Tantra tribe I – rituál 4ruční tantra masáže a mnohem více !!! NOVINKA !!!

tantra masáže

Tantra pro pokročilé

hloubka, hravost, blízkost

Rituál 4ruční energizující tantra masáže

Sexuální magie, bazar všehochutí,

posvátné BDSM, tantrický chrám

 

Přijeďte domů do svého tantrického kmene na tantru pro pokročilé.

Čeká nás probuzení deseti forem energie: Tantrický obřad čtyřruční masáže a mnohem více :-)

Ponoříme se do hlubin i výšek tantrické sexuality a zesílíme své multiorgasmické schopnosti skrze starověké umění tantrické Vadžikarany.

Mnozí se chtějí ponořit do svého těla a své energie, ale nechtějí trávit čas na kurzech, kde je mnoho začátečníků, kteří přece jen potřebují jiný přístup.

Chtějí jít rovnou do praxe a užít si energie a techniky s pokročilými. Pokud jste to vy, přijeďte.

Čas strávíme hravě, kreativně a v energii. Můžete se těšit na sexuální magii, bazar všehochutí, posvátné bdsm, tantrický chrám … a mnoho dalšího, hlubokého, katarzního, posvátného, hravého a intimního!

Kurz je určený pro všechny pokročilé tantriky, kteří si chtějí užít společnou energii a něčemu zcela novému se taky naučit. Nezáleží na tom, jak moc pokročilí jste, tento kurz je otevřen všem, kteří mají chuť se potkat ve stejně otevřené skupině. Důležité je, abyste za sebou měli minimálně jakýkoliv vícedenní kurz tantry např. „Posvátné tělo, vášnivý duch“, školu Mohendžodáro, sexological bodyworku nebo šamanismu, Transformaci stínu … Cokoliv, kde jste již pracovali se sexuální a životní energií.

Setkání je vhodné i pro všechny, kteří nemohou přijít na Silvestrovskou oslavu, neb využijeme hlubší meditativní stavy pro podporu svých záměrů na další rok – nasměrujeme naší energii do tvorby vize na rok 2024, tato energie vás pak bude provázet na vlně po celý rok. Na hlubší úrovni pomocí intuice zjistíme, co je naší vizí, náš nový směr a tomu dáme energii.

Představujeme vám „Tantra tribe I“, čtyřdenní kurz zaměřený na tantrickou sexualitu – spojení deseti energií skrze prastaré umění tantrické Vadžikarany a moderní sexuální práci s tělem.


Pomocí deseti fází tantrického rituálu a čtyřruční masáže se naučíte, jak pohybovat se sexuální energiemi v těle, otevřít a aktivovat svou joni a lingam, rozvíjet svou intuici a prohlubovat své vědomí. Toto vše vás dovede k hlubokým stavům klidu, svobody, uzemnění, vášně, léčení, smyslnosti, radosti a vitality a k vašim multiorgasmickým schopnostem. Ano, multiorgasmy i pro muže.

Můžete se těšit i na tyto nové techniky:

Prana Sacred Rhytm – posvátný rytmus prány

Vayu Euphoria

Energy Puja

Hlavní obsah kurzu:
Tento kurz kombinuje prastaré umění tantrické Vadžikarany – ajurvédské sexuologie spolu se současnou sexuologií a práci s tělem. Jedná se o nová propojení energií v samotné jóni a lingamu, nové „elektrické spoje“ uvnitř pohlaví spolu s celým tělem a jeho energiemi. Jde o vyvážení různých nerovnováh, které často v našem pohlaví vznikají. Třeba obvyklým, nejčastěji používaným způsobem sexu, obvyklým způsobem masturbace. I když máte pocit, že v sexu nemáte co zlepšovat, určitě Vás některé principy a techniky osloví a obohatí.

Čtyřruční masáž znamená vyvážení energií, kdy jednoho muže masírují dvě ženy, anebo jednu ženu dva muži. Pokud je to mimo vaše hranice, můžete zůstat v páru, anebo si zvolit jiný poměr, můžete dokonce praktikovat i sami.

Tantrický obřad deseti energií: \“Shakti-Vayu Anubhava\“ je čtyřruční masáž, která je vhodná pro ty, kteří již mají nějaké zkušenosti s tantrickými technikami. Nejde o to stát se mistrem, ale o to rozvíjet a prohlubovat své dovednosti a porozumění energii těla.
„Shakti-Vayu Anubhava“ pochází z tradiční indické tantrické filozofie, která je hluboko zakořeněná v duchovní a kulturní praxi starověké Indie a ajurvedě. Tato technika v sobě spojuje tisícileté techniky a učení tantrických mistrů, kteří rozvíjeli své dovednosti a znalosti po mnoho generací. Představuje harmonii deseti energií, které se projevují a pracují v našem pohlaví, těle a mysli, duši a duchu. Vychází z ajurvedských terapií, které zahrnují i ošetření joni a lingamu, Vadžikarana – sexuologie.

Zahrnuje tyto fáze. Tyto fáze se projevují jak v jóni a lingamu, tak v celém těle a v celém energetickém těle:

„Vayu Gati“: Což znamená „Tantrický vítr“. Tato fáze je o propojení s energií větru a prožití hlubokého stavu svobody a lehkosti. Během této fáze se naučíte, jak se pohybovat s energií větru a prožít hluboký stav svobody a lehkosti. „Vayu Gati“ posiluje energetické tělo

„Prithvi Sparsha“: Což znamená „Doteky země“. Tato fáze je o spojení s energií země a prožití hlubokého stavu uzemnění a stabilizace. Během této fáze se naučíte, jak se pohybovat s energií země a prožít hluboký stav uzemnění a stabilizace.

