulář dole na této stránce, kterou čtete, je určen pro jednotlivce a páry ubytované na 3-5 lůžkových hotelových pokojích,

b) po přečtení obsahu této stránky se přepněte na další, která je určena pro přihlášení jednotlivců a párů ubytovaných na chatkách nebo ve vlastních stanech,

c) jste-li životními partnery a přejete si ubytování na dvoulůžkových hotelových pokojích, klikněte pro přečtení obsahu této stránky na tuto variantu.

Všechny formy ubytování jsou početně limitovány, proto pokud máte zájem o některou konkrétní, pošlete si správnou přihlášku co nejdříve.

Moc se na vás těšíme :-)

Tantra festival – stručný obsah

TANTRA, TANEC, ŠAMANISMUS, TEMNÝ EROS, VODNÍ TANTRA, MEDITACE, YOGA A KONCERTY v šesti nezapomenutelných dnech

V nádherné přírodě české Vysočiny si prožijete jaké naplnění a krásno do života nám může přinést osobní transformace využijeme-li některý z přístupů Cest Transformace. Začátek léta oslavíme tím nejlepším v srdci Evropy.

Budete součástí komunity vřelých lidí s otevřeným srdcem a povedou vás jedni z nejlepších lektorů z několika zemí. Starat se o vás bude zkušený profesionální tým masérů, koučů, léčitelů, kuchařů vegetariánské kuchyně a organizátorů.

Během 6 dnů rozvinete více svou schopnost prožívat, cítit a rozumět sami sobě a svým vztahům.

Můžete si vybírat zda se budete objevovat prožitky tantry, tancem, šamanismem, temným erosem, Bioenergetikou, jógou nebo sdílením ve skupinách včetně hlubokých rituálů.

Tantra festival – jsem vítán(a)?

Ano! V srdci Evropy vítáme všechny starší 18 let, jakékoliv orientace, mírumilovných vyznání a příznivce všech typů vztahů. Můžete být svobodní s přáním poznávat sami sebe a ostatní účastníky. Velmi vítány jsou páry, které si přejí prohloubit svou intimitu prostřednictvím tantrických workshopů a zkušeností. Festival proběhne v ideálním přírodním prostředím, kde se můžete ponořit do svého nitra a i do hloubky mnoha setkání s ostatními.

Kdo pro vás festival zajišťuje?

Festival je organizován pod záštitou Cest transformace, které založil a spoluvede John Hawken. Festival organizuje Jan Komeda spolu s týmem desítek přednášejících, hudebníků, masérů, organizátorů a dobrovolníků. Těšíme se, že se setkáme na tomto nezapomenutelném festivalu blízkosti, lásky, vášně, uvolnění a radosti.

Kde festival proběhne?

V nádherné přírodě české Vysočiny v hotelu Luna s vlastním rybníkem obklopeným lesy, bazénem, saunou a vířivkou. Workshopy budou probíhat na sálech v budově, v bazénu, ve venkovním stanu a i volně v přírodě v závislosti na typu workshopu, aktuálním počasí a případných vládních omezeních.

Tantra festival – program

Těšíme se na všechny, kteří se již nemohou dočkat příležitosti setkat se mnohem hlouběji, radostněji a hodnotněji sami se sebou a s dalšími lidmi s otevřeným srdcem. Program je průběžně aktualizován, ale můžete se spolehnout, že to bude 6 dní plných skvělých a hodnotných zážitků, uvědomění a transformací v malebném prostředí Vysočiny s koupáním v rybníku i vnitřním bazénu, saunou, vířivkou a skvělými individuálními sezeními a masážemi mezi báječnými workshopy.

Kvalita a uvolněná vzájemně podporující atmosféra je pro nás důležitější než velké množství vzájemně si konkurujících témat a lektorů. Nakonec v jeden moment může být každý účastník jen na jednom místě. Naopak cílem je vytvořit ucelenou možnost nahlédnout a prožít si, jak obohacující může být objevovat sebe a své vztahy díky tantře, šamanismu a transformaci našich stínů a to vše pod vedením prověřených, kvalitních a laskavých lektorů.

Každý den je proto věnován jednomu hlavnímu tématu. Současně poběží dva až tři workshopy s naší snahou, aby jeden byl orientován více na začínající v dané oblasti a jeden na pokročilejší účastníky.

pátek 1.7. Seznámení se a vytvoření bezpečného a posvátného prostoru – společný vstupní rituál

sobota 2.7. Základní principy tantry, šamanismu, temného erosu a transformace

neděle 3.7. Mužská a ženská energie (odděleně i společně)

pondělí 4.7. Pokročilejší principy tantry, šamanismu, temného erosu a transformace

pondělí 5.7. Obřady a rituály

úterý 6.7. Závěrečná ceremonie

Uvedený program ještě rozšiřujeme. Některé podklady od lektorů přicházejí průběžně a budou postupně doplňovány.

