Festival Transformace – hlavní popis a varianta a) ubytování na hotelu

Tantra festival - Cesty transformace

TANTRA, TANEC, ŠAMANISMUS, VODNÍ TANTRA, TEMNÝ EROS, MEDITACE, YOGA

KOUPÁNÍ V RYBNÍKU, BAZÉNU I VÍŘIVCE SE SAUNOU

PŘÍRODA MALEBNÉ VYSOČINY A KOMFORT HOTELU

Letní Festival transformace – nezapomenutelný festival v srdci Evropy proběhne ve dnech 4. – 9. 7. 2023 tradičně na Vysočině v hotelu Luna. Můžete se spolehnout, že stojí za to zahájit léto právě na něm. Tak si již rezervujte dny v kalendáři a připravte si na pátek 7.7. jeden den dovolené. Na další dny využijeme státní svátky ;-)

Workshopy v jiném jazyce než čeština budou opět do češtiny překládány. Pro zahraniční účastníky budeme překládat češtinu do angličtiny.

Aktuální verzi programu najdete na této stránce Festivalu transformace. Přihlášení na festival pak realizujte na této stránce nebo stránce pro odpovídající typ ubytování.

Potřebujete-li více informací o lektorech a obsahu workshopů podívejte se na web FestivalTransformace.cz  Aktuality můžete sledovat na facebooku Festival transformace  a YouTube kanálu Festival transformace.

Z organizačních důvodů se prosím přihlaste na jedné z níže uvedených stránek:

a) formulář dole na této stránce, kterou čtete, je určen pro jednotlivce a páry ubytované na 3-5 lůžkových hotelových pokojích,

b) po přečtení obsahu této stránky se přepněte na další, která je určena pro přihlášení jednotlivců a párů ubytovaných na chatkách nebo ve vlastních stanech,

c) jste-li životními partnery a přejete si ubytování na dvoulůžkových hotelových pokojích, klikněte pro přečtení obsahu této stránky na tuto variantu.

Ubytování na hotelu a v chatkách je početně limitováno. 

Moc se na vás těšíme :-)

Transformační festival – stručný obsah

TANTRA, TANEC, ŠAMANISMUS, TEMNÝ EROS, VODNÍ TANTRA, MEDITACE, YOGA A KONCERTY v šesti nezapomenutelných dnech

V nádherné přírodě české Vysočiny si prožijete jaké naplnění a krásno do života nám může přinést osobní transformace využijeme-li některý z přístupů Cest Transformace. Začátek léta oslavíme tím nejlepším v srdci Evropy.

Budete součástí komunity vřelých lidí s otevřeným srdcem a povedou vás jedni z nejlepších lektorů z několika zemí. Starat se o vás bude zkušený profesionální tým masérů, koučů, léčitelů, kuchařů vegetariánské kuchyně a organizátorů.

Během 6 dnů rozvinete více svou schopnost prožívat, cítit a rozumět sami sobě a svým vztahům.

Můžete si vybírat zda se budete objevovat prožitky tantry, tancem, šamanismem, temným erosem, Bioenergetikou, jógou nebo sdílením ve skupinách včetně hlubokých rituálů.

Tantra festival – jsem vítán(a)?

Ano! V srdci Evropy vítáme všechny starší 18 let, jakékoliv orientace, mírumilovných vyznání a příznivce všech typů vztahů. Můžete být svobodní s přáním poznávat sami sebe a ostatní účastníky. Velmi vítány jsou páry, které si přejí prohloubit svou intimitu prostřednictvím tantrických workshopů a zkušeností. Festival proběhne v ideálním přírodním prostředím, kde se můžete ponořit do svého nitra a i do hloubky mnoha setkání s ostatními.

Kdo pro vás festival zajišťuje?

Festival je organizován Školou Umění milování a Cestami transformace, které založil a spoluvede John Hawken. Festival organizuje Jan Komeda (především programová náplň) a Marie Koudelková (organizace a komunikace s účastníky) spolu s týmem desítek přednášejících, hudebníků, masérů, organizátorů a dobrovolníků. Těšíme se, že se setkáme na tomto nezapomenutelném festivalu blízkosti, lásky, vášně, uvolnění a radosti.

Kde festival proběhne?

V nádherné přírodě české Vysočiny v hotelu Luna s vlastním rybníkem obklopeným lesy, bazénem, saunou a vířivkou. Workshopy budou probíhat na sálech v budově, v bazénu, ve venkovním stanu a i volně v přírodě v závislosti na typu workshopu, aktuálním počasí a případných vládních omezeních.

Tantra festival – program

Těšíme se na všechny, kteří se již nemohou dočkat příležitosti setkat se mnohem hlouběji, radostněji a hodnotněji sami se sebou a s dalšími lidmi s otevřeným srdcem. Program je průběžně aktualizován, ale můžete se spolehnout, že to bude 6 dní plných skvělých a hodnotných zážitků, uvědomění a transformací v malebném prostředí Vysočiny s koupáním v rybníku i vnitřním bazénu, saunou, vířivkou a skvělými individuálními sezeními a masážemi mezi báječnými workshopy.