„Spanda Taranga“: Což znamená „Vlny vibrací“. Tato fáze je o propojení s rytmem svého těla a prožití hlubokého stavu relaxace. Během této fáze se naučíte, jak se pohybovat s vlnami energie ve svém těle a prožít hluboký stav klidu a míru. Vyžaduje pokročilé dovednosti a pomáhá prohloubit porozumění energetickým tokům těla.

„Agni Gati“: Což znamená „Tantrický oheň“. Tato fáze je o spojení s energií ohně a prožití hlubokého stavu vášně a přináší vitalitu. Během této fáze se naučíte, jak se pohybovat s energií ohně a prožít hluboký stav vášně a vitality.

„Jala Sparsha“: Což znamená „Doteky vody“. Tato fáze je o spojení s energií vody a prožití hlubokého stavu léčení a obnovy. Během této fáze se naučíte, jak se pohybovat s energií vody a prožít hluboký stav léčení a obnovy.

„Agni-Jala Samyoga“: Tato fáze, což znamená „Spojení ohně a vody“, je o propojení protikladných energií a vytváření harmonie mezi nimi. Během fáze se naučíte propojovat různé energie, což vede k hlubšímu sebepoznání a prožití smyslnosti na nové úrovni..

„Sahasrara Anubhava“: Což znamená „Zážitek z korunní čakry“. Tato fáze je o otevření a aktivaci sedmé čakry, což vede k prožití vyšších stavů vědomí a spojení se s vesmírem.

„Ajna Prakasha“: Znamená „Světlo třetího oka“. Tato fáze je o aktivaci šesté čakry, která je spojena s intuicí a vědomím. Během této fáze se naučíte, jak rozvíjet svou intuici a prohlubovat své vědomí.
„Ananda Spanda“: Což znamená „Vibrace blaženosti“. Tato fáze je o probouzení vnitřní extáze a radosti. Během této fáze se naučíte, jak se ponořit do své vlastní extáze a prožít hluboký pocit radosti a šťastí.

„Prana Shakti“: Tato fáze je o aktivaci a pohybu životní energie prany v těle. Během této fáze se naučíte, jak ovládat a usměrňovat svoji životní energii, což vede k vitalitě a zdraví.

Hlavně si to chceme spolu užít, vytvořit smysluplnou vizi do nového roku a dát ji energii, naučit se něco nového a nabít se energií.

Protože chceme jít rovnou do energie, tak byste už měli mít určité zkušenosti. Jinými slovy, měli byste mít za sebou kurz tantry, bodyworku, šamanismu od jakéhokoliv učitele nebo směru…V povaze kurzu je, že nebereme úplné začátečníky. Prosím při přihlášce nám do poznámky napište, co jste již absolvovali a u koho.

Monika a Jan těží z druhé dekády hlubokých vlastních zkušeností s lektorováním tisíců účastníků a vzdělání získaných u prestižních učitelů v různých koutech světa v oblasti intimity, tantry, šamanských přístupů a moderní psychologie a sexuologie. Monika založila školu Mohendžodáro. Jan Školu umění milování a dále lektoruje i v rámci Cest transformace.

Tantra tribe proběhne v konejšivém náručí Strnadovského mlýna

Energie tohoto místa nás oslovila hned při první návštěvě. Leží 80 km na jih od Prahy na rozhraní Středočeského a Jihočeského kraje. Samota tohoto mlýna nám poskytuje dostatek soukromí na živější aktivity a dostatek klidu na tiché meditace a doznívání po dynamických cvičeních a hrách. Lepší představu si uděláte z fotografií na konci stránky. Sál skýtá možnosti pro mnoho různých aktivit ;-)

Cena

Cena je tvořena (1) kurzovným a (2) platbou za stravu a ubytování. Platební instrukce k úhradě (1) kurzovného vám přijde obratem po odeslání níže uvedené přihlášky. Přihláška je potvrzena uhrazením platby v souladu s platební instrukcí. (2) Stravu a ubytování budete hradit na místě při příjezdu hotově.

Cena celkem 1) + 2) obsahuje:

  • 9 výukových a prožitkových bloků po 2,5-3,5 hodinách v jednom bloku
  • ubytování ve dvou i více lůžkových stylově upravených pokojích
  • stravování formou plné penze, začátek večeří a konec obědem
  • parkování

1) Kurzovné je uvedeno na konci popisu kurzu pro jednotlivce i páry.

2) Celý pobyt je možné zahájit čtvrtečním odpoledním příjezdem a využít tak místní přírody na odpočinek a naladění se na atmosféru příjemných dní. Program zahájíme večerním blokem. Končíme v neděli odpoledním blokem. Akce tedy probíhá ve 4 dnech. Přespáváme 3 noci.

2.1 Strava je 550 Kč za osobu a den = 1650 za celou akci. Do přihlášky prosím uveďte, zda máte zájem o smíšenou nebo vegetariánskou stravu. Případně zda máte zdravotní dietu.

2.2 Ubytování – dle zvolené varianty od 350 po 880 Kč za osobu a noc, tj. od 1050 po 2640 Kč za osobu a pobyt. Do přihlášky prosím uveďte jaký typ ubytování preferujete, pokusíme se vám vyhovět. Přednost mají dříve uhrazené přihlášky.

Pro přiblížení fotografie Strnadovského mlýna

Vytápěné chatičky mimo hlavní budovy – Viking a Tree house

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR

Přihláška na kurz

V páru? Ne Ano
Souhlasím s podmínkami
Souhlas s ochranou a nakládáním osobních údajů GDPR