Cenová struktura, možnosti ubytování, přihlášení a plateb:

Níže jsou uvedeny pro orientaci ceny z minulého roku. S ohledem na inflaci budou o něco navýšeny. Brzy zveřejníme konkrétní podmínky.

Je možné bydlet na příjemně zrekonstruovaných hotelových pokojích ve 3 až 5 lůžkových pokojích, v omezeném množství na 2 lůžkových pokojích (které jsou vyhrazeny pro životní partnery), chatkách (pro 4 osoby) a vlastních stanech. Máte-li o konkrétní ubytování zájem, přihlaste se co nejdříve.

S ohledem na zvýšení přehlednosti, snížení administrativní náročnosti, zrychlení zpracování přihlášek předem a na místě při registraci, jsme spojili cenu ubytování, jídla i kurzovné do jedné částky.

Cena je vyšší než loňský rok, protože je festival delší o den a noc a především inflací narostly ceny ubytování i jídla.

Celková cena zahrnuje:

  • kurzovné na všechny workshopy a koncerty (mimo individuálně domlouvaných masáží nebo sezení s jednotlivými lektory)
  • zvolené ubytování (pokud je ještě k dispozici, pokud ne, budeme vás informovat a cena by se upravila, aby odpovídala typu dostupného ubytování)
  • na pokojích jsou koupelny s toaletou a sprchou, ubytovaní v chatkách a stanech mají k dispozici sprchy a sociální zařízení v budově
  • celodenní plná vegetariánská penze = snídaně + oběd + večeře formou bufetu (pokud máte určitá stravovací omezení, uveďte je prosím do poznámky v přihlášce, budeme se snažit vyhovět)
  • mimo hlavní program je k dispozici bezplatně wellness = bazén, vířivka, sauny, rybník a prostor pro individuální či skupinová setkávání
  • parkoviště v limitovaném počtu

Částky jsou vždy za všech 6 dní a 5 nocí. Přihlaste se prosím na konkrétní stránce, která odpovídá typu ubytování, které si přejete:

a) vše pro jednotlivce a páry ubytované na 3-5 lůžkových hotelových pokojích

14.700 Kč za osobu – vyplňte formulář dole na této stránce.

b) vše pro jednotlivce a páry ubytované na chatkách nebo ve vlastních stanech

12.900 Kč za osobu

c) vše pro páry ubytované na dvoulůžkových hotelových pokojích

31.900 Kč za pár, vyhrazeno pro dvojice, které jsou životními partnery.

Potřebujete-li fakturu, je nezbytné to sdělit již při přihlášce do poznámky a uvést současně i plnou identifikaci firmy (název, adresa, IČ, DIČ, zda je plátce DPH). Automatickou platební instrukci, která přijde rovnou po odeslání přihlášky neplaťte, úhradu proveďte až po obdržení faktury. Za vystavení faktury je účtován administrativní poplatek 300 Kč v souladu s platnými podmínkami.

Po odeslání přihlášky formulářem dole na této stránce vám přijde automatická instrukce na variantu a). Pokud jste pár, zaškrtněte pole pár a přihlaste se jednou přihláškou, zajistíte si tak ubytování na stejném pokoji. Jednotlivci budou ubytováni na mužských a ženských pokojích. Pokud vám instrukce nepřijde do 5 sekund, prověřte spamovou a hromadnou složku a hledejte mail od skola@umenimilovani.cz, nebude-li ani tam, volejte nám na 731 006 522.

Kompletní informace o letním tantrickém festivalu

Máte-li zájem se festivalu zúčastnit, přihlaste se naším standardním formulářem na konci stránky, která odpovídá vaší preferenci ubytování.

Na webu CzechTantraFestival.cz  se můžete podívat na další detaily o festivalu.

Aktuality můžete sledovat na facebooku https://www.facebook.com/czechtantrafestival

Chcete-li se na cokoliv přeptat ohledně festivalu, volejte na 731 006 522.

 

 

Tantra festival (Cesty transformace) – hlavní popis a varianta a) ubytování na hotelu

Od:
04. 07. 2023 - 14:00
Do:
09. 07. 2023 - 15:00
Typ:
vícedenní festival
Úroveň:
od základní po pokročilé
Kde:
Hotel Luna, Kouty 77, Vysočina
Cena:
Ceny teprve připravujeme. Platný je pouze termín festivalu. Tento formulář slouží pro přihlášení na ubytovací variantu a) vše pro jednotlivce a páry ubytované na 3-5 lůžkových hotelových pokojích

Určeno pro:
páry i jednotlivce
Lektoři:
více lektorů - viz jejich seznam

Přihláška na kurz

Tantra festival (Cesty transformace) – hlavní popis a varianta a) ubytování na hotelu
V páru?
Ano
Ne
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR
Přihlásit se