Kvalita a uvolněná vzájemně podporující atmosféra je pro nás důležitější než velké množství vzájemně si konkurujících témat a lektorů. Nakonec v jeden moment může být každý účastník jen na jednom místě. Naopak cílem je vytvořit ucelenou možnost nahlédnout a prožít si, jak obohacující může být objevovat sebe a své vztahy díky tantře, šamanismu a transformaci našich stínů a to vše pod vedením prověřených, kvalitních a laskavých lektorů.

Každý den je proto věnován jednomu hlavnímu tématu. Současně poběží dva až tři workshopy s naší snahou, aby jeden byl orientován více na začínající v dané oblasti a jeden na pokročilejší účastníky.

úterý 4.7. Seznámení se a vytvoření bezpečného a posvátného prostoru – společný vstupní rituál

středa 5.7. Základní principy tantry, šamanismu, temného erosu a transformace

čtvrtek 6.7. Mužská a ženská energie (odděleně i společně)

pátek 7.7. Obřady a rituály

sobota 8.7. Pokročilejší principy tantry, šamanismu, temného erosu a transformace

neděle 9.7. Závěrečná ceremonie

Aktuální verzi programu najdete na této stránce Festivalu transformace. Přihlášení na festival pak realizujte na této stránce nebo stránce pro odpovídající typ ubytování.

Cenová struktura, možnosti ubytování, přihlášení a plateb:

Je možné bydlet na příjemně zrekonstruovaných hotelových pokojích ve 3 až 5 lůžkových pokojích, v omezeném množství na 2 lůžkových pokojích (které jsou vyhrazeny pro životní partnery), chatkách (pro 4 osoby) a vlastních stanech. Máte-li o konkrétní ubytování zájem, přihlaste se co nejdříve.

S ohledem na zvýšení přehlednosti, snížení administrativní náročnosti, zrychlení zpracování přihlášek předem a na místě při registraci, jsme spojili cenu ubytování, jídla i kurzovné do jedné částky.

Přes vysokou míru inflace se podařilo udržet nárůst cen na 15% proti předchozímu roku.

Celková cena zahrnuje:

  • kurzovné na všechny workshopy a koncerty (mimo individuálně domlouvaných masáží nebo sezení s jednotlivými lektory)
  • zvolené ubytování (pokud je ještě k dispozici, pokud ne, budeme vás informovat a cena by se upravila, aby odpovídala typu dostupného ubytování)
  • na pokojích jsou koupelny s toaletou a sprchou, ubytovaní v chatkách a stanech mají k dispozici sprchy a sociální zařízení v budově
  • celodenní plná vegetariánská penze = snídaně + oběd + večeře formou bufetu (pokud máte určitá stravovací omezení, uveďte je prosím do poznámky v přihlášce, budeme se snažit vyhovět)
  • mimo hlavní program je k dispozici bezplatně wellness = bazén, vířivka, sauny, rybník a prostor pro individuální či skupinová setkávání
  • parkoviště v limitovaném počtu

Částky jsou vždy za všech 6 dní a 5 nocí. Přihlaste se prosím na konkrétní stránce, která odpovídá typu ubytování, které si přejete:

a) celková cena pro jednotlivce a páry ubytované na 3-5 lůžkových hotelových pokojích

16.900 Kč za osobu, 33.690 Kč za pár – vyplňte formulář dole na této stránce.

b) celková cena pro jednotlivce a páry ubytované na chatkách nebo ve vlastních stanech

14.700 Kč za osobu, 29.400 Kč za pár

c) vše pro páry ubytované na dvoulůžkových hotelových pokojích

36.900 Kč za pár, vyhrazeno pro dvojice, které jsou životními partnery.

Potřebujete-li fakturu, je nezbytné to sdělit již při přihlášce do poznámky a uvést současně i plnou identifikaci firmy (název, adresa, IČ, DIČ, zda je plátce DPH). Automatickou platební instrukci, která přijde rovnou po odeslání přihlášky neplaťte, úhradu proveďte až po obdržení faktury. Za vystavení faktury je účtován administrativní poplatek 300 Kč v souladu s platnými podmínkami.

Po odeslání přihlášky formulářem dole na této stránce vám přijde automatická instrukce na variantu a). Pokud jste pár, zaškrtněte pole pár a přihlaste se jednou přihláškou, zajistíte si tak ubytování na stejném pokoji. Jednotlivci budou ubytováni na mužských a ženských pokojích. Pokud vám instrukce nepřijde do 5 sekund, prověřte spamovou a hromadnou složku a hledejte mail od skola@umenimilovani.cz, nebude-li ani tam, volejte nám na 731 006 522.

Kompletní informace o letním tantrickém festivalu

Máte-li zájem se festivalu zúčastnit, přihlaste se naším standardním formulářem na konci stránky, která odpovídá vaší preferenci ubytování.

Na webu FestivalTransformace.cz  se můžete podívat na další detaily o festivalu.

Aktuality můžete sledovat na facebooku Festival transformace  a YouTube kanálu Festival transformace.

Chcete-li se na cokoliv přeptat ohledně festivalu, volejte na 731 006 522.

 

 

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR