Tantra festival (Cesty transformace)

Tantra festival - Cesty transformace

TANTRA, TANEC, ŠAMANISMUS, TEMNÝ EROS, MEDITACE, YOGA

KOUPÁNÍ V RYBNÍKU, BAZÉNU I VÍŘIVCE SE SAUNOU

PŘÍRODA MALEBNÉ VYSOČINY A KOMFORT HOTELU

Letní tantra festival – nezapomenutelný festival v srdci Evropy 1. – 6. 7. 2022 na Vysočině bude o den a noc delší a za kvalitu opět ručíme my. Můžete se spolehnout, že stojí za to zahájit léto právě na něm. Tak si již rezervujte dny v kalendáři a připravte na pondělí jeden den dovolené. Na další dny využijeme státní svátky ;-)

Program, ceny a doplňkové aktivity budeme postupně doplňovat v kontextu měnících se pravidel u nás i v zemích zahraničních lektorů.

Workshopy v jiném jazyku než čeština budou opět do češtiny překládány.

Zatím si můžete poslat formulářem níže nezávaznou přihlášku. Získáte tak jistotu, že budete informování mezi prvními o nejvýhodnějších podmínkách účasti.

Pokud potřebujete více informací o lektorech a obsahu workshopů podívejte se na CzechTantraFestival.cz 

Aktuality můžete sledovat na facebooku https://www.facebook.com/czechtantrafestival

Moc se na vás těšíme :-)

Tantra festival – stručný obsah

TANTRA, TANEC, ŠAMANISMUS, TEMNÝ EROS, MEDITACE, YOGA v pěti nezapomenutelných dnech

V nádherné přírodě české Vysočiny si prožijete jaké naplnění a krásno do života nám může přinést osobní transformace využijeme-li některý z přístupů Cest Transformace. Začátek léta oslavíme tím nejlepším v srdci Evropy.

Budete součástí komunity vřelých lidí s otevřeným srdcem a povedou vás jedni z nejlepších lektorů z několika zemí. Starat se o vás bude zkušený profesionální tým masérů, koučů, léčitelů, kuchařů vegetariánské kuchyně a organizátorů.

Během 5 dnů rozvinete více svou schopnost prožívat, cítit a rozumět sami sobě a svým vztahům.

Můžete si vybírat zda se budete objevovat prožitky tantry, tancem, šamanismem, temným erosem, Bioenergetikou, jógou nebo sdílením ve skupinách včetně hlubokých rituálů.

Tantra festival – jsem vítán(a)?

Ano! V srdci Evropy vítáme všechny starší 18 let, jakékoliv orientace, mírumilovných vyznání a příznivce všech typů vztahů. Můžete být svobodní s přáním poznávat sami sebe a ostatní účastníky. Velmi vítány jsou páry, které si přejí prohloubit svou intimitu prostřednictvím tantrických workshopů a zkušeností. Festival proběhne v ideálním přírodním prostředím, kde se můžete ponořit do svého nitra a i do hloubky mnoha setkání s ostatními.

Kdo pro vás festival zajišťuje?

Festival je organizován pod záštitou Cest transformace. Za program odpovídá John Hawken a za organizaci Jan Komeda spolu s týmem desítek přednášejících, hudebníků, masérů, organizátorů a dobrovolníků. Těšíme se, že se setkáme na tomto nezapomenutelném festivalu blízkosti, lásky a vášně.

Kde festival proběhne?

V nádherné přírodě české Vysočiny v hotelu Luna s vlastním rybníkem obklopeným lesy, bazénem, saunou a vířivkou. Workshopy budou probíhat jak na sálech v budově, ve venkovním stanu a i volně v přírodě v závislosti na typu workshopu, aktuálním počasí a případných vládních omezeních.

Tantra festival – program

Těšíme se na všechny, kteří se již nemohou dočkat příležitosti setkat se mnohem hlouběji, radostněji a hodnotněji sami se sebou a s dalšími lidmi s otevřeným srdcem. S ohledem na přetrvávající a stále se měnící omezení bude program do určité míry aktualizován, ale můžete se spolehnout, že to bude 5 dní plných skvělých a hodnotných zážitků, uvědomění a transformací v malebném prostředí Vysočiny s koupáním v rybníku i vnitřním bazénu, saunou, vířivkou a skvělými masážemi mezi báječnými workshopy.

Naším cílem není předhánět se v počtu workshopů a lektorů. Nakonec v jeden moment může být každý účastník jen na jednom místě. Naopak cílem je vytvořit ucelenou možnost nahlédnout a prožít si, jak obohacující může být objevovat sebe a své vztahy krz tantru, šamanismus a transformaci našich stínů pod vedením prověřených, kvalitních a laskavých lektorů.

Každý den je proto věnován jednomu hlavnímu tématu. Současně poběží dva až tři workshopy s naší snahou, aby jeden byl orientován více na začínající v dané oblasti a jeden na pokročilejší účastníky.

Obsah a ceny předchozího ročníku:

pátek 2.7. Seznámení se a vytvoření posvátného prostoru

sobota 3.7. Základní principy tantry

neděle 4.7. Mužská a ženská energie (odděleně i společně)

pondělí 5.7. Obřady a rituály

úterý 6.7. Závěrečná uzavírací ceremonie

Tantra festival program

Cenová struktura, možnosti ubytování, přihlášení a plateb:

Je možné bydlet na příjemně zrekonstruovaných hotelových pokojích ve dvoulůžkových a více lůžkových pokojích. Dále v chatkách pro 4 osoby. Počty především dvoulůžkových pokojů jsou limitované. Proto, máte-li o něj jako pár zájem, přihlaste se co nejdříve.

Máte možnost zaplatit při přihlášce jen kurzovné a ubytování a stravu doplatit na místě, v tom případě budete moci volit to ubytování, které bude k dispozici ve chvíli, kdy přijedete, pokud si přejete mít typ ubytování jasný již v okamžiku platby, zvolte odešlete přihlášku s daným typem ubytováním.

Celková cena je tvořena a) kurzovným a b) ubytováním s plnou vegetariánskou penzí. Částky jsou vždy za všech 5 dní a 4 noci.

a1) kurzovné do 31.5.2021

jednotlivec = 6.370 Kč, pár = 10.830 Kč

a2) kurzovné od 1.6 do 6.7. 2021

jednotlivec = 6.900 Kč, pár = 11.370 Kč

b1) ubytování hotel včetně plné penze

jednotlivec (na min. trojlůžkovém pokoji) = 4070 Kč, pár = 8140 Kč

b2) ubytování chatka (4 osoby v chatce) včetně plné penze

jednotlivec = 3030 Kč, pár = 6060 Kč

Po odeslání přihlášky tímto formulářem vám přijde automatická instrukce na kurzovné. Pokud chcete platit teď jen kurzovné a ubytování a stravu až na místě, stačí uhradit platbu, která přijde v instrukci. Přejete-li si rovnou uhradit i ubytování a stravu, napište do poznámky v přihlášce variantu ubytování, o kterou máte zájem a počkejte na ruční mail od nás s potvrzením, že daný typ ubytování je ještě k dispozici. Jak to ověříme, odešleme vám i upravenou platební instrukci, kterou je třeba obratem uhradit.

Kompletní informace o letním tantrickém festivalu

Máte-li zájem se festivalu zúčastnit, přihlaste se nejlépe naším standardním formulářem na konci této stránky. Na webu CzechTantraFestival.cz  se můžete podívat na další detaily o festivalu.

Aktuality můžete sledovat na facebooku https://www.facebook.com/czechtantrafestival

Chcete-li se na cokoliv přeptat ohledně festivalu, volejte na 731 006 522.

 

 

Tantra festival (Cesty transformace)

Od:
01. 07. 2022 - 16:00
Do:
06. 07. 2022 - 15:00
Typ:
vícedenní festival
Úroveň:
od základní po pokročilé
Kde:
Hotel Luna, Kouty 77, Vysočina
Cena:
Rezervujte si zatím termíny ve svých kalendářích. Postupně zveřejníme všechny podrobnosti. Případně si můžete zaslat nezávaznou přihlášku a obdržíte jako první informaci o zveřejnění nejvýhodnějších podmínek účasti :-)

Určeno pro:
páry i jednotlivce
Lektoři:
více lektorů - viz jejich seznam

Přihláška na kurz

Tantra festival (Cesty transformace)
V páru?
Ano
Ne
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR
Přihlásit se