Festival transformace – c) ubytování na hotelu pro páry

Tantra festival - Cesty transformace

TANTRA, TANEC, ŠAMANISMUS, VODNÍ TANTRA, TEMNÝ EROS, MEDITACE, YOGA

KOUPÁNÍ V RYBNÍKU, BAZÉNU I VÍŘIVCE SE SAUNOU

PŘÍRODA MALEBNÉ VYSOČINY A KOMFORT HOTELU

Transformační festival popisujeme na stránce Festival transformace (Cesty transformace). Více o lektorech a popis jednotlivých kurzů najdete postupně na FestivalTransformace.cz 

Tato stránka slouží jako technická stránka pro přihlášení k variantě:

c) Vše pro páry ubytované na dvoulůžkových hotelových pokojích = 36.900 Kč za pár. Vyhrazeno pro dvojice, které jsou životními partnery.

S ohledem na zvýšení přehlednosti, snížení administrativní náročnosti, zrychlení zpracování přihlášek předem a na místě při registraci, jsme spojili cenu ubytování, jídla i kurzovné do jedné částky.

Cena je vyšší než loňský rok, protože je festival delší o den a noc a především inflací narostly ceny ubytování i jídla.

Celková cena zahrnuje:

  • kurzovné na všechny workshopy a koncerty (mimo individuálně domlouvaných masáží nebo sezení s jednotlivými lektory)
  • zvolené ubytování (pokud je ještě k dispozici, pokud ne, budeme vás informovat a cena by se upravila, aby odpovídala typu dostupného ubytování)
  • na pokojích jsou koupelny s toaletou a sprchou, ubytovaní v chatkách a stanech mají k dispozici sprchy a sociální zařízení v budově
  • celodenní plná vegetariánská penze = snídaně + oběd + večeře formou bufetu (pokud máte určitá stravovací omezení, uveďte je prosím do poznámky v přihlášce, budeme se snažit vyhovět)
  • mimo hlavní program je k dispozici bezplatně wellness = bazén, vířivka, sauny, rybník a prostor pro individuální či skupinová setkávání
  • parkoviště v limitovaném počtu

Částky jsou vždy za všech 6 dní a 5 nocí. Přihlaste se prosím na konkrétní stránce, která odpovídá typu ubytování, které si přejete:

 

Transformační festival – další varianty ubytování.

Pokud si přejete jiný typ ubytování přihlaste se prosím na níže uvedených stránkách.

a) Klikněte na tento odkaz pro variantu vše pro jednotlivce a páry ubytované na 3-5 lůžkových hotelových pokojích = 16.900 Kč za osobu.

b) Vše pro jednotlivce a páry ubytované na chatkách nebo ve vlastních stanech = 14.700 Kč za osobu.

c) Vše pro páry ubytované na dvoulůžkových hotelových pokojích = 36.900 Kč za pár. Vyhrazeno pro dvojice, které jsou životními partnery – využijte formulář pod touto stránkou.

